Skocz do zawartości
kubaork

Assassin's Creed IV: Black Flag

Rekomendowane odpowiedzi

fimik porównawczy jest zrobiony idiotycznie bo nie pokazuje elementów na które na next genie położono największy nacisk (roślinność, warunki pogodowe), no może poza wodą ale tu akurat widać różncę na + dla ps4, dla mnie wiarygodnym źródłem porównań będzie jedynie Digital Foundry na EG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się orientuje czy savy z AC:BF zapisane na PS3 będą działać w PS4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie fabula jest nawiazaniem do wczesniejszych czesci ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na start sobie odpuszczam, może jak stanieje i poczuję "głód AC" to zakupię :)

 

Jednak głód przyszedł wcześniej :) Nie dość że zamówiłem na premierę to jeszcze "Skull Edition". Przeważyły dosyć pochlebne opinie o grze i obietnica wielu godzin spędzonych przed konsolą. Na next genie na pewno wyeliminują to co drażniło mnie najbardziej w III na PS3 - czyli spadki płynności animacji. Teraz tylko poczekać do premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak głód przyszedł wcześniej :) Nie dość że zamówiłem na premierę to jeszcze "Skull Edition". Przeważyły dosyć pochlebne opinie o grze i obietnica wielu godzin spędzonych przed konsolą. Na next genie na pewno wyeliminują to co drażniło mnie najbardziej w III na PS3 - czyli spadki płynności animacji. Teraz tylko poczekać do premiery.

 

Mogę spytać gdzie zamówiłeś Skull Edition na PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powedzcie mi, ta opcja Remote Play jest dla osób które nie mają telewizora? Czy dla tych co 2 godz. siedzą w kiblu? Rozumiem Football Manager, ale takie gry jak AC, KZ, czy inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powedzcie mi, ta opcja Remote Play jest dla osób które nie mają telewizora? Czy dla tych co 2 godz. siedzą w kiblu? Rozumiem Football Manager, ale takie gry jak AC, KZ, czy inne.

masz jeden tv, wtedy mama, siora, nie daj boże zona chce obejrzeć ulubioną operę mydlana np. Moda na sukces i co biedny masz zrobic, wylaczasz konsole i sie nudzisz, a tak wlaczasz na PS Vita i dalej grasz ;) ewentualnie żona chce seksu, zaspokajasz zone na pieska a w tym czasie zamiast trzymać ręce na biodrach grasz na PS Vita w ulubioną grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to slyszalem ze tylko glupie dzieci sie nudzą .. ale tez nie rozumiem po co jest ten RemotePlay ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W założeniu to ma działać także poza domem. Np. jesteś na uczelni i masz tam uber łącze, za pomocą Vity odpalasz zdalnie PS4 i pykasz w KZ. Albo lepiej, możesz grać np. w tramwaju etc. Na wycieczkę/urlop/whatever zabierasz ze sobą Vitę, na plaży łączysz się z lokalnym Wi-Fi i ownisz w multi jakiegoś tytułu z PS4 :biggrin: Tylko kiedy będą takie łącza wszędzie, że komfortowo będzie coś takiego można robić :)
 

Edytowane przez glugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie orientujecie się czy wersja na PS4 bedzie w języku polskim? Chodzi mi oczywiście o grę zakupioną w polskim sklepie na premierę konsoli. Przy wersji na PS3 jest dopisek,że wersja PL, a przy tej na PS4 nie ma go.O ile ja sobie jeszcze z angielskimi tekstami od biedy poradzę,ale w grę będzie jeszcze giercował mój 12-to letni syn i on wolałby by były napisy po polsku. Macie jakąś wiedzę na ten temat?
Sorry nie doczytałem,że to pytanie i odpowiedź już padły.Mam więc nadzieję,że będzie wersja PL.
 

Edytowane przez Sipap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika ,że tak : http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=20597

Ze strony CENEGI również : http://www.cenega.pl/playstation-4/akcja3/assassin-s-creed-iv-black-flag3/2183

Na oficjalnych polskich trailerach gry na pudełkach PS4 widnieje napis PL ,także myślę ,że polska wersja będzie na 99% :)

Edytowane przez unknown3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest wyśmienita! Nie grałem w wersję na PlayStation 3, aczkolwiek odsłona na PlayStation 4 naprawdę ryje beret. Oprawa wizualna porządnie kopie zadek. Otwarty świat, życie piratów, masa zadań pobocznych, a i główna fabuła fajnie się kształtuje. No i wreszcie nie mamy ciotowatego bohatera, który to zawsze musi wszystkim dogodzić. Od zawsze chciałem taką grę, gdzie bohater ma swoje zdanie, jest zły i pozbawiony wszelkich morałów. Nie spodziewałem się również, że ta część Assassin's Creed tak mi się spodoba. Jestem fanem serii, ale Black Flag jest na razie najlepszą odsłoną z serii. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie poprzednie czesci AC uwazam za kiepskie gry. Sa nudne, proste i liniowe. Zadna mnie nie zatrzymala przy konsoli na dluzej niz pol godziny czy godzine. Dzis AC4 przykul mnie do ekranu na 6h … co prawda ekranu PC, ale na pewno kupie ta gre na nextgena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×