Skocz do zawartości
redo

Person of Interest

Rekomendowane odpowiedzi

7392914.3.jpg?l=1315103302000

Witam. Czy są tu jacyś fani ? Ja serial oglądam od kilku dni i jak dla mnie jest ok. Serial moim zdaniem jest podobny do gry Watch Dogs. Jak ktoś czeka na grę to może zaciekawi się serialem.

Serial koncentruje się wokół uznanego za zmarłego, byłego agenta CIA. Zostaje on zatrudniony przez tajemniczego milionera w celu zminimalizowania przemocy na terenie Nowego Jorku. Fabuła serialu skupia się na tym, by powstrzymać przestępstwo, zanim zostanie ono popełnione.

Zapraszam do oglądania i dyskusji!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończył mi się właśnie House of cards, więc całkiem możliwe, że niedługo pojawi się nowy fan serialu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu się zabrałem za PoI. Pierwszy odcinek mega, co prawda w połowie obawiałem się, że jedna akcja będzie się toczyć przez cały sezon, dobrze, że twórcy zdecydowali się na robienie odcinków w systemie jeden epizod - jeden cel.

Będzie miodnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 września rozpoczęła się emisja 3 sezonu POI. I muszę powiedzieć, że jest świetnie. Serial trzyma w napięciu w każdym odcinku, główne wątki rozwijają się wraz z wartką akcją. W tym serialu jest wszystko czego wymagam od porządnej amerykańskiej produkcji! Dlatego z pełnym przekonaniem mogę go polecić! Aby odświeżyć sobie główne wątki i informacje dotyczące serialu polecam odwiedzić stronę Person of Interest - a tam znajdziecie najświeższe newsy, zapowiedzi, wywiady z głównymi bohaterami. Person rządzi! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś nadal ogląda?

Ja jestem na bieżąco i dzieje się, oj dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ze sie oglada. Ostatni sezon troche sredni dla mnie, ale koncowka swietna imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×