Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

No to przyszła chwila rozgoryczenia. BARDZO proszę Was o pomoc w poznaniu podstawowych funkcji gry.

Mimo, iż gram już około roku dalej sobie uświadamiam, że daleki jestem od stwierdzenia, że umiem już grać J.

Proszę o pomoc w kilku podstawowych fragmentach gry. Chodzi mi dosłownie o podstawowe czynności taki jak np. wciśnięcie przycisku L1 (wyjście na pozycję) przy chęci zagrania podania prostopadłego.

 

  1. Każda wybita przeze mnie piłka lub przeciwnika trafia właśnie do przeciwnika. Moi zawodnicy tak jakby nie byli przypadkowymi piłkami zainteresowani. Czy jest sposób by natchnąć ich chęcią?
  2. Gra w obronie to również katorga. W przypadku gry na PS3/PS4 wciśnięcie L1 i X to jedynie zmiana perspektywy obserwacji przez moich zawodników. Podbiegają i … się przyglądają. Co mogę zmienić by być bardziej agresywnym przynajmniej tak jak przeciwnicy grający ze mną. Zaznaczę, że własna taktyka i ustawienie pressingu i agresji nic nie daje.
  3. Wyjście do piłki. Podanie do partnera zazwyczaj kończy się na przechwycie przez przeciwnika który nie czeka tak jak kołek na podanie tylko wychodzi przeze mnie. Dodatkowo w podobnej sytuacji ja nie umiem nikogo wyprzedzić.

 

 

Bardzo proszę Was o pomoc.

Na ta chwile gram w 3 lidze i tylko raz udało mi się zdobyć mistrzostwo ale prawdopodobnie był to efekt szczęśliwego dla mnie handicapu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie napisze, ze tej gry nie da się nauczyć, jest niereformowalna i nie ma tu żadnych reguł, 80 % to loteria i albo się z tym pogodzisz albo usuń tą grę, daj jakiemuś dziecku lub wyrzuć przez okno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie,jak zaproponować  ,,opcje remisu'',na poczatku meczu?Jakiś debil  na początku spotkania  lub troche pózniej pauzuje gre i pozwnowieniu  fifa sie zawiesza.On to specjalnie robi bo czesto na ,niego wpadam  wsumie on  ztym sie  nie kryje ,napisze mi,,come  on quit'' i tp  ,mam wybór  zerwac połaczenie ,lub czekac ze jak on pierwszy wyjdzie.

Edytowane przez artete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie,jak zaproponować  ,,opcje remisu'',na poczatku meczu?Jakiś debil  na początku spotkania  lub troche pózniej pauzuje gre i pozwnowieniu  fifa sie zawiesza.On to specjalnie robi bo czesto na ,niego wpadam  wsumie on  ztym sie  nie kryje ,napisze mi,,come  on quit'' i tp  ,mam wybór  zerwac połaczenie ,lub czekac ze jak on pierwszy wyjdzie.

Poradziłem sobie już.

Dostajesz punkty wiec jaki problem?

Chodzi o to ,ze nie dostaje,tylko mam zaliczone jako porażke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy chcę zaktualizować grę do wersji 1.05 wyskakuje mi błąd 80710723. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy już zdążyłem się nawkurwiać na siebie i na tę grę... Wczoraj chyba wszystkie 8 meczów w palnik, nic nie szło. Słuchajcie, jak to jest możliwe, że jakiś Cassani bez większych problemów dogania i kasuje mojego Balotellego czy tam Cavaniego? Macie jakieś sposoby na grę w obronie? Coś z tym L2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na wyczucie trzeba robić. Jak w złym momencie wciśniesz przycisk odbioru to twój zawodnik zostanie daleko w tyle. Po prostu tening i tyle :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy już zdążyłem się nawkurwiać na siebie i na tę grę... Wczoraj chyba wszystkie 8 meczów w palnik, nic nie szło. Słuchajcie, jak to jest możliwe, że jakiś Cassani bez większych problemów dogania i kasuje mojego Balotellego czy tam Cavaniego? Macie jakieś sposoby na grę w obronie? Coś z tym L2?

