Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

A właśnie. Wyszedł jużten "pacz"?

Na konsole jeszcze nie. Na pc wyszedł, ale ludzie narzekają, że jest gorzej jak było. Niektórzy twierdzą, że jest szybciej.

Edytowane przez chyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No podobno zepsuli generalnie tempo ale faktycznie główki itd. znerfili. To jest dla mnie naważniejsza rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsole jeszcze nie. Na pc wyszedł, ale ludzie narzekają, że jest gorzej jak było. Niektórzy twierdzą, że jest szybciej.

Jeśli żeczywiście jest szybciej to oni zupełnie się pogubili i sami nie wiedzą o co im chodzi. Co za czasy się porobiły, żeby nie potrafić normalnej piłki wypuścić.Co Ci po główkach jak  piłkarze będą zapieprzali jak motorówki. Obym się mylił ale ja tym ludziom nie wierzę bo oszukują nas na każdym kroku i tylko kasa się liczy.

Edytowane przez reters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padło ciekawe pytanie "czy żałujemy zakupu 14". Ja nie żałuję bo  dotarło do mnie że oczekuję że skoro w 13 po 10 miesiącach grania dostałem sie na stałe do I ligi to w 14 będe mega grajek. A tu pupa. po 2 tygodniach mam dobre staty (11-3-3 w sezonach, Kapral_Wiaderny) a na FIWCu dostaję głównie lanie (testuję tam sobie rózne rozwiązania) tyle że mnie ta gra nie cieszy. Nie dałem jej jeszcze czasu, oczekuję ze wszystko pójdzie szybko i po mojej myśli.

 

Jeśli patch pogorszy rozgrywkę to mnie to zmartwi. tempo zwiększone mi nie przeszkadza, w 13 wręcz było moim sprzymierzeńcem bo grałem notorycznie wg schematów i po prostu pamięć kombinacji zagrań była dopracowana i automatyczna. Ale osłabienie główek - szkoda, bo to broń obosieczna a nauczyłem sie bronić we własnym polu karnym takie zagrania (oczywiście nie zawsze się da ale nie tracę więcej niż 1 bramkę w ten sposób a już po rożnym 1 na 15 wrzutek). To co  wg mnie powinni poprawić w pierwszej kolejności jeśli chodzi o rozgrywkę to spalone - to jakiś dramat, jak bym  nie ustawił suwaków to albo wychodzą za wczesnie albo nie wracają po akcji, masakra! paradoksy trzy jakie mnie  doprowadzają do szału to np wykop bramkarza po podaniu od obrońcy (napastnik naciska, ja wywalam na maksa do przodu) i ..spalony, co to ma byc? napastnik w grze obronnej ma operowac w okolicy koła na mojej połowie a nie szlajać się za obroną... druga sytuacja jaką zauważyłem to w powtórkach przy składaniu się do podania napastnik dostaje jakiegoś ekstra kopa by wyjśc na spalonego, gdyby poruszał się w tym samym tempie (szybkim! a nie bardzo szybkim) to idealnie wpasowałby się w timing. Jak dla mnie to specjalne momentum, przyspieszyć by być na spalonym. No i trzecia - podanie do przodu - asysta wybiera zawodnika na spalonym choć przed nim był inny zawodnik gotowy do przyjęcia, ale nie..piłka musi pójść do "spalonego". 

 

I powinni poprawić system zmian. Pomijam już wybór zawodnika (zamiast wybrać najbliższego akcji, wybiera kogoś tam daleko...) ale samoczynna zmiana bez mojej ingerencji to już przegięcie! mam akcję zawodnik walczy bark w bark, traci piłkę ale jest w kontakcie i na nogach. I co? SI wywala mi trójkąt znad głowy, ten się cofa a z pola biegnie jakiś kolo ...po co? Mam asystę na wysokie piłki i nie życzę sobie by mnie konsola wspierała w inny sposób niż okreslony przeze mnie. Jak mam automat to ok, a tak?

