Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

jest, nazywa sie FUT i MLO to przy tym jak Legia na tle FC Barcelony ;)

Ja tam akurat wyzej sobie cenie MLO, zwlaszcza w edycji 2014 jest kapitalne.

Nie porownywalbym obu trybow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie również MLO jest dużo ciekawszy trybem  niż FUT. Jak jeszcze kitajce dopracują online to... oj będzie bal ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest, nazywa sie FUT i MLO to przy tym jak Legia na tle FC Barcelony ;)

Zapoznaj sie pierw z dwoma trybami zanim zaczniesz takie bzdury pisać ;)

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat w zadnym wypadku nie sa bzdury. Nawet jesli ktos jest zakochany w PES`ie i jest gotow przyknac oko na roznego rodzaju bledy i niedociagniecia w zamian za nieschematyczna rozgrywke, to proba przekonywania iz tryby gry z PES`a sa bardziej rozbudowane i dopracowane niz w FIFIE zakrawa na smiesznosc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila a kto powiedział o trybach? Ja mowie o jednym z nich czyli o MLO. Ten tryb jest bardzo dobry i te osoby, które grają w niego wiedza o tym doskonale. Wcale FUT nie jest lepszy od MLO. Kwestia gustów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnioslem sie nie tylko do Twojej wypowiedzi, na forum PES 2014 jak i w tym watku pojawialy sie opinie ze PES ma lepsze tryby gry (LM, LE), Ty natomiast podniosles kwestie MLO. Naprawde nie wiem jak chcesz uzasadnic swoje zdanie. Pomijajac cala otoczke wizualna, to zawartosc tego trybu w najnowszej wersji PES w starciu z FIFA zakrawa o kpine. Przejrzyj opinie w tym watku, osoby ktore zagrywaly sie w MLO w PES 2013 (czyli nie mozna nazwac ich `graczami niedzielnymi`, `fanbojami FIFY`, `noobami`) nie zostawiaja suchej nitki na tegorocznej edycji. Wieje nuda, brak realizmu w kwestii transferow, dodatki menedzerskie w zasadzie nie istnieja. I moze ten tryb jest dobry, a nawet bardzo dobry. Nie mam zamiaru tego negowac. Sek w tym, iz tryb stworzony przez EA jest wiecej niz bardzo dobry. Swiadcza o tym opinie, ilosc graczy, etc. To tak jak z samochodem na przyklad - Toyota Corolla to dobre auto, wrecz bardzo dobre. Ale Mercedes klasy E jest jeszcze lepszy.

 

Ja naprawde rozumiem ze mozna lubic PESa. Sam gralem w 2012 na PC, pozniej na konsoli w FIFE 12 i 13, a teraz kupilem PEs 2014 i nie zaluje jak niektorzy. Ale nie zaklinjamy rzeczywistosci, pewne rzeczy sa az nadto widoczne.

A gdybys chcial polemizowac na zasadzie `JA TYLKO WYRAZILEM SWOJE ZDANIE`, to zwroc uwage iz to samo zrobil Piachu, w dodatku bez inwektyw co do jakosci wpisow adwersarzy.

Edytowane przez eldrezzz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie Corolla a Mercedes E moim zdaniem zaklina rzeczywistość. Bardziej Audi A4 kontra Mercedes E jest bliższym porownaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na PS3 zmienić zespół, z którego wybiera się zawodników do gier treningowych? domyślnie ustawiona jest Barca, jakieś pomysły?

już wiem - zmienia się w opcjach areny treningowej - sorry

Edytowane przez tutitt73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ależ mecz mialem przed chwila, Arsenal ja typ Napoli, on 2 bramki z glowy Higuainem w pierwszej polowie i gra na czas parówa,robie ultra atak i presing udaje mi sie na 2-2, 2 bramki Giroud, i pod koniec Ozil na 3-2 :D. Nie poplaca gra na czas ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek moje osiągnięcia Fifa 12 - 400 meczy (6 liga), Fifa 13 - 1900 meczy (1 liga - ale dopiero we wrześniu 2013), Fifa 14 - 70 meczy (7 liga). TAK DO KUR.... NĘDZY MoMeNtUM ISTNIEJE!!!