W trakcie biegu, kiedy twoj i przeciwnika zawodnik sa blisko siebie nacisnij L2. Wtedy twoj zawodnik staral sie bedzie zaslonic cialem pilke i co za tym idzie miec ja przy nodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymać L2 równocześnie ze sprintem? Nie wpłynie to na szybkość biegu mojego grajka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz moment najodpowiedniejszy dla twojego pilkarza, zeby zastawil sie w biegu i nacisnij raz L2, caly czas trzymajac sprint. Jesli sie nie udalo to nacisnij raz jeszcze. Pamietaj tylko, ze przeciwnik tez moze uzyc tej sztuczki i wtedy liczy sie refleks ;)

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czy jeżeli  kupie uzywaną wersje fify 14 ultimate team to tez dostane te darmowe 24 paczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam. Gdy chcę zaktualizować grę do wersji 1.05 wyskakuje mi błąd 80710723. O co chodzi? Jak to obejść? Przy wcześniejszych aktualizacjach nie było takiego problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam. Gdy chcę zaktualizować grę do wersji 1.05 wyskakuje mi błąd 80710723. O co chodzi? Jak to obejść? Przy wcześniejszych aktualizacjach nie było takiego problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam panowie, że im słabszą drużyną się gra, tym bardziej Fifa pokazuje swoje walory. Gram obecnie Legią w sezonach i to jest dopiero prawdziwa zabawa, żadne kopanie na żelpena z Realu długich piłek, tylko rozklepywanie i przechytrzanie przeciwników. Polecam wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jak grałem druzynami 4,5 - 4 gwiazdkowymi to byłem sporadycznie w 1 lidze. Teraz gram Lechem i z najwyższej ligi rzadko spadam. Wczoraj dostałem baty od legii 4-2 mimo, że prowadziłem 0-2, ale grało się fajnie. Nie znienia to faktu, że są mecze gdzie mam 20 strzałów a przeciwnik 1 w 45 lub 90 min. i przegrywam mecz. W ogólnym rozrachunku ta gra jest do zaakceptowania tylko od 3 gwiazdek w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z fifą i nie wiem jak sobie poradzić :(

 

Gram online jeden mecz w sezonach i po skończeniu jak chcę włączyć kolejny to wszystko się zawiesza i trzeba restartować pudełko .

 

Tak samo jest jak chcę zagrać z synem meczyk towarzyski , wywala już przy wyborze drużyn .

 

Jaki może być powód ??? płyta wygląda na czyściutką , żadnej rysy , ps3 jest dobrze utrzymany , chociaż nigdy go nie rozkręcałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z fifą i nie wiem jak sobie poradzić :(

 

Gram online jeden mecz w sezonach i po skończeniu jak chcę włączyć kolejny to wszystko się zawiesza i trzeba restartować pudełko .

 

Tak samo jest jak chcę zagrać z synem meczyk towarzyski , wywala już przy wyborze drużyn .

 

Jaki może być powód ??? płyta wygląda na czyściutką , żadnej rysy , ps3 jest dobrze utrzymany , chociaż nigdy go nie rozkręcałem .

może się przegrzewa? Albo dysk zapchany? Proponuję zrobić czyszczenie wiatraków - jak to zrobić znajdziesz na stronce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może się przegrzewa? Albo dysk zapchany? Proponuję zrobić czyszczenie wiatraków - jak to zrobić znajdziesz na stronce :)

 

Na dysku jest 170GB wolnego miejsca :)

 

Czyszczenie wiatraków ???hm...masz gdzieś linka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyszczone nie pomogło , ciągle wiesza się w tym samym miejscu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje wymiana płyty ???

 

Jedna ciekawostka , popsuło to się wczoraj jak syn zaczął grać online w Ultimate...i tamto normalnie działa , a sezonie nie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze dane na dysku sa uszkodzone? Sprobuj odinstalowac gre i zainstalowac ja spowrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×