 

Olałem tez strzały finezyjne bo uległem pokusie i zamiast grać normalnie to walę wszędzie z R1 i zamiast bramek są zonki. A strzały normalne wchodzą ładnie.

 

W sumie czas opanowac nerwy, zaakceptować te zonki i sie ich wystrzegać i ograniczać straty. I jak mawiał Kazimierz Górski "chodzi o to by strzelić jedną bramkę więcej niż przeciwnik". pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna wypuscic sobie pilke zawodnikiem probuje ale nie wychodzi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było już o tym wcześniej, hudy87 , Bieg+ prawa gałka, bez biegu już się nie da jak wcześniej, musisz mieć wciśniety Sprint

Ups, ktoś mnie tu uprzedził :)

Jeśli w tempie coś mieszali to trochę lipa, zwolnić to rozumiem ale przyśpieszyć to paranoja byłaby 

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie odpoczynek od sezonów ledwie po kilku meczach bo co rusz dostawałem przeciwnika w tych samych strojach. Włączyłem dziś jeden mecz. Ja gram jak zwykle Legią, bo po to kupiłem FIFE żeby nią grać. Przeciwnik Colo-Colo i sami zobaczcie.

 

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/profile/media/PS3/BombeL1916/2014/screenshot/173219576

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie odpoczynek od sezonów ledwie po kilku meczach bo co rusz dostawałem przeciwnika w tych samych strojach. Włączyłem dziś jeden mecz. Ja gram jak zwykle Legią, bo po to kupiłem FIFE żeby nią grać. Przeciwnik Colo-Colo i sami zobaczcie.

 

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/profile/media/PS3/BombeL1916/2014/screenshot/173219576

nieźle. ja się z tym jeszcze nie spotkałem, ale pewnie wszystko przede mną. Raz tylko miałem sędziego w takim samym kolorze co przeciwnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jakoś mogę przeboleć ale jak w 70 minucie wchodzi napastnik i biega tak samo wolno jak zmęczeni obroncy to mnie irytuje. A jak moi obrońcy wbiegają sami na siebie obaj się wywracając a koleś wychodzi sam na sam to już pyszności... Brak wypuszczenia piłki bez sprintu to też lipa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisano 25 minut temu

BombeL1916, dnia 07 Paź 2013 - 13:58, napisał: snapback.png

Zrobiłem sobie odpoczynek od sezonów ledwie po kilku meczach bo co rusz dostawałem przeciwnika w tych samych strojach. Włączyłem dziś jeden mecz. Ja gram jak zwykle Legią, bo po to kupiłem FIFE żeby nią grać. Przeciwnik Colo-Colo i sami zobaczcie.

 

http://www.easports....nshot/173219576

nieźle. ja się z tym jeszcze nie spotkałem, ale pewnie wszystko przede mną. Raz tylko miałem sędziego w takim samym kolorze co przeciwnik.

 

 

 

Ja na wszystkie rozegrane mecze może dwa miałem w innych strojach niż przeciwnik. No chyba,że do innych strojów zaliczę też białe spodenki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I powinni poprawić system zmian. Pomijam już wybór zawodnika (zamiast wybrać najbliższego akcji, wybiera kogoś tam daleko...) ale samoczynna zmiana bez mojej ingerencji to już przegięcie! mam akcję zawodnik walczy bark w bark, traci piłkę ale jest w kontakcie i na nogach. I co? SI wywala mi trójkąt znad głowy, ten się cofa a z pola biegnie jakiś kolo ...po co? Mam asystę na wysokie piłki i nie życzę sobie by mnie konsola wspierała w inny sposób niż okreslony przeze mnie. Jak mam automat to ok, a tak?

