Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam osoby do pomocy przy trofeum w wirualnum klubie znajdzie sie ktos do pomocy psn: saq714

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heyo, mam problem odnośnie trofeum za zmiane kapitana w FUT, czy trzeba go zmienić po meczu?. Przy zmianie kapitana po meczu nic się nie dzieje. (need help ;d)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie w głównym oknie FUT wchodzisz w składy, wybierasz trójkąt i w rolach zawodników zmieniasz kapitana. O co chodzi z tym po meczu to Cię nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wgrać swoja twarz w FIFE14 ? kiedyś robił swoja twarz i bez problemu wgrałem na F12  a tutaj nie wiem za cholere jak to zrobić

Edytowane przez Kryształ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis trafil mnie najfajniejszy glitch w fifie jaki mogl byc. Mam wgrana swoja playliste do menu w grze i gdy mecz sie zaczal muzyka grala dalej :). A jak strzelalem bramke to piosenka sie zmieniala.

 

Szkoda ze nie ma takiej opcji ze zamiast darka leci playlista z ps3.

 

Pare dni pozniej to samo :p Fifa 15 incoming

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to co się dzieje od 5 sezonów u mnie w sezonach online to jest już grube przegięcie. Spadłem z 2 ligi do... 6. Z +37 zwycięstwa/porażki zrobiło mi się +19 i każdy, a to każdy mecz to taki handicap, że nie pojmuję tego. Przegrywam z kolesiami, którzy nawet nie wiedzą do czego służy L2 + trójkąt. Nie wiem jak się przed tym uchronić, bo ewidentnie widać, że nie mogę wygrać. Coś takiego dzieje się pierwszy raz. Już myślałem, że lada dzień będę w 1 lidze, a tu 6.

Wiem, że temat był wałkowany setki razy, ale naprawdę się odechciewa grać kiedy widzisz jak ktoś cię dyma w tak bezczelny.

Edit
Zobaczcie to ;)

https://www.change.org/petitions/ea-sports-i-am-signing-to-confirm-that-i-will-stop-buying-ea-s-fifa-video-games-in-the-future-until-they-take-away-the-handicap-imposed-on-me-and-my-opponents?just_signed=true

 

Edit 2

Heh, pisałem z telefonu i nawet nie zauważyłem, że robię to w dziale PS3 ;)

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrywam z kolesiami, którzy nawet nie wiedzą do czego służy L2 + trójkąt.

a do czego służy ta kombinacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli one-two pass. Bez pada w ręku ciężko opisać zagrania, wszystko to już automat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od kwietnia nie mogę grać w fifa interactive world cup cały czas wyskakuje mi komunikat " podczas pobierania informacji z internetu wystąpił błąd.Spróbuj później " pomożecie :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ma ktoś ochotę zagrać w turnieju FIFA14 MUNDIAL GT online? Jeżeli tak to proszę na prv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I dobrze że ktos to nagłaśnia- może w końcu doczekamy sie piłki bez zbednej pomocy bo cuda sie dzieją czasem i po co to komu, tylko sfrustrowany człowiek później chodzi?? Ja sie po tym podpisałem i wysłałem, polecam.

Edytowane przez bolomanolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie trybu kariery. Gram Southampton już 3 sezon i pomijam fakt że co roku, dostaje cele od zarządu takie jakbym grał M. City, Chelsea albo Arsenalem. Najgorsze jest to że zostałem zwolniony w 3/4 sezonu mimo iz moje wyniki nie sa wcale złe. Co dziwne cofnąłem zapisaną gre o kilkameczy  i zrobiłem symualcje do dnia w którym dostaje wypowiedzenie i mimo iż podczas symulacji moje wyniki były o wiele gorsze niż te uzyskane przeze mnie ( np. odpadłem z ligi europejskiej) to jednak posady nie straciłem! Czy ktoś potrafi mi napisać od czego zależy moment decyzji "pseudo" zarządu i jak nie zostać zwolnionym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem z płytą. Fifa zacina mi się zawsze za każdym razem jak włączam jakikolwiek mecz w momencie gier treningowych. Usunąłem dane gry w PS3, savy zostawiłem, płytę wyczyściłem i dalej problem się powtarza. Czeka mnie zakup drugiej płyty ? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was o pomoc w samej rozgrywce.
Chciałbym zapytać w jaki sposób można w tej grze wyprzedzić zawodnika?
Chodzi mi dokładnie o to jak piłkę przeciwnik zagrywa do swojego partnera a ja właśnie go kryjąc chce go wyprzedzić.
Zauważyłem, że przeciwnikom bardzo często to się udaje natomiast moi zawodnicy stoją zawsze mając jakiś bezpieczny dystans do przeciwnika.
Drugie pytanie dotyczy walki w powietrzu.
Czy stosuje się jakiś przycisk przy w walce głową? Każda piłka wykopnięta przez bramkarza to piłka stracona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

L2, zarowno jak chcesz wejsc przed przeciwnika oraz L2 z kolkiem lub x przy walce o pilke w powietrzu ;)

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L2, zarowno jak chcesz wejsc przed przeciwnika oraz L2 z kolkiem lub x przy walce o pilke w powietrzu ;)

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy wy też macie problemy z zalogowaniem się na serwery? Od 2 godzin próbuję i nie mogę się połączyć. Ciągle ten sam komunikat, że "Serwery EA są niedostępne...".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był problem z serwerem

Często są problemy z serwerami w EA pograj na FUT to zobaczysz jak można spie.... grę przez serwer. a i ja tez mam problem z 2 trofeami,jedno to wyzwanie tygodnia na poziomie chyba zawodowym jak to przejść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w Fut i owszem czasami nie zalicza wygranego meczu. Do trofeum - wchodzisz w wydarzenia tygodnia i robisz zadanie na poziomie klasa światowa czy jaki tam jest wymagany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×