Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
dziś ma nastąpić wysyp pierwszych informacji związanych z nową odsłoną Fify.
Z tego co wiadomo na tą chwilę:

- EA organizuje w dniu dzisiejszym event na Santiago Bernabeu
- nie dostaniemy totalnej bomby graficznej a po raz kolejny jedynie usprawnioną (?!) mechanikę gry.
- twarzą gry będzie Messi


Osobiście życzyłbym sobie aby poprawili tempo gry w FUT, zwiększyli sens istnienia zawodników z niskim pace i poprawili grę w obronie, bo mimo że często jestem w stanie przeczytać każdą akcję przeciwnika, to nie mogę tego spożytkować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We'll have some #FIFA14 news for you later this afternoon, so watch this space! MT @EASPORTSFIFA BIG day today..

BICn3fvCYAA4eJr.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie do poprawki tylko:

1. gra w obronie tzn. żeby zawodnicy nie zatrzymywali się i nie wywracali samoczynnie ( szczególnie przy górnych zagraniach przeciwnika)

2. poprawienie zawodników pace ( szczególnie w fut)

3. nowy polski komentarz

Po tym co zobaczyłem w 13 nie jestem jakoś podjarany 14, tak jak było to w przypadku z 12 na 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będzie nowego silnika, a widać, że nie będzie to równie dobrze gry mogłoby w tym roku nie być. Oby tylko PES14 dał radę, bo inaczej 2 rok bez kopanki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smalec, widzę , ze od pewnego czasu dałeś sobie na luz z FIFA i nie rajcuszesz sie jak wcześniej. Niech zgadne, czekasz na Pro Evo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z FIFĄ 13 wytrzymałem jakieś 2 tygodnie, ogólnie bym nie kupował, gdyby nie cena 50zł w premierę. Może gdybym miał Wirtualny Klub było by lepiej. Od 10 do 12 wprowadzali nowe techniczne rozwiązania więc, jakiś rozwój był, a od 13 jest zmęczenie materiału i nic ciekawego.

W sumie nie czekam na żadną grę, jestem ciekawy tylko tego co Konami zrobi z nowym silnikiem. Jeśli wykombinują coś dobrego to będę szczęśliwy, bo w FIFE 14 szczerze nie wierzę (po tym co zobaczyłem). Jedna rzecz, która tak na dobrą sprawę mnie interesuje i powinna być już zapowiedziana do 14, w grze nie istnieje, a raczej została usunięta - chodzi o: inertia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie może w którym miesiącu została zastąpione aplikacja Ultimate Team w przeglądarce (z 12 na 13)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się popisali. Zastanę przy 13 do Fify 15 może 16 jak już będzie na PS4 i zmieniona.. Hasło "Inteligentni zawodnicy" to najlepszy joke.. Już to samo rok temu mówili, a dalej cyrki są. Przykład: piłka leci metr od bramkarza na rożny, ale on za chiny do niej nie podejdzie jakby parzyła.. Grafika ta sama, fizyka piłki to szczegół bo i tak okrągła jest.. Chroń piłkę to też jakkiś wymysł.. Nic nowego a kapuchę by brali jednym słowem :P

Edytowane przez zuba1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja na temat nowej FIFY jest zbędna, jeżeli EA w końcu postawi na GRE a nie na WYREŻYSERWANE gierki CPU vs CPU w meczach online. Jeżeli nadal nie będziemy mieć w takim stopnu wpływu na zawodników jak w 13, to nawet bardziej kolorowa trawa, lepsza kariera (kto w ogóle gra offline w fife?!?!?!) czy też nawet cycaste blondynki na trybunach nie pomogą nowej odsłonie FIFY...niestety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się popisali. Zastanę przy 13 do Fify 15 może 16 jak już będzie na PS4 i zmieniona.. Hasło "Inteligentni zawodnicy" to najlepszy joke.. Już to samo rok temu mówili, a dalej cyrki są. Przykład: piłka leci metr od bramkarza na rożny, ale on za chiny do niej nie podejdzie jakby parzyła.. Grafika ta sama, fizyka piłki to szczegół bo i tak okrągła jest.. Chroń piłkę to też jakkiś wymysł.. Nic nowego a kapuchę by brali jednym słowem :P

Nie no nie przesadzajmy. Niezależnie od gry, fizyka piłki jest ważna. To jak reaguje na podłoże, jak się kręci, zwalnia, toczy itd. jest jednym z ważniejszych czynników składających się na dobrą grę.

A to zasłanianie piłki to dobry pomysł np. sytuacja gdzie zasłaniasz piłkę bez dotykania, żeby wyszła na aut i "była nasza". Ale EA i tak pewnie to zwali, albo nie będzie się opłacało nawet tego używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego właśnie tak sarkastycznie napisałem ;) znowu będą cyrki, że piłka skacze jak dzika lub zawodnik tak drugiego popchnie że na trybunach się znajdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepsza fizyka - zle

zla fizyka - zle

jak wam dogodzic? wywalic w ogole fizyke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza fizyka była w w 2000 :D Strzały z linii końcowej lądowały w bramce :P

a tam się cieszę. Jakieś urozmaicenie będzie tak jak teraz first touch control :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież to byłby bezsens gdyby co roku tworzono nowy silnik gry. Nieraz poprawki wydają się naprawdę niewielkie, ale mają znaczący wpływ na rozgrywkę i o to chodzi. Fifa 13 na gameplayach wyglądała podobnie do Fify 12. Teraz po kilku miesiącach grania mogę stwierdzić, że Fifa 13 to nie to samo co Fifa 12 z uaktualnionymi składami.

Edytowane przez czehuziom
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba i spółka ^-^ komentarzem mógłby się ktoś inny zająć :P a tak po za tym to może być :D (wersja polish hard dla gimbazy) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po tym gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolllll co przed chwilą odwalił to nawet w meksykańskim komentarzu mógłby być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×