Miałem ten problem nawet w 13-ce. Robiłem udane tackle, rywal się przewracał, a znad mojego znikał trójkąt i gość się wycofywał. W tym czasie rywal się podnosił i przejmował piłkę. Mega realistyczne zachowanie :)

Już nie wspomnę o bezpańskich piłkach na polu karnym rywala. I w poprzedniej edycji i w obecnej nie mogę przełączyć się na najbliższego mojego zawodnika, żeby dojść do piłki i strzelić łatwego gola. Ale co tam, za łatwo przecież nie może być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dobijają piłki na wolne pole, tak jak jest w 14 to jeszcze nie było. Piłka na wolne a mój gamoń obrońca stoi nawet , gdy otrze mu się o but

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla dwóch ostatnich miesięcy życia? Mówisz poważnie czy żartujesz? No chyba nie łykasz tego marketingowego bełkotu, że pojawienie się nowej konsoli na rynku w dniu premiery oznacza śmierć poprzedniczki? To PS4 w porwnaniu do PS3 będzie konsolą przez dobry rok bez życia. Już teraz wiadomo, że nic ciekawego na tę konsolę nie będzie w najbliższym czasie. Są osoby, których kręci wyższa rozdzielczość i samo posiadanie czegoś nowego, ale twierdzenie, że PS3 będzie za 2 miesiące wymarłą konsolą w stosunku do PS4 jest niedorzeczne i pozbawione jakichkolwiek uzasadnień.

Lons, ja gram w dwie gry. Fifa14 i BF4. Zobacze pewnie jeszcze watch dogs, ale to raczej bedzie slabe.

Obie sa dostepne na PS4, o ile Fifa to pewnie pixele to juz BF4 roznica bedzie zauwazalna.

Wiec dla mnie zycie ps3 wlasnie dobiega konca.

Bedzie mi brakowac Dark Souls 2, ale moze wyjdzie na ps4.

A wracajac do fify, 1v1 jeszcze nie grywam. Ucze sie pojedynczym graczem cos robic.

2v2 tez trenuje, lons zapraszam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znając życie to lons nawet fify nie ma. Troluje tylko. Tak zaciekle bronił PES-a, że niby na FIFE przeszedł? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znając życie to lons nawet fify nie ma. Troluje tylko. Tak zaciekle bronił PES-a, że niby na FIFE przeszedł? :D

W Fife13 gral, nawet sporo :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dobijają piłki na wolne pole, tak jak jest w 14 to jeszcze nie było. Piłka na wolne a mój gamoń obrońca stoi nawet , gdy otrze mu się o but

Racja w 100% Napsatnicy idą jak tarany ilość stzrałów i bramek to jakaś pomyłka.Gram Włochami i to co się dzieje przeciowko realowi itp. to przechodzi luckie pojęcie.Nie ma gry w środku pola, jest atak za atak.Brak wypuszczenia piłki prawym analogiem(komu to przeszkadzało?) ułatwienie driblingów typowo pod rynek(oby za trudno nie było) Bardzo dużo bramek, bo napastnicy w polu karnym(pokroju ronaldo)  nawet jeśli zabierzemy im  piłkę to za moment do nich wraca, co jest pomyłką w grze piłkarskiej, spieprzyli kod gry i tyle. Zmiejszyli tempo, okej, ale zapomnieli przy tym zrównoważyć szybkości zawodników bez piłki, przecież ci najszybsi biegają  bez piłki jak motorówki a dodając do tego zagubionych obrońców tworzy się śliczna gra na wolne pole (właśnie to o czym piszesz kolego silverpaul) Ktoś może się ze mną zgodzić ktoś nie ale dla mnie ten kto tworzył tą grę nie pojęcia o prawdziwej piłce.Ale cóż takie czasy, że lepiej zrobic coś co cieszy gdy się dużo brakem strzela, ważne że się strzela ;)

Edytowane przez reters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie odpoczynek od sezonów ledwie po kilku meczach bo co rusz dostawałem przeciwnika w tych samych strojach. Włączyłem dziś jeden mecz. Ja gram jak zwykle Legią, bo po to kupiłem FIFE żeby nią grać. Przeciwnik Colo-Colo i sami zobaczcie.

