Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się z wilka prośbą.
Czy grając zwyczajnie podaniami używacie jakiegoś przycisku by piłka nie odskakiwała?
Mam problem gdyż grając z niektórymi nie mogę zmajstrować dwóch podań gdyż przy próbie przyjęcia piłki zawsze piłkę zabiera przeciwnik mimo, iż jest za moimi plecami.

Za pomoc wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z wilka prośbą.

Czy grając zwyczajnie podaniami używacie jakiegoś przycisku by piłka nie odskakiwała?

Mam problem gdyż grając z niektórymi nie mogę zmajstrować dwóch podań gdyż przy próbie przyjęcia piłki zawsze piłkę zabiera przeciwnik mimo, iż jest za moimi plecami.

Za pomoc wielkie dzięki

 

Ja większość podań przyjmuje L2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
toreso bardzo dziękuje za pomoc.

Korzystając z okazji zapytam czy jest możliwość chronienia piłki podczas jej prowadzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toreso bardzo dziękuje za pomoc.

Korzystając z okazji zapytam czy jest możliwość chronienia piłki podczas jej prowadzenia?

Chyba sos podobnego uzyskac mozesz wciskajac sprint i L2. Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...

Pytanie moje jest takie z kad brac monety inaczej te coinsy bo mi ledwie starcza na kontrakty a nie mówiac juz o zakupie paczki czy jakiegos sensownego zawodnika :sad:

Lekko mnie to wku....... denerwuje

Pomocy .... bo sie mega wciaglem aaaa jest to moja 1 fifa i jestem w 6 lidze i zaraz 5 a brak kasy na graczy :sad: a to grozi spadkiem :sad:

Wiec prosze was o pomoc bo jak zerkam na filmiki z youtuba to nie wiem z kad oni maja po 200.000k lub wiecej na te złote paczki :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet złote kontrakty są tanie, więc dostając tylko 400 coinsów na mecz, nie powinno dojść do sytuacji, ze nie możesz "wyżywić" drużyny kontraktami. Kasę bierze się z meczów :) Można jeszcze kupować brązowe paczki i sprzedawać zawodników albo... kupić coinsy na allegro, czego nigdy nie robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez nie mam zamiaru kupowac coinsów na allegro a za mecz jak dostaje ok 600 coinsów to kupuje brazowe karty ale tam sa same słabe kontyrakty zaledwie na jeden mecz dla moich złotych zawodników :sad: wiec wydaje mi sie ze ci ludzie raczej maja tyle kasy z allegro bo to mało możliwe ze po 30 meczach maja 200.000 coinsów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za sezon można wyciągnąć kolo 16 tys. Dodatkowo jak wykupisz w katalogu dodatkowe monety to można i 25 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze podpowiesz jaki sezon rozegrac bo w rozgrywce online w 6 lidze mam maks za mecz 600 monet i jak to zrobic bo ja nie mam bladego pojecia a dodatkowe premie monetowe mam wykupione dostepne mam tylko 200x10 najwieksza mozliwa premia monetowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

collin31 mogę ci dać z 50 złotych kontraktów plus kart kondycji na 11 chłopa jak chcesz bo mam tego z paczek z WC tyle że szok a szkoda qs wywalać. Kasą nie poratuję bo nie mam - przechulałem na paki w WC. Tylko musiałbyś wystawić z 15 chłopa na handel bo max 4 karty na jednego do wymiany. A skład z jakiej ligi kombinujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kombinuje skład z ligi angielskiej jakos tak mi przypadł do gusty bo nie powiem ale lekkoo nie jestem np za niemcami :)

a co do wymiany jak mam kogos i soebie w klubie co nie jest mi potrzebny i nim nie gram moge dac nie ma problemu chodz za wiele tego nie mam :sad:

 jak co zapraszam do znajomych w fifie collin3112 podklikni czesto jestem :)

a zawsze sie ktos przyda dodatkowy jak naprzykład grasz tez w gta 5 online :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz te kontrakty to tak: skombinuj z 12-15 zawodnikow jak najtaniej, najlepiej brazowych. Chyba najprosciej bedzie kupic kilka zwyklych brazowych paczek. Tam za 400 monet bedziesz mial 3-4 zawodnikow w kazdej. Pozniej wystaw ich na licytacje na 12 godzin. Cena startowa daj 900 a kup teraz 1000 to bedzie latwiej ich wylapac z tlumu. Pozniej podaj mi ich nazwiska, pozycje, klub i nazwe twojego klubu. Za kazdego dostaniesz oferte wymiany z 4 kartami ktora akceptujesz i tyle. Ile wystawisz tyle dostaniesz. Kontraktow kolo setki moge pogonic bez bolu. Doloze tez z 5.000 coins na koszty.

