Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie by bylo aby w aktualizacjach usuwali kontuzjowanych graczy z kadr - np. Piszczek, teraz Messi itd itp

 

chyba nie zdajesz sobie sprawy jaki byłby lament dzieci xD jeszcze by samobójstwa popełniali bo nie byłoby Messiego czy Balea ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam tez po kazdym rozegranym meczu i powrocie do menu pokazuje ze nie jestescie polaczeni z EA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czym różni się wersja demo z pełną w kwestii gameplay'u? Demo strasznie mi się podoba, szczególnie to wolniejsze tempo. Czy podobnie jest w full?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciu  widać logo Cracovii - jest widoczne w webbapp oraz na PS3, co ciekawe - wybrany klub w profilu inny, także w Ultimate team inny. Logo Cracovii miałem w powitalnej paczce, ale chcę je zastąpić innym - jak to zrobić?

post-47640-0-16070500-1380778498_thumb.j

Edytowane przez tutitt73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak Wy gracie w tą Fifę, że potraficie się cieszyć? Fakt, że więcej mam przegranych niż wygranych ale nawet wtedy kiedy wygram np 3:2, to czuje  niesmak. Jak na razie dla mnie ta gra to DZIDA, WRZUTKA i GOL...Dzida, wrzutka i gol ! 2v2 wiadomo lepiej, można się pośmiać i wtedy jest 2 sterujących,a CPU jest o jednego mniej, to już wiele zmienia, lecz gra 1v1 jest dla mnie irytująca nie wiem czy nie jeszcze bardziej niż w 13.

@Down 

Chris, a na manualu da się grac w sezony tak żeby mi dobierało gości z tym samym ustawieniem ?

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak Wy gracie w tą Fifę, że potraficie się cieszyć? Fakt, że więcej mam przegranych niż wygranych ale nawet wtedy kiedy wygram np 3:2, to czuje  niesmak. Jak na razie dla mnie ta gra to DZIDA, WRZUTKA i GOL...Dzida, wrzutka i gol ! 2v2 wiadomo lepiej, można się pośmiać i wtedy jest 2 sterujących,a CPU jest o jednego mniej, to już wiele zmienia, lecz gra 1v1 jest dla mnie irytująca nie wiem czy nie jeszcze bardziej niż w 13.

 

Bo coraz więcej osób zaczyna rozumieć że asysty to kastracja tej gry... Jak grasz na asystach to musisz czekać na patch który ma poprawić (utrudnić) dośrodkowania, długie prostopadłe piłki oraz strzały głową... myślę że za max 2 tygodnie będzie już ten patch... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wygląda kazda chec zakupu zawodnika w trybie kariery, pomoze ktoś? ma ktoś podobny problem i wie jak go rozwiazac lub już to zrobil? nie mam opcji kupna ani wypożyczenia zawodnika, dodam ze zdjecie zrobione po otrzymaniu odpowiedzi jeśli chodzi o dostepnosc zawodnika. PILNE POMOCY!

post-15544-0-51302900-1380793931_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze juz ogranąłem temat tej nowej fifki. Wczoraj dobilem do 4 -tego miejsca na swiecie a manualu , chyba moj rekord. Gralem z K-LOW-one obecnie chyba pierwszy i pamietam go od kilku lat zawsze w czołówce ale teraz to juz naprawde wymiata. Widze ze Ci co w 13 byli najlepsi na manualu teraz juz tak dobrze im nie idzie, na przyklad Luciano-FUMA tez dobry grajek ale troche czasu zajmuje na pzestawienie sie widocznie.

 

Moja rada -> malo sprintu, uzywac kontroli tempa, w obronie strefowo, do ataku od fullbackow do skrzydel potem ewentualnie do srodka. Przy taktyce 4-4-2 trzeba byc bardzo skoncentrowanym i tzrymac pozycje w pomocy bo jak zgubi sie jednego pomocnika i nie wroci to ciezko wybronic. 4-2-3-1 chyba najbardziej zbilansowana formacja i tak tez w rzeczywistosi wiekszosc dobrych klubow gra.

 

Wytrawałości.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na manualu da się grac w sezony tak żeby mi dobierało gości z tym samym ustawieniem ?