 

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/profile/media/PS3/BombeL1916/2014/screenshot/173219576

 

Dużo jest drużyn które mają białe stroje więc łatwo trafić na takie same... Legia ma też inne stroje... Ja zawsze ustawiam jakieś kolorowe i praktycznie nigdy nie mam problemu z takimi samymi strojami... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lons, ja gram w dwie gry. Fifa14 i BF4. Zobacze pewnie jeszcze watch dogs, ale to raczej bedzie slabe.

Obie sa dostepne na PS4, o ile Fifa to pewnie pixele to juz BF4 roznica bedzie zauwazalna.

Wiec dla mnie zycie ps3 wlasnie dobiega konca.

Bedzie mi brakowac Dark Souls 2, ale moze wyjdzie na ps4.

A wracajac do fify, 1v1 jeszcze nie grywam. Ucze sie pojedynczym graczem cos robic.

2v2 tez trenuje, lons zapraszam ;)

Czekam na patcha do Pes 2014. Jak nic nie poprawi kupie F14 mimo, ze mi nie za bardzo podchodzi, ale przynajmniej online jest grywalny. Wtedy pykniemy sobie sparka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem,że próbowałem pobrać z Centrum Tworzenia turnieje i gdy chce je zainstalować w grze pisze ,mi że : Osiągnieto limit zawartości utworzonej przez użytkowników możliwej do zapisania na systemie.Usuń zawartość utworzoną przez użytkowników z Centrum Tworzenia przed pobraniem nowych materiałów.

No i teraz jestem w kropce bo nie wiem co i gdzie mam usuwać,zakupiłem nawet paczke turniejów i dalej to samo,a wczesniej w mojej historii z Fifą tylko raz pobierałem ekstraklase polską

Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie, mam problem. Wczoraj wszystko bylo ok. Dzisiaj ok pol godsiny temu wlaczam sezony, wybieram Arsenal i juz 5 razy zaciela mi sie konsola na arenie, podczas laczenia meczu. Czy mieloscie tak kiedys? Zastanawia mnie, czy to wina konsoli, czy serwerow? Arsenalu czy trybu gry? Zaraz probuje inny tryb wlaczyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje nie panikować, ja kiedyś miałem tak, że przy próbie łączenia się z serwerami zawieszała mi się konsola. Po jakims 3 razie zaczalem panikować, że może coś z hdd albo konsola ma jakiś problem ale mysle sobie przeciez, że to musi być coś z siecią. Wylogowałem się, włączyłem grę i hulało.  Po czymś takim mi ulżyło, a jak już ponownie się zalogowałem, połączyło mnie z serwerami i gra się do tej pory nie zawiesiła także nie bój zaby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest drużyn które mają białe stroje więc łatwo trafić na takie same... Legia ma też inne stroje... Ja zawsze ustawiam jakieś kolorowe i praktycznie nigdy nie mam problemu z takimi samymi strojami... 

Chris chyba nie doczytałeś on po to kupił fife żeby grać Legią! I na pewno nie po to żeby grać w strojach wyjazdowych...

:banana:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Zlatan to jest maszyna :shok:  Grałem PSG przeciwko Chelsea i w 35 minucie prowadziłem już 4-1 i wszystkie gole Ibra strzelił. Rywal oczywiście uciekł. Strzały mam ustawione na częściowe, ale wszystko mu wchodziło. Dwa gole po L1+ :triangle: , jeden głową i raz po prostu przebiegł pomiędzy dwoma obrońcami i strzelił.

 

Raczej sprzedam fifę i później kupię jak stanieje, bo nie chce mi się już za bardzo grac sezonów, a FUT mnie nie kręci. Poza tym znowu mam opóźnienia :/ Niby mam zewnętrzne IP, ale jest chyba dynamiczne (czy jakoś tak). Nie wiem jak to jest, że online w większości gier może chodzić dobrze albo super, a w FIFA i PES zawsze jazdy :biggrin:

 

Tak ostatnio myślałem o tym naszym narzekaniu na gry i to chyba wynika z tego, że kiedyś grało się tylko offline z kumplami i to dawało mega frajdę. I przymykało się oko na błędy. A teraz lagi+błędy doprowadzają nas do białej gorączki :)

Edytowane przez falcon87pl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×