Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Z fb EA

Koniec oczekiwania: pierwsze szczegóły FIFA Ultimate Team 14 już jutro!
1002846_10151497668291345_1188036367_n.j

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z fb EA

Koniec oczekiwania: pierwsze szczegóły FIFA Ultimate Team 14 już jutro!

1002846_10151497668291345_1188036367_n.j

czekam z niecierpliwoscia, swoja droga Faraon jak zywy ;).  Chcial bym aby dodali karty LEGEND - np Ronaldo 9 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Zwykly smiertelnik jak ja nie ma szans trafic takiej karty w paczce wiec dla mnie to nie potrzebne :D btw najlepiej gdyby w fut 14 nie mozna bylo ujrzec cyborgow w bramce czy 2-3 goli w 90 minucie,czyli reasumujac dymania graczy ktorzy maja wieksze szanse na zwyciestwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Zwykly smiertelnik jak ja nie ma szans trafic takiej karty w paczce wiec dla mnie to nie potrzebne :biggrin: btw najlepiej gdyby w fut 14 nie mozna bylo ujrzec cyborgow w bramce czy 2-3 goli w 90 minucie,czyli reasumujac dymania graczy ktorzy maja wieksze szanse na zwyciestwo

takie karty to byl by masakryczny hajs dla EA - mysle, ze wrescie kiedys to wprowadza... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fifa na current geny skonczyla sie na cyferce 13.

O ile kupie nowa odslone, to tylko na ps4.

Gdyby wprowadzili legendy do futa, to by sie dopiero zabawnie zrobilo... ganianie cyborgów pokroju Ronaldo 9 albo strzaly koemana czy r.carlosa z 40 metrow. Imo to by zwiekszylo jedynie frustracje a nie fun,

 

NEWSY ODNOSNIE FUTA W 14tce:
http://www.easports.com/uk/fifa/news-updates-gameplay/article/fifa-14-ultimate-team-first-look?sf15236092=1

Edytowane przez Maty15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fifa na current geny skonczyla sie na cyferce 13.

O ile kupie nowa odslone, to tylko na ps4.

Gdyby wprowadzili legendy do futa, to by sie dopiero zabawnie zrobilo... ganianie cyborgów pokroju Ronaldo 9 albo strzaly koemana czy r.carlosa z 40 metrow. Imo to by zwiekszylo jedynie frustracje a nie fun,

 

NEWSY ODNOSNIE FUTA W 14tce:

http://www.easports.com/uk/fifa/news-updates-gameplay/article/fifa-14-ultimate-team-first-look?sf15236092=1

ale te strzaly juz sa :P np Cr7 nie mowiac juz o wydaniach TOTS albo TOTY niektorych kart ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pomysl sobie, ze byloby ich 2 x tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pomysl sobie, ze byloby ich 2 x tyle ;)

karty legendy musialo by byc czyms rare i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i pewnie by byly, tak jak messiego rekordowa karta. Tyle, ze jak patrzylem na filmy na YT co ludzie nim robia, to mi rece opadaly. Gdybym kogos takiego trafil w grze, to pewnie mialbym ochote polamac plyte ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fifa na current geny skonczyla sie na cyferce 13.

O ile kupie nowa odslone, to tylko na ps4.

Gdyby wprowadzili legendy do futa, to by sie dopiero zabawnie zrobilo... ganianie cyborgów pokroju Ronaldo 9 albo strzaly koemana czy r.carlosa z 40 metrow. Imo to by zwiekszylo jedynie frustracje a nie fun,

 

NEWSY ODNOSNIE FUTA W 14tce:

http://www.easports.com/uk/fifa/news-updates-gameplay/article/fifa-14-ultimate-team-first-look?sf15236092=1

PS4 wyjdzie po fifie 14 na PS3 więc dla mnie 14 to ostatnia fifa na PS3 :P

 

Jak ktoś woli po polsku tego njusa to proszę:

http://ultimateteam.pl/co-nowego-w-fifa-14-ultmate-team/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 wyjdzie po fifie 14 na PS3 więc dla mnie 14 to ostatnia fifa na PS3 :P

 

Jak ktoś woli po polsku tego njusa to proszę:

http://ultimateteam.pl/co-nowego-w-fifa-14-ultmate-team/

ustawianie numerow na koszulkach + wykonawców stalych fragmentow oczywiście na plus, ciekawe jak z tymi modelami zgrania i lojalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, gdyby mozna bylo wypracowac chemie miedzy zawodnikami z roznych lig. Np takiego Lewego do ligi angielskiej wrzucic... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dalej czekam na nowinki o trybie menadżerskim...