Da sie, ale jak ustawiłem na manual to nie mogło mi nikogo znaleźć. W ustawieniach w sezonach to możesz ustawić.

Edytowane przez chyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chris, a na manualu da się grac w sezony tak żeby mi dobierało gości z tym samym ustawieniem ?

 

Podczas wyboru drużyny masz opcje wyszukiwania przeciwnika i tam jest kilka filtrów, między innymi właśnie sterowanie... 

 

 

Jeśli ktoś gra trochę z cpu np karierę to bardzo polecam takie ustawienia.

 

Game Settings

Controls: Full manual

Half length: 8 lub 10 Minut

Difficulty: Proffesional lub World Class

Game speed: Normal

Analog sprint: On

 

Gameplay Sliders (User/CPU)

Sprint: 45/45

Acceleration: 48/48

Shot Error: 54/56

Pass Error: 51/69

Shot Speed: 51/51

Pass Speed: 53/53

Injury Frequency: 71/71

Injury Severity: 25/25

GK Ability: 49/49

Marking: 54/50

Run Frequency: 56/56

Line Height: 50/50

Line Length: 48/48

Line Width: 51/51

Fullbacks: 54/54

First Touch: 52/56

Power Bar: 50

 

Naprawdę warto gra staje się zbliżona do symulacji. CPU już tak nie biega i nie kręci kółeczek jak cyrkowcy. Polecam !

 

Źródło : http://fifasoccerblog.com/blog/orion-and-friends-fifa-14-gameplay-slider-settings/

Edytowane przez Chris de la Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wygląda kazda chec zakupu zawodnika w trybie kariery, pomoze ktoś? ma ktoś podobny problem i wie jak go rozwiazac lub już to zrobil? nie mam opcji kupna ani wypożyczenia zawodnika, dodam ze zdjecie zrobione po otrzymaniu odpowiedzi jeśli chodzi o dostepnosc zawodnika. PILNE POMOCY!

w 14 wiele opcji masz pod prawą gałką, nie znam tego trybu ale w innych miejscach przeskakujesz w oknach i funkcjach właśnie tym narzedziem:) na fotce też po prawej stronie widze <R> moze to to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wygląda kazda chec zakupu zawodnika w trybie kariery, pomoze ktoś? ma ktoś podobny problem i wie jak go rozwiazac lub już to zrobil? nie mam opcji kupna ani wypożyczenia zawodnika, dodam ze zdjecie zrobione po otrzymaniu odpowiedzi jeśli chodzi o dostepnosc zawodnika. PILNE POMOCY!

Przy zaczynaniu kariery masz możliwość wyłączenia transferów w pierwszym okienku i właśnie je wyłączyłeś nie ma innej opcji tylko zacząć karierę od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, w piłkę na konsolach gram od pierwszego ISS na psx. Bratanek dał oryginał za free, bo cyt. jakaś durna i nie można gola strzelić :)

W Fifę zacząłem grać od 10 i do dzisiaj rozegrałem ponad 2000 meczów. I co z tego skoro mój bilans jest żałosny, bo to gra online : pingi, latency, lagi, DNSy, celowe zamulanie neta etc. Też wkurw mnie bierze i co raz sprzedaję i kupuję Fifę :)

Kiedyś to się grało tylko offline PESa i było super.

"Kiedyś to się grało tylko offline PESa i było super." - oj było, było. Pięknie się grało z kumplami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze juz ogranąłem temat tej nowej fifki. Wczoraj dobilem do 4 -tego miejsca na swiecie a manualu , chyba moj rekord. Gralem z K-LOW-one obecnie chyba pierwszy i pamietam go od kilku lat zawsze w czołówce ale teraz to juz naprawde wymiata. Widze ze Ci co w 13 byli najlepsi na manualu teraz juz tak dobrze im nie idzie, na przyklad Luciano-FUMA tez dobry grajek ale troche czasu zajmuje na pzestawienie sie widocznie.

