Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3arrow-1-3.jpg

http://www.filmweb.p...row-2012-644652

Czy ktoś ogląda ten serial ?

Ja jestem jego OGROMNYM fanem. Serial jest niesamowity. W każdym, podkreślam, w każdym odcinku coś się dzieje (nie tak jak w przypadku np. 3 sezonu Walking Dead ;p). Obecnie jest tylko jeden sezon - został ostatni odcinek, który pojawi się za 9 dni. Oficjalnie już zapowiedziano, że sezon drugi będzie. Aż żal patrzeć, że stosunkowo mało ludzi ma pojęcie/ogląda ten serial.

Dla fanów DC Comics, pozycja obowiązkowa.

Gorąco polecam.

Edytowane przez Yoda_Mistrz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem niedawno. Szczerze mówiąc to dało się to obejrzeć ale zdecydowanie bez szału. Najciekawsze są fragmenty na wyspie gdzie Oliver  dopiero uczy się swojego fachu. Tym fragmentom dałbym jakieś 9/10 bo się je naprawdę świetnie oglądało, fragmentom ze starling city dałbym najwyżej 7/10 bo były nudne  i w ogromnej większości przypadków przewidywalne. Chyba tylko jedna rzecz w finałowym odcinku mnie zaskoczyła.

 

Kolejny sezon może obejrzę ale poczekam aż pojawią się wszystkie odcinki, coś nie mam ciśnienia na ten serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serial bardzo mi sie spodobal, dowiedzialem sie o nim przypadkiem niedawno na facebookowej reklamie. Polecam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry serial, obejrzałem 9odcinków 1serii i Oliver przypomina mi Wayne'a(Batmana)w metodzie działań. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry serial :) Ma taki Nolanowski klimacik. Na minus jest to, ze za bardzo to wszystko Batmana przypomina. Zielona Strzala to Batman w kapturze. Jest bogaty, wyszkolony, ma mase gadzetow (w postaci roznych strzal), ma swoja "jaskinie" itp. Sceny walk zawsze sa fajnie wyrezyserowane, razi tylko troche jak przeciwnicy laduja caly magazynek w Strzale, on robi tylko jakis wygibas jak Neo i zadna kula go nie trafi. Poza tym jest zajebiscie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh no to fakt "jego wygibasy chyba kule obijają" :P

 

A swoją drogą obejrzałem 6 odcinków (bo tyle jest z lektorem na chwilę obecną) i serial BARDZO przyjemny, taki faktycznie bardzo Nolanowski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na bieżąco, teraz cisnę 2 sezon oj dzieje się i dalej trzyma poziom. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można spokojnie powiedzieć, że 2 sezon jak do tej pory jest lepszy od całego 1 sezonu. Jak w 1 sezonie zdarzały się lepsze jak i gorsze odcinki, tak tutaj co kolejny odcinek poziom jest coraz lepszy. Wprowadzenie Black Canary było bardzo dobry pomysłem i tak coś czułem, że będzie nią...(ten kto oglądam sam wie :D) Nie mogę się doczekać kiedy Roy zostanie Red Arrow, bo powoli do tego zmierza. Wspomnienia z wyspy także są dobre i zastanawiam się co będzie dalej ze Sladem, ponieważ każdy fan DC wie kim on jest w universum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam właśnie się zainteresowałem serialem i jest całkiem niezły, póki co jestem na 3 odcinku.

Tylko czemu wystarczy zarzucić na czoło kaptur, pomalować oczy na szopa pracza i jest się nierozpoznawalnym :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni odcinek (końcówka) po prostu miażdży. Wiedziałem, że tak będzie! Że poszło to wszystko za łatwo! I weż tu człowieku czekaj półtora tygodnia jeszcze na nowy odc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy sezon zapowiada się rewelacyjnie! Wiele nowych komiksowych postaci oraz nowych-starych aktorów serialowych - między innymi 3 osoby z prison break'a!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy sezon zalicza spore spadki oglądalności. Chodzą słuchy że serial przeskoczył rekina.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie patrzę. milion mniej niż średnia z 4 sezonu.

 

Na razie jadę od pierwszego, jak mi się znudzi to nie będę się zmuszał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, malpka napisał:

Najnowszy sezon zalicza spore spadki oglądalności. Chodzą słuchy że serial przeskoczył rekina.

Nic dziwnego, biorąc pod uwagę tragiczne ostatnie dwa sezony. Ale biorąc pod uwagę premierę 5 sezonu, czuć tu bardziej klimat świetnego pierwszego sezonu, także to może napawać optymizmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×