polecam na początek lekturę obowiązkową

Szlag człowika trafia jak nie może podać piłki składnie, piłlkarze stoją jak cip...., albo w drugą stronę atakujesz jak szalony cały mecz a przeciwnik jedna kontra i przegrany mecz w 87 min!!! To nie jest sprawiedliwa gra, ale jestem uzależniony, więc nie zrezygnuje z fify nawet jakbym przegrywał WSZYSTKO :-)

Nie mówię, że wszyskie mecze są z momentum, ale na 10 w sezonie 7 na pewno (łącznie z tymi na naszą korzyść, jak i na niekorzyść - chodź mam wrażenie, że tych drugich mam sporo więcej).

Panowie czy wiecie kiedy i gdzie w Wawie rozgrywne są turnieje - chętnie popatrze na żywo jak chłopaki wymiatają.

No i moja bolączka w fife 14 jak dośrodkowujecie na głowę sam kwadrat czy kwadrat z L1? Dużo bramek tak tracę i nie wiem jak to opanować, to chociaż też chce je zdobywać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ba ja chetnie zagram w takim turnieju ale nie mam info na ten temat :P jak bedziesz mial to podeslij cos na priv


a dosrodkowania to roznie, raz 1x kwadrat innym razem 2x kwadrat a jeszcze innym kwadrat z finezja albo L1 + trójkąt , sam to musisz ogarnac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i platynka wpadła. Gra przyjemna, trofiki w miarę łatwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paichu jak masz troche czasu to zapraszam na Fifa Interaktiv World Cup, piersza dwójka z miesiąca łapie się na finał, chyba w tym roku jest Barcelonie.Wtedy pooglądamy Cie na kanale youtube.fifa na żywo jak grasz w finale z Granec-iem (ubiegłoroczny tryumfator) i wyrywasz 20 000 USD i zapraszasz do baru na kufel mleka :-)

 

W tym roku na wiosne ogladlem online mistrzostwa Polski, ładnie chłopaki grali, nie ma co nawet dyskuować. Grali mecz i rewanż, więc sprawiedliwie. Co do momentum to moze przesadziłem z tymi 7 meczami na sezon ale tak od 3 do 5 meczy w sezonie sie trafi. Grajac 1v1 raczej żadnego momentum nie zauwazyłem, podobnie jest jak grasz w FIWC tez raczej jest to weliminowane.

 

Co do mojej teorii spiskowej to mysle, że ten scripting nie jest zrobiony dla słabych graczy, ale dla każdego bo jak za dużo i łatwo wygrywasz albo za dużo i za łatwo przegrywasz to gra się nudzi :-) Fifa wzbudza emocje w graczach i o to chodzi, czy dobre czy też złe ale to są emocje a gra nie jest bezpłciowa. Nadmeniam, że nie pracuje dla EA i nie rekalmuje tego produktu tyko wyrażam obiektywne zdanie o grze za która zapłaciłem nie małą kwotę.

 

Poza tym mam wrażenie, że poprawili w 14 sterowanie bo przez pierwsze trzy dni od premiery to grałem zespołem na łyżwach :-) Teraz gra się już naprawde dobrze, ale mistrzem świata to raczej nie zostanę :-)

 

 

Proszę o zapoznanie się jak wymiatają najlepsi (finał pod koniec filmu):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja jestem slepy czy to sa jaja ze strony ea? tak bardzo sie jarali nowoscia trybu 2vs2 wiec pierwsze co mi przyszlo na mysl, fajnie porozwalam z kuzynem na 2 pady innych a tu co? 2vs2 ale tylko ze znajomym z listy. Czy to jakis zart czy jestem slepy ale nigdzie takiej opcji nie znalazlem.

 

Jesli tej opcji nie ma (a raczej nie bo wszystko przeszukalem) to ea moze possac za to ze taka mozliwosc powinni juz dac 5 lat temu. Cieszylem sie ze w koncu (dopiero) w 14 dadza 2vs2 online na 1 konsoli a tu dupa blada widze.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja jestem slepy czy to sa jaja ze strony ea? tak bardzo sie jarali nowoscia trybu 2vs2 wiec pierwsze co mi przyszlo na mysl, fajnie porozwalam z kuzynem na 2 pady innych a tu co? 2vs2 ale tylko ze znajomym z listy. Czy to jakis zart czy jestem slepy ale nigdzie takiej opcji nie znalazlem.