Edytowane przez ridcully76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zaraz wezmę i ci wypisze nazwiska graczy bo mam kilku brązowych na wymianę

Napisze ci ich nazwiska i kluby

Z góry dziękuję za wielką pomoc

Moi zawodnicy na wymianę:

Nazwa klubu: FC Lion KP

 

1. Borja napastnik Ekwador Puebla liga Bancomer MX

2. Revell Anglia Rotherdam napastnik

3. Telgenkamp bramkarz Holandia Heracles Almelo

4. Grech pozycja środkowa pomoc defensywna Argentyna VfR Aalen

5. Drobny Czech Hamburger SV Bundensliga

6. Ashdown Anglia Leeds United FL Chempionship

7. Berisha Norwegia napastnik Viking FK

8. Camille Franvjs AD Alcorcon lewy obrońca

9. Larsson Szwecja IF Elfborg prawy obrońca

10. Fayzuin Rosja LS Zenit

 

Czy herby i piłki na wymianę też mogą być?

Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Tylko tez daj jakas wieksza cene i napisz jaka wtedy latwiej namierzyc. W przerwie meczu poszukam.

Dodaj mnie do znajomych.

Edytowane przez ridcully76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko tylko tych juz miałem wystawionych z tad te ceny przepraszam

a ty jak jestes zalogowany w fifie to jak co dodam cie do znajomych jak chcesz :)

i razem jakiegos 90.00 min zagramy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj bo inaczej kart nie wymienimy. Jednego tylko nie znalazlem. Reszte mam w obserwowanych.

Edytowane przez ridcully76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbys chcial jeszcze to dawaj. Mam jeszcze troche kart kondycji a kontraktow mase jeszcze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, jeśli jest ktoś z Gdańska to zabierajcie ekipę i wpadajcie za tydzień w niedzielę do CK Bowling (tesco-kowale).

Będzie organizowany turniej fifa 14 na ps3 mistrzostwa świata. Ma być sporo osób i ciekawe nagrody.

Może w końcu pogramy przeciwko sobie ale na żywo :) więcej info jest na ich stronie albo na profilu fb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w tą fifę, niby fajnie się gra, ale ilość błędów po prostu powala.

 

Zaczynając od zawieszania się konsoli, poprzez znikających graczy w czasie meczu (dziś coś takiego miałem, normalnie można grać strzelać, ale nie widać go), po przez błędy w karierze (minusowa kasa przez co przez sezon nic nie mogłem kupować), długie wczytywanie się kolejnego dnia (ale tylko przez miesiąc gry) do durnego zmieniania graczy (mam ustawione ręczne, ale są sytuację dogodne dla mnie to nie mogę zmienić), do tego mega handicap dla kompa, który jak już sadzi bramki to około 90 minuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w 14 gra się obroną ? zawsze standardowo pressing i wslizg a tutaj widze poedzielenie tego na odbior etecera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w tą fifę, niby fajnie się gra, ale ilość błędów po prostu powala.

 

Zaczynając od zawieszania się konsoli, poprzez znikających graczy w czasie meczu (dziś coś takiego miałem, normalnie można grać strzelać, ale nie widać go), po przez błędy w karierze (minusowa kasa przez co przez sezon nic nie mogłem kupować), długie wczytywanie się kolejnego dnia (ale tylko przez miesiąc gry) do durnego zmieniania graczy (mam ustawione ręczne, ale są sytuację dogodne dla mnie to nie mogę zmienić), do tego mega handicap dla kompa, który jak już sadzi bramki to około 90 minuty.

hehe no niestety siwych włosów można dostać. ja gdy np: przegram mecz przez "niewidocznego zmiennika" zaczynam go od nowa. ;)

z minusową kasą jeszcze się nie sptkałem i oby tak pozostało. ;)

konsola gdy gra "u siebie" i przegrywa, od 80tej minuty ostro ciśnie. wygląda jakby załączała "wysoki pressing", wprowadza dodatkowego napastnika itd.

zauważyłam, że inaczej zmienia się zawodników w deszczu a inaczej gdy nie pada, inaczej z silnym, dobrym, europejskim przeciwnikiem, a inaczej w naszej ekstraklasie w której gram zmiany automatyczne i pełne, tak samo w deszczu. z szybkim przeciwnikiem, wolę grać zmiana wysokie piłki, bo inaczej nie automatyczne zmiany zawodników są za szybkie. przynajmniej dla mnie. ;) z żywym graczem czy on line też wolę zmianę tylko przy wysokich piłkach.

Edytowane przez radek1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jeśli kupię używaną fifke 14 na allegro to kod do gry online nie będzie mi potrzebny?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×