Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładając,że stary silnik będzie na wersji ps3,do tego tradycyjnie zostawią handicapa i momentum,będe musiał się poważnie zastanowić czy warto kupić nową fifkę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gołym okiem widze wielkie zmiany w fifie już na tym trailerze,haha.Tak serio to jestem ciekaw co mogą zaoferować na ps3,co to za pomysł żeby jeden silnik był na ps3 a drugi na ps4.Oczywiste jest że skupią się na nowym silniku,więc fajerwerek po fifie 14 w wersji ps3 bym się nie spodziewał - ot,małe kosmetyczne zmiany + pozostawiony handicap doprowadzający mnie do szewskiej pasji,i nie chyba tylko mnie - niektórzy to nawet potrafią pada rozwalić przez fifę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tak na dobrą sprawę nie pokazali. No może zawodników, którzy muszą wyhamować zmieniając kierunek biegu. Jednak odbywa się to na zasadzie dołączenia animacji i raczej jakichś sensowniejszych wyliczeń dla poszczególnych graczy nie zobaczymy. No i "Real Ball Physics" ... Czyli przy każdym strzale piłka musi opadać przed wejściem do bramki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy Błaszczykowski (?) na samym końcu :D A tak poza tym, to nie odczuwam żadnych zmian w porównaniu z trzynastką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na końcu jest Reus. Tzn nie tak do końca nie ma zmian, ale nie ma zmian w balansie gry. Żadnych szlifów nie uświadczymy. Kilka nowych możliwości i tyle.

Jedyna nadzieja to Fifa na Ignite, którą powinni zaprezentować na E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem. Wniosek jest taki, że trzeba poczekać na prezentacje cacka z ps4 :)

W przypadku tego trailera, ciężko znaleźć różnice między 13tką a 14tką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie warto to kupić na PS3. Raczej PS4 prędko nie kupię, jestem pewien że cena nie będzie niższa niż 2400-2600. Ogólnie jestem ciekaw jak będzie z cenami po wyjściu PS4, jak ma kosztować 200 zł ta fifa na obecne konsole to na pewno tego prędko nie kupię by ujrzeć praktycznie to samo co w FIFIE 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O cenach nowych konsol już troche zostało napisane. Nigdzie nie było info, że next-gen mialby kosztować więcej niż 2k zł. Raczej czytałem o kwotach 1600-1800 ZŁOTYCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo dziennikarzyny przeliczają sobie po kursie dolara gdzie pojawi się tylko jakas kwota i stąd takie wnioski. Ja będę się upierał przy swoim że poniżej 2k nie kupi się u nas PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takie szczegóły już nie wnikam. Ceny które podałem akurat sam sobie przeliczyłem, ponieważ czytałem o nich na zagranicznych portalach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujcie nowa konsole za 2k by zagrać sobie w Fifa 14 z lepszymi teksturami :D Na szczęście jest alternatywa,ktora smigac bedzie na current genie :D

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps3 kupilem zeby grac w fife/ pesa to i ps4/ iksa1 kupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale ja nie mowie zeby w ogóle nie kupować tylko na premierę :D Mowie jak zrobie w moim przypadku,a nie narzucam wam swojej woli :D

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio, wolisz rok czekać az konsola potanieje o grube 200 zł? ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o pieniądze, tylko o zdrowy rozsądek :) Po co mnie teraz next gen? Nie widzę sensu w moim przypadku kupowania w dniu premiery nowej konsoli. Co innego za rok kiedy sie temat rozkreci, ale teraz? Nie :)

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fife kupowales co roku, mimo ze z nią jechałeś to i teraz miałbyś co robić. Być może nowy silnik bardziej trafi w Twoje gusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, ze ten nowy silnik rozkreci sie na dobre dopiero za rok. To nie chodzi tylko o Fifa, ale o wszystkie cross geny. W przejściach tego typu podbija grafikę w postaci lepszych tekstur,dodają kilka bonusikow i wsio :) Zreszta niedługo sam sie przekonasz, ze gameplay bedzie praktycznie taki sam jak na PS3 :)

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ gameplay na PS3 jest w porządku więc jeśli dodadzą kilka usprawnień to tym lepiej  :biggrin:

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym się akurat zgodzę, bo można tą sytuację porównać do CoD'a :) Ja gram głównie w UT więc nie mogę się już doczekać premiery :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie raz pisalem - dla mnie gameplay wymaga szlifow :) Wiec pozostaje optymista, ze nie spieprza tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Cod, Watching Dogs i wiele innych. Nawet twórcy GT6 powiedzieli, ze nie wydadzą prawdopodobnie wersji na PS4, bo rożnilaby sie tylko lepszymi teksturami :D

Juz nie raz pisalem - dla mnie gameplay wymaga szlifow :) Wiec pozostaje optymista, ze nie spieprza tego

W tym roku z duzym prawdopodobieństwem bede grał w Pes 2014, a ty zostaniesz jednak przy Fifce :D Jakoś tak czuję :D. Wymienimy sie przynajmniej poglądami :) Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×