Skocz do zawartości
INKOGNITO

Batman: Arkham Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mi się właśnie to wdzianko Batmana bardzo podoba. Teraz mam dylemat czy kupić od razu, ale nie wiem, czy nie pojawi się nowy gacek na PS4. Wolałbym wersję na nową konsole :cool2:

Edytowane przez Tobi1989PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Origins będzie tylko na tę generację. Za to Conroy sprostował sprawę, gacek na PS4 od Rocksteady już w drodze.

post-45209-0-53889100-1369155661_thumb.j

post-45209-0-18391100-1369328545_thumb.p

post-45209-0-50018300-1369675136_thumb.j

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

troche się zawiodłem na tym zwiastunie i mam dziwne wrażenie, że gra prezentuje sie wizualnie gorzej niż arkham city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer nie porywa. Graficznie faktycznie krok w tył. Jak dla mnie Batman AA nadal najlepszy. Co nie zmienia faktu że być może kupię nowego Batka ale kilka miesięcy po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę ŻADNEGO kroku wstecz, gra pod względem technicznym wygląda kropka w kropkę jak AC.

Natomiast co do samej "zawartości" to dla tych którzy kochają Batmany od Rocksteady i po prostu chcą więcej - większego miasta z większymi budynkami, więcej swobody, więcej detektywowania i więcej rzeczy do roboty ta gra to strzał w 10. Widać że wszystko co trzeba zostało zostawione na swoim miejscu lub odpowiednio rozbudowane, a jest duża szansa że gra przeskoczy poprzedniczkę pod kątem boss fightów i przede wszystkim fabuły, która moim zdaniem był najsłabszym elementem AC.

Zresztą co ja się będe produkował, mnie kupili już tym:

xbetterbatman.png.pagespeed.ic.TUrxwdYSB

Od 96 roku marzy mi się granie jako AzBat i wreszcie, po prawie 20 latach... :biggrin: (Inna sprawa że Knihtfall to arcyenalny mteriał na całą grę a nie tylko skin i parę czelendży)

Kostium Adama Westa też kozacki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20130713-084632.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spore szanse, że w grze pojawi się Harvey Dent i to jeszcze przed tym gdy jego pół twarzy dostało wielkiego pryszcza. ;)

998413_483035698453997_1278658249_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra będzie podobna do "Gotham City Impostors"

tylko będą nowe plansze i lepsza rozgrywka.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

batman_arkhamorigins_ps3collector.jpg

 

  • Exclusive Arkham Origins highly detailed premium statue featuring Batman & The Joker, measuring approximately

- Height: 30cm
- Depth: 13.5cm
- Width: 13cm

  • 80-page, full-color hardcover artbook
  • Assassin’s Intel Dossier, including files on the eight assassins, as well as Black Mask’s contract
  • 1st Appearance Batman Skin DLC
  • Deathstroke Challenge Pack DLC – Usable throughout all the Arkham Origins Challenge maps and also includes two bonus challenge maps and two bonus Deathstroke Skins
  • Exclusive 3D Metal Pack
  • The PS3 edition will also include the Knightfall pack as an exclusive piece of content

Cena w UK: £79.99.

 

http://electronictheatre.co.uk/playstation3/playstation3-news/40176/batman-arkham-origins-collectors-edition-revealed-includes-playstation-3-exclusive-content

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem będę cierpliwy i poczekam aż stanieje do 100zł. Batman AC staniał po roku albo i mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę na premierę i poważnie zastanawiam się nad edycją z figurką. Mam nadzieję, że gra będzie tak świetna jak AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również premiera, choć nie mam wielkich oczekiwań. DLC z challengami mnie nie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Figurka wygląda świetnie, ale jak zwykle drogo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Figurki w kolekcjonerkach zazwyczaj wyglądają świetnie na fotach promocyjnych bo są na nich pokazywane malowane przez zawodowców prototypy, a nie masówki z fabryki spod Beijingu ;)

 

Jak zazwyczaj jestem bardzo cierpliwy jeśli chodzi o kupowanie gier, tak w przypadku tej serii chyba znów dam się skusić na premierę - gra zapowiada się świetnie(tzn. ja odbieram to tak że będzie wreszcie tym czym miał być AC) 

Multi zapowiada się mega fajnie - trochę taktyki, trochę ciekawych gadżetów i świetny pomysł na superbohaterów.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plaga multiplayer'a w dzisiejszych grach. Pakują go wszędzie i cierpi na tym fabuła i czas gry. Już nie wiedzą czym przyciągnąć uwagę graczy i wpychają zbędne multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plaga multiplayer'a w dzisiejszych grach. Pakują go wszędzie i cierpi na tym fabuła i czas gry. Już nie wiedzą czym przyciągnąć uwagę graczy i wpychają zbędne multi.

Bzdura, po pierwsze za multi odpowiedzialny jest inny team, więc w żaden sposób nie wpłynie to na jakość i długość, po drugie są gry z długim i świetnym singlem oraz multiplayerem i jakoś to wszystko gra. Nie rozumiem ludzi, którzy piszą takie posty, przecież nikt nie zmusza was do grania po sieci.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, wystarczy spojrzeć na choćby "Future Soldier", a w przypadku nowego Batmana jest to tym bardziej oskarżenie wyciągnięte z dupy, że multi jest tu zupełnie odrębnym projektem ze swoim developerem, budżetem itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhmm i wchodząc do menu będę bombardowany informacjami o nowym dlc, o tym, że nie kupiłem dlc, że mój znajomy przeszedł misję o 3 s. szybciej. Tak wygląda dzisiejsze multi.

 

Już bardziej mi do takiej gry pasuje co-op. Wspólne przechodzeni misji czy coś w tym stylu. Ale taka tępa nawalanka każdy na każdego, zabierz flagę itd. Kurde to jest w każdym multi. Kupcie sobie BF i nie marnujcie takiego tytułu.

Edytowane przez robert163

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty wogóle widziałeś jak to multi ma wyglądać czy tak po prostu pier@#lisz dla zasady? I doczytaj poprzednie posty to może się dowiesz czemu nikt w tej grze niczego nie marnuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, jaki jest sens krytykowania czegoś, czego się jeszcze w łapkach nie miało? Ja nie jestem entuzjastą multi w grze o uszatym, ale zobaczymy, co z tego wyjdzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty wogóle widziałeś jak to multi ma wyglądać czy tak po prostu pier@#lisz dla zasady? I doczytaj poprzednie posty to może się dowiesz czemu nikt w tej grze niczego nie marnuje.

Oglądałem i wygląda tak jak opisałem. Napierdzielanka i tyle.

Zresztą, jaki jest sens krytykowania czegoś, czego się jeszcze w łapkach nie miało? Ja nie jestem entuzjastą multi w grze o uszatym, ale zobaczymy, co z tego wyjdzie.

 

Może i się trochę rozpędziłem, ale męczy mnie to, że do każdej gry pakują multi i w większości jest zbędne. Dlatego podchodzę do tych tematów z takim nastawieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×