Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Chris graliśmy dziś z tym samym przeciwnikiem r7goldenboy Ty wygrałeś 1-0, ja przegrałem 2-0 ale zdecydowanie nie szło mi w tym meczu. Widać z resztą po statystykach. http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/profile/PS3/bombel1916

 

Staty masz bardzo dobre, zabrakło skuteczności... ale przyjdzie z czasem :) 

 

---------------------------------------------------------------------

TUTORIAL (MODYFIKACJA USTAWIENIA + TAKTYKA)

---------------------------------------------------------------------

 

 

omówienie: wchodzimy w konfigórację w głównym menu -> edytuj zespoły -> zarządzanie drużyną -> formacje - wybieramy odpowiadającą nam formację i wciskając kwadrat zaczynamy ją modyfikować (polecam przede wszystkim ustawić "pracowitość zawodnika" obrońcy i def pom w ataku powinni mieć niską pracowitość a w obronie wysoką. 

Własna taktyka - tu omówię tylko ustawienie w obronie. Pressing między 10 a 20. Agresja między 10 a 20. Rozstawianie 50. Linia obrony COFNIĘTA. Suwaki w ataku wedle własnych preferencji kombinujcie  :)

 

Dziś grałem na tych ustawieniach i przeciwnik praktycznie nie stwarzał żadnego zagrożenia, wiadomo że na asystach nie będzie już tak kolorowo ale na pewno efekt będzie także dobry  :) Polecam używać w odbiorze piłki L2, trzymam ostatnio praktycznie ten przycisk cały czas i przy odbiorach i przy walce o górną piłkę i przy walce bark w bark nawet przy przyjmowaniu piłki tyłem do bramki, sprawdza się znakomicie. 

 

EDIT: Zapomniałbym dodać że zmieniłem przełączanie się zawodników z "tylko górne piłki" na "automatyczne" i myślę że działa to dużo lepiej niż to zabugowane na górne piłki...  

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie ciulowo...kolo oddał 2 celne strzały a ma 3 bramki:)

 

 

ja juz w 11 zauważyłem że strzały celne nie wliczają się do bramek...wygrywałem 1-0 a po połowie strzałów celnych 0...

 

 

ja gram Cracovią (1,5 *) z zespołami od * do *** i jest naprawde zajebiście...jak wy wolicie grać cyborgami 5* i się dalej wkuurwiać to prosze bardzo...

i jeszcze jedno...dla tych co narzekają na lepsze statystyki a przegrywają mecz...powinniście się choć trochę interesować piłką i wiedzieć że jest ona strasnie niesprawiedliwa co dodaje 14 realizmu :)

 

nerwicujcię się dalej...ja ide się dobrze bawić grając w 14...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz to na allegro można wyrwać fife za około 160 zł.

Co do tego że nie którzy mają pretensje że miał więcej strzałów w meczu, czy mieli przewagę przez cały mecz wystarczy przypomnieć sobie jak grała Grecja jak zdobywała mistrzostwo Europy :) to dlatego piłka jest tak pięknym sportem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest za strzał L1+trojkat? Cos nowego? Czy miales na mysli 1-2?

Chodziło mi, że gol padł po wypuszczeniu górą ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo szczegółowo wyjaśnione :biggrin: Zastosuję się, dzięki

o to chodzi, że jeśli widzisz zawodnika wybiegającego ci za plecy to zmienisz na najbliższego obrońcę i lecisz przed nim żeby w razie podania przeciąć piłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz w 11 zauważyłem że strzały celne nie wliczają się do bramek...wygrywałem 1-0 a po połowie strzałów celnych 0...

 

 

ja gram Cracovią (1,5 *) z zespołami od * do *** i jest naprawde zajebiście...jak wy wolicie grać cyborgami 5* i się dalej wkuurwiać to prosze bardzo...

i jeszcze jedno...dla tych co narzekają na lepsze statystyki a przegrywają mecz...powinniście się choć trochę interesować piłką i wiedzieć że jest ona strasnie niesprawiedliwa co dodaje 14 realizmu :)

 

nerwicujcię się dalej...ja ide się dobrze bawić grając w 14...

Z tymi statystykami faktycznie jest zonk bo tez wiele razy miałem zero celnych ...a wygraną połowę. Zastanawiam się czy np jak jest rykoszet to zalicza jako niecelny? nie wiem, mało ważne. Tez lubię grać 3-4* w sumie każdy wybiera to co mu pasuje. Ja tam mimo ewidentnych błędów zaczynam "ogarniać" 14 i czerpać przyjemność z gry, po prostu uczę się od nowa i mam w pamięci jakie błędy robiłem w 13. Szacuję ze jeszcze miesiąc zajmie mi nauka i tworzenie właściwego ustawienia (formacja, taktyka, nastawienie i stałe fragmenty). 13 opanowałem po 7-8 miesiącach a tu powinno byc lepiej. Ale przyznasz że takie proste błędy jakie sa w 14 irytują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć czy grafika w fifie14(wersja ps3) będzie taka sama na ps3 i ps4? Czy może dzięki temu, że w ps4 będzie lepszy silnik graficzny będzie ona lepsza na tej konsoli? Nie wiem czy kupić fife na konsole ps3 i grać później na niej na ps4 czy może poczekać na wersję ps4 i grać na niej od razu na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika na PS4 będzie ładniejsza, reszta jest bardzo zbliżona do tego co jest na PS3. Dla mnie szkoda kasy. Za rok może będzie duża różnica jak wyjdzie FIFA 15.

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć czy grafika w fifie14(wersja ps3) będzie taka sama na ps3 i ps4? Czy może dzięki temu, że w ps4 będzie lepszy silnik graficzny będzie ona lepsza na tej konsoli? Nie wiem czy kupić fife na konsole ps3 i grać później na niej na ps4 czy może poczekać na wersję ps4 i grać na niej od razu na ps4

Skoro planujesz kupić ps4, to ja bym nie kupił fify na ps3 tylko już poczekał na next genową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście u siebie zjawisko podówjnych powtórek? głównie przy faulach, po skończeniu pierwszej, zaczyna mi się czasem od początku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście u siebie zjawisko podówjnych powtórek? głównie przy faulach, po skończeniu pierwszej