Przydał by się powrót do patentów z przed lat możliwość wyboru drużyn do sparingów, rozbudowa stadionu, zaplecza medycznego itp.

Takich małych ciekawostek mi brakuje cholera muszę czekać do gamescomu chyba na konkretne info :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie kumam, jak w roku 2013 można mieć frajde z gry przeciwko komputerowi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EA twierdzi, że do serca bierze sobie rady fanów odnośnie swoich gier, a te, których przedmiotem jest FIFA 14, dotyczą między innymi zbyt wysokiej dynamiki meczów.

   

W rozmowie z X360 Magazine, Sebastian Enrique, producent najnowszej FIFY, podzielił się kilkoma spostrzeżeniami, jakie wobec serii mieli jej fani. Sporo z nich dotyczyło szybkości rozgrywki, która - w mniemaniu dużej ilości graczy - była zbyt wysoka. 

Sebastian Enrique mówi jednak, że problem jest znacznie bardziej skomplikowany i nie pomoże tu zwykłe spowolnienie ruchów zawodników, czy szybkości piłki. Te wartości nie były bowiem zmieniane w ciągu ostatnich 4-5 lat i nie ma możliwości, by FIFA 13 była "szybsza| od poprzedników w tym znaczeniu. 

 

To wciąż ta sama prędkość, ale to co się zmieniło, to rozgrywka, która wpłynęła na to, co nazywamy ogólnie mechaniką, a co jest w praktyce tym, co z grą możesz zrobić. Odpowiada więc za to, jak podajesz, strzelasz, czy w jaki sposób się poruszasz. 

To jest właśnie mechanika. Gdy to wszystko połączysz, ukaże ci się dynamika, czyli zachowanie graczy w trakcie rozgrywki. 

Szybka gra nie wynika więc z tego, że gra sama w sobie jest szybsza, ale z tej dynamiki, która umożliwia szybszą rozgrywkę. To specyfika gry, jak ludzie grają - biegają cały czas na sprincie bez krycia w środku pola - to sprawia, że gra jest szybsza. 

 

Jakie będzie rozwiązanie? Nieco zmieniony tryb sprintu, konieczność zwracania większej uwagi na dokładność podań i przyjęć i lepszy system gry pozycyjnej zamiast ciągłych sprintów na bramkę przeciwnika. Brzmi dobrze.

 

 

Źródło:

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2013/30/fifa-14-wolniejsza-od-poprzednikow

Edytowane przez Tom21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co powinni wprowadzic - system staminy z prawdziwego zdarzenia, zeby zmiany zawodnikow mialy faktycznie wplyw na mecze, zeby pilkarze ktory zapieprzaja caly mecz na sprincie naprawde sie meczyli, a nie...

tego sobie zycze, aby agresywna gra pressingiem, wielokrotne sprinty kosztowaly pilkarzy zdrowie - tak jak jest to w rzeczywistym swiecie, a nie cyborgi zapieprzajace 90min...

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wystarczyło by jakby wydłużyli czas powrotu do "pełnej sprawności", bo teraz po jakimś mega sprincie wystarczy postać kilka sekund w miejscu i dalej można szaleć. Taka zmiana by wymusiła więcej kombinowania, granie oboma skrzydłami itp. a napastnik po jednym sprincie do prostopadłej piłki musiałby swoje odcierpieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wystarczyło by jakby wydłużyli czas powrotu do "pełnej sprawności", bo teraz po jakimś mega sprincie wystarczy postać kilka sekund w miejscu i dalej można szaleć. Taka zmiana by wymusiła więcej kombinowania, granie oboma skrzydłami itp. a napastnik po jednym sprincie do prostopadłej piłki musiałby swoje odcierpieć.

I większe boisko by się przydało bo na razie jakieś małe mi się wydaje, albo zawodnicy są za wielcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech w końcu wprowadzą dobry system bezwładności ciał. Zawodnicy rozpędzają się zbyt szybko, tak samo zbyt szybko wyhamowują i przechodzą do sprintu. Stamina działa jak należy, ale tylko w meczach WG, gdzie jopki, które biegają ciągle ze sprintem na koniec meczu przewracają się i płaczą z bólu. I niech do jasnej cholery zrobią normalne światła stadionowe, bo mnie szlag trafi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech zrobią tak żeby zawodnicy po jednym pełnym meczu mieli siłę biegać za 2 dni. A nie, że w karierze zawodnik 2 dni po meczu ma pół paska żywotności.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech umożliwią w końcu zmianę stylu gry podczas autów, rożnych, czy faulów. Teraz jest to farsa, że tylko w trakcie gry można bawić się krzyżakiem. Niech zrobią też coś z tą planszą z wynikiem, bo nie widać 1/3 boiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×