 

Jesli tej opcji nie ma (a raczej nie bo wszystko przeszukalem) to ea moze possac za to ze taka mozliwosc powinni juz dac 5 lat temu. Cieszylem sie ze w koncu (dopiero) w 14 dadza 2vs2 online na 1 konsoli a tu dupa blada widze.

Spróbuj odpalić jakbyś miał grać sam i dodać drugiego pada trójkątem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja jestem slepy czy to sa jaja ze strony ea? tak bardzo sie jarali nowoscia trybu 2vs2 wiec pierwsze co mi przyszlo na mysl, fajnie porozwalam z kuzynem na 2 pady innych a tu co? 2vs2 ale tylko ze znajomym z listy. Czy to jakis zart czy jestem slepy ale nigdzie takiej opcji nie znalazlem.

 

Jesli tej opcji nie ma (a raczej nie bo wszystko przeszukalem) to ea moze possac za to ze taka mozliwosc powinni juz dac 5 lat temu. Cieszylem sie ze w koncu (dopiero) w 14 dadza 2vs2 online na 1 konsoli a tu dupa blada widze.

 

Przecież opcja grania we dwóch przy jednej konsoli przez sieć była już od dawna (może nawet 5 lat temu)... wystarczy wejść w sezony 1 vs 1 i podczas wybierania drużyny wcisnąć trójkąt... nowy tryb 2 vs 2 jest po to by ze znajomym pograć w jednej drużynie nie siedząc przy jednej konsoli a każdy w swoim domu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dkrecik ale ja mowie o konkretnym 2vs2. Po wcisnieciu trojkata odpala sie 2vs1 a wtedy gra sie gorzej i ten co gra sam ma duza przewage. Dlatego sadzilem ze ten "wielki tryb" 2vs2 bedzie obejmowal 2 pady vs 2 pady i to by mialo sens a nie tylko ze znajomym online.

 

@up

No tak o tym to wiedzialem od dawna ale chodzi mi o  2VS2 a nie 2VS1.. dokladnie to co jest teraz tylko na 2 pady przed konsola i by bylo git. Zawiodlem sie na ea.. przeciez zrobienie takiej opcji jest easy, a zaloze sie ze ktos o tym pomysli i dadza to w 15..

 

Tez pelno ludzi sie o to pyta na forum/pod filmikami yt..

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie dokladnie. Ale pewnie ci chodzi o mecze niestandardowe a nie sezon online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dkrecik ale ja mowie o konkretnym 2vs2. Po wcisnieciu trojkata odpala sie 2vs1 a wtedy gra sie gorzej i ten co gra sam ma duza przewage. Dlatego sadzilem ze ten "wielki tryb" 2vs2 bedzie obejmowal 2 pady vs 2 pady i to by mialo sens a nie tylko ze znajomym online.

 

@up

No tak o tym to wiedzialem od dawna ale chodzi mi o  2VS2 a nie 2VS1.. dokladnie to co jest teraz tylko na 2 pady przed konsola i by bylo git. Zawiodlem sie na ea.. przeciez zrobienie takiej opcji jest easy, a zaloze sie ze ktos o tym pomysli i dadza to w 15..

 

Tez pelno ludzi sie o to pyta na forum/pod filmikami yt..

 

 

hehe ludzie mnie rozbrajają...  co tam w załączniku jest napisane ? mam nadzieję że czytać umiesz xD

post-7140-0-97183600-1380976947_thumb.jp

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, brawo. Tam nie zerknalem :> EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragonidas te bramki to typowe sredniaki;p nic kreatywnego, zero trickow, gdzie tu frajda z gry? turbo i do przodu. Ta fifa 14 jest malo realistyczna te przyspieszenia itd..;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragonidas te bramki to typowe sredniaki;p nic kreatywnego, zero trickow, gdzie tu frajda z gry? turbo i do przodu. Ta fifa 14 jest malo realistyczna te przyspieszenia itd..;]

Ale ladnie skomponowane. Moze nie jest to top, ale ogladalo sie przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×