Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdzę jak włączę ;)

btw. strasznie irytuje mnie to, że 1/3-4 mecze jest w deszczu...no przecież nawet w Anglii tak nie pada jak oni to zasymulowali w grze. poza tym , tak jak wspominałem wcześniej, nader często trafiam na BVB, nie wiem z czego to wynika (jakaś specjalnie skonfigurowana baza danych?), która czerpie dane ze świata realnego? bvb i borussia na przestrzeni ostatnich 2-3 lat grają regularnie w LM...

Tak jest, że jak grasz jakimś zespołem to on ma dopasowany poziomem klub, z którym się gra. Ja grałem BvB i ciągle na PSG trafiałem, dopiero jak zacząłem grać 3* to miałem masę przeciwników, których nazw nawet nie znałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sensie, jak zaczales grac zespołem 3 gwiazdkowym, czy jak doszedłeś do 3 gwiazdki jesli chodzi o umiejętności? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagra ktoś sezony meczy towarzyskich i sezony współpracy ?

Edytowane przez Dejvid1189

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z płynnością animacji w FIFA 14 na PS3? Czy ta część jest o coś okrojona w stosunku do wersji na PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy da się grać na PS3 w Fifa14 za pomocą DS4? Jeśli tak to jak to zrobić bo w menu gry wyświetla się coś w stylu że trzeba użyć kontrolera bezprzewodowego chociaż DS4 jest zarejestrowany normalnie w konsoli, po XMB mogę się bez problemu poruszać, w grze jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×