 

Moja rada -> malo sprintu, uzywac kontroli tempa, w obronie strefowo, do ataku od fullbackow do skrzydel potem ewentualnie do srodka. Przy taktyce 4-4-2 trzeba byc bardzo skoncentrowanym i tzrymac pozycje w pomocy bo jak zgubi sie jednego pomocnika i nie wroci to ciezko wybronic. 4-2-3-1 chyba najbardziej zbilansowana formacja i tak tez w rzeczywistosi wiekszosc dobrych klubow gra.

 

Wytrawałości.

to dobrze, ze tacy dobrzy gracze sa u nas na forum ;) myslalem, ze Polacy daleko w tylach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wybić piłkę szczupakiem, zdobyć gola wślizgiem i po strzale fałszem ? ;D

Te 3 trofiki mi zostały (+ wyzwanie MatchDay na klasie światowej - jakieś rady co do tego poziomu? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem grę kilka dni temu i dla mnie zmiana stylu gry jest genialna :) Wreszcie trzeba się trochę natrudzić i pokombinować, a nie wyrzut bramkarza, 3 podania i strzelamy bramkę. Dla mnie baaardzo na plus nowa FIFA. Póki co katuję sezony online, bo na razie nie trafiają się wynalazki, które gdy przegrywają dwa, trzy do zera, po prostu uciekają z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam tej fify w każdym względzie :D Podoba mi sie ta zmiana wyglądu menu ale nie moge nic poznajdywać. Gdzie sie zmienia bramkarza na arenie bo jest tylko zmiana zawodnika z pola? O ile w ogóle jest..

Edytowane przez chyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam tej fify w każdym względzie :biggrin: Podoba mi sie ta zmiana wyglądu menu ale nie moge nic poznajdywać. Gdzie sie zmienia bramkarza na arenie bo jest tylko zmiana zawodnika z pola? O ile w ogóle jest..

 

no to faktycznie nie ogarniasz ;p.... większość z tych okienek (kafelków) ma po kilka opcji... prawym analogiem przełączasz.

 

Dziś pograłem sobie znowu 2 vs 2 zabawa przednia tylko na asystach to cały mecz wygląda praktycznie tak że raz w jedną a raz w drugą lata piłka z L1 + trójkąt :P no i te główki szczególnie z rożnych to plaga :) mam nadzieję że ten przyszły patch faktycznie rozwiąże problem główek... ale mimo wszystko jak na grę na asystach to i tak fun z 2 vs 2 jest mega :] 

 

co do momentum Panowie ja tego za cholerę nie widzę... owszem zdarzają się jakieś śmieszne czasem kuriozalne sytuacje ale w różnych momentach meczu i raz na kilka spotkań... w tych ostatnich minutach połów też nie straciliśmy z ziomkiem ani jednej bramki tak samo nie strzeliliśmy... nie wiem może mam szczęście po prostu...

 

http://www.youtube.com/watch?v=x2bseWEHSxU

wczorajszy mecz w LM xD to dopiero momentum w całym meczu xD polecam 2:30 szczególnie :D bramkarze z PESa by się tego nie powstydzili nawet :] 

Edytowane przez Chris de la Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Wiem o tym, ale nie widze tam nic o bramkarzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zaczynaniu kariery masz możliwość wyłączenia transferów w pierwszym okienku i właśnie je wyłączyłeś nie ma innej opcji tylko zacząć karierę od nowa.

dzięki, faktycznie pomoglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Wiem o tym, ale nie widze tam nic o bramkarzu.

 

niektórym to się nawet dobrze poszukać nie chce... tylko z takimi pierdołami na forum od razu...

post-7140-0-24589700-1380826292_thumb.jp

Edytowane przez Chris de la Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i jest ok. Funkcje sieciowe super. Ale miałem nadzieję, że ucieknę tochę od pesa - tzn. trókąt i laga do przodu, a tutaj jest podobnie :biggrin:. Nie na taką skale jak w piłce konami ale zawsze. No i jak to wszystko zsuwa. Tempo co najmniej dwa razy powinni zmniejszyć.

Edytowane przez Stach86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak to wszystko zsuwa. Tempo co najmniej dwa razy powinni zmniejszyć.

Graj zespołem 4* będzie tempo wolniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Chris. Ja to szukałem w graj-więcej i tam na dole po prawej jest arena treningowa, a jak prawym analogiem przesuniemy to zmiama piłkarza z pola i to mnie zmyliło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×