Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z aktualizacją. Problem pojawił się na początku czerwca i do tej pory mimo różnych kombinacji nie mogę sobie z nim poradzić. Przy próbie aktualizacji fify wywala błąd 80710723. Dodam, że przed pojawieniem się tego błędu nie przeprowadzałem żadnych zmian w ustawieniach konsoli czy routera, więc dziwne by się to zrobiło samo z siebie, biorąc pod uwagę, że wcześniej hulało wszystko jak ta lala. 

 

Macie jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To FIFA jest nie obejdziesz tego. Ta gra ma bug na bugu goniący buga ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w 15 coś poprawią :) na ps3 w fifie 15 nie ma być pro club :) czyli coś robią hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w 15 coś poprawią :) na ps3 w fifie 15 nie ma być pro club :) czyli coś robią hahaha

Czyli rozwiąże się problem z bugami w WK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam pytanie odnośnie Fify 14 na ps4, jestem ogólnie lajkiem w to, ale pykam sobie z nudów online, czasem jest lepiej czasem gorzej, możecie mi powiedzieć jaka jest kombinacja, żeby wypuścić zawodnika? mecze się z tym, bo górne czy dolne podania Trójkątem rzadko się sprawdzaja gdzie napastnicy stoją jak krowy na pastwisku. Drugie pytanie - jak u was wygląda odbior piłki? czasami naprawde jest ciężko odebrać komus piłke jak nie ma jej wypuszczonej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam pytanie odnośnie Fify 14 na ps4, jestem ogólnie lajkiem w to, ale pykam sobie z nudów online, czasem jest lepiej czasem gorzej, możecie mi powiedzieć jaka jest kombinacja, żeby wypuścić zawodnika? mecze się z tym, bo górne czy dolne podania Trójkątem rzadko się sprawdzaja gdzie napastnicy stoją jak krowy na pastwisku. Drugie pytanie - jak u was wygląda odbior piłki? czasami naprawde jest ciężko odebrać komus piłke jak nie ma jej wypuszczonej.

Idz pograc w pile na dwor, chyba, ze nie masz nog, to przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteś naprawdę taki zabawy, uśmiałem się - wnioskuje, że Ty nie masz mózgu skoro udzielasz się gdzieś, gdzie nie masz nic sensownego do powiedzenia. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idz pograc w pile na dwor, chyba, ze nie masz nog, to przepraszam.

Stary, padłem ze śmiechu. Musisz częściej właczać się do dyskusji i najlepiej jeszcze w każdym watku.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przyjmę każdą  ilość  monet do fify 14. .I przeznaczę na nagranie odcinka na YT Otwieranie paczek. jak ktoś chętny zapraszam na priv, w odcinku mogę wspomnieć o darczyńcy i na FB.

 

Edytowane przez pannowak5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh było wcześniej mówić. Dzisiaj przewaliłem 100k a w ostatnich dniach około bańki. W tej chwili mam na sprzedaży trochę fantów i myślę że jakieś 30-40k będzie. Odezwę się później i powiem dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy da się jakoś aktualizować składy w fifie oprócz tych oficjalnych z serwerów ea bo tam nie ma żadnych tegorocznych transferów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz ręcznie w ustawieniach sobie zaktualizować, od ea nic nie dostaniesz, bo byłoby to dla nich bez sensu. Jakby wydali składy nowe, to po co kupować FIFA 15 ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takich ustawieniach i tak nie zagrasz online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krosek zagrać może by i zagrał, np. z kolegą na własne składy, a nie składy online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale sezonach online już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć, gdzie mam coś przestawić, żeby grać szybkie mecze własnymi zmienionymi składami (dokonałem parę transferów)? Bo gra za każdym razem pobiera mi plik z ostatnią aktualizacją składów i mam te stare składy do dyspozycji, a nie swoje pozmieniane :/

Muszę się przyznać, że trochę mi wstyd zadawać to pytanie, ale jakoś wcześniej, gdy były uaktualniane składy to do niczego nie było mi to potrzebne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FIFE 14 na PS3 nie da się nabić platyny przez jedno trofeum jeśli się go nie zdążyło wbić przed 20 września. Chodzi o trofeum On My Own w którym trzeba ukończyć wyzwanie tygodnia wirtualnych zawodnikiem. FU.CK EA.

 

 

PS. Szukam osób do zrobienia trofeów online wirtualną gwiazdą, czyli w stworzonym zespole 3 osobowym oraz do sezonów towarzyskich online.

Edytowane przez Dejvid1189

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej hej moi przyjaciele! :)

 

mam 3 pytania:

 

1) niech ktoś mi powie w jaki sposób wypuścić piłkę przed siebie?

2) dlaczego grając w trybie sezonów często gęsto grając arsenalem natrafiam na borussię? nudzi mnie to ;)

3) kto chce ze mną pograć? :) azazel_1987 

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) wypuszczasz piłkę wychylając prawy analog w kierunku biegnącym przed siebie. Jeśli wychylisz szybko 2 razy wtedy wypuszcza jeszcze dalej.

3) chętnie zagram w klubie dla trofeów które są do zdobycia wirtualną gwiazdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Dejvid :)

co ciekawe ja ten prawy analog wciskam ,ale mi ta piłka się nie "wypuszcza" trzyma się nogi jak przyklejona, a co do pogrania, to mówisz o którym trybie, wirtualna gwiazda, tak? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wciskaj gałki tylko ją wychyl w kierunku biegu, do przodu i przytrzymaj. Jak wychylisz 2 razy szybko to wypuści piłkę bardzo daleko.

Tak chodzi mi o wirtualną gwiazdę, ale chyba w 3 osoby grać i trzeba chyba 15% wyzwań ukończyć WG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzę jak włączę ;)

btw. strasznie irytuje mnie to, że 1/3-4 mecze jest w deszczu...no przecież nawet w Anglii tak nie pada jak oni to zasymulowali w grze. poza tym , tak jak wspominałem wcześniej, nader często trafiam na BVB, nie wiem z czego to wynika (jakaś specjalnie skonfigurowana baza danych?), która czerpie dane ze świata realnego? bvb i borussia na przestrzeni ostatnich 2-3 lat grają regularnie w LM...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×