Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo może, czy w Ultimate Team będzie limit utworzenia maksymalnie 5 klubów, tak jak to było w FIFA 13?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już widzę jak barca będzie wykoksowana w 14 :-D

można się tego  było spodziewać, od początku tylko barca przewijala się w zwiastunach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to Bale jest twarzą gry i jego transfer do realu wisi w powietrzu. Wobec tego, będziemy mieli 2 zespoły robotów :)

A tu macie oficjalnych partnerów:

Announced #FIFA14 club partners: @FCBarcelona, @valenciacf, @SpursOfficial, @MCFC, @BVB, @OL, @PSG_inside, @acmilan, @NUFCOfficial

 

Update;
Soldado własnie podpisał z Tottenhamem, więc Bale leci do Realu.

Edytowane przez Maty15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Liverpool ponoć też oficjalnie został partnerem EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ich system oświetlenia niszczy wygląd twarzy. W programie graficznym wyglądają dobrze, w grze wyglądają już nijak. EA potrafi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo ma zostać pokazany trailer pokazujący "real" ball physics. Ciekaw ile zachwytów usłyszymy o niej, a ile to będą kłamstwa. Już się nie mogę doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podali na facebook'u, żeby subskrybować ich, żeby nie przegapić więc spodziewam się na dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Obiecałem to wstawiam nim sam jeszcze obejrzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy by przede wszystkim poprawili, bo z roku na rok to właśnie one coraz bardziej niszczą tę grę. Co do samego filmiku: wygląda to fajnie i ciekawie, ale tak wygląda na filmikach co roku. Tym razem nawet nie myślę o składaniu pre-orderu, bo mój limit zaufania do EA już się wyczerpał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogram dema i zadecyduję. Lecz chyba będzie to PES.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, czy przez pierwsze tygodnie po wydaniu znowu będziemy głęboko w dupie, czyli zapłacimy kasę a na tacy dostaniemy bug za bugiem. Mam nadzieję, że mecze bez piłki, czy wieczne areny nas już nie czekają. Też cały czas się zastanawiam, czy nie wrócić po 4 latach do PES'a, ale szkoda mi trochę tych lat i nauki od nowa grania w piłkę na innej grze... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też cały czas się zastanawiam, czy nie wrócić po 4 latach do PES'a, ale szkoda mi trochę tych lat i nauki od nowa grania w piłkę na innej grze... :/

 

Chyba nie nazwałbym tego procesu "latami nauki" ;) Mnie po przesiadce z PESa na FIFĘ 09 sporo czasu zajęło jej ogarnięcie, ale każda kolejna edycja to były 2-4 tygodnie i dało się przyzwoicie ogarnąć czy to 360 stopni czy nową obronę.

 

Jeżeli kupię w okolicach nowego roku PS4, to pewnie wybiorę fifę, ale zobaczymy co z tym PESem, bo wygląda na razie całkiem przyzwoicie :) Animacja przyjmowania piłki, jej prowadzenia, strzały i podania wyglądają super! Niestety pojawiają się już komentarze od osób które ograły ostatnie wersje PESa, że znowu odbiór piłki w obronie nie jest intuicyjny, zawodników typu Neymar prowadzi się jak wóz z weglem ("Controlling players like Pirlo, Ozil or Neymar should be a joy, intricate even. However, at the moment, it feels like your trying to maneuver a tank or really heavy vehicle."),  sędziowie gwiżdżą to co nie potrzeba dając dużo kartek i zawodnicy głupieją w niektórych sytuacjach (włącza się dana animacja mimo, że coś innego zaczęło się dziać na boisku). 

 

Pożyjemy, zobaczymy :) Najważniejsze, że będzie wybór między bardzo dobrym a bardzo dobrym. A nie jak na wyborach, czyli mniejsze zło ... :biggrin:

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale z realizmem ta gra nie ma i nie będzie miała nigdy nic wspólnego :biggrin:

 

Realizm - np. Ekstraklasa. 90 minut nudnego meczu, który kończy się wynikiem 0-0. Ktoś chciałby w to grać? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego filmiku jest tylko jedna fajna rzecz. Kiedy Aguero robi skręt i wyhamowuje. Tylko jak to będzie wyglądać w praniu np. przy dużym zużyciu staminy?

Jednak nadal pokazują i promują tylko Fife na current-gen - czyli co by to nie było to i tak nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli można wnioskować, że licencja na repre będzie? No bo jak na okładce to chyba nie w jakiejś randowmowej szmacie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nadal pokazują i promują tylko Fife na current-gen - czyli co by to nie było to i tak nie kupię.

Dla takich ludzi jak ja to super info na PS4 dopiero FIFA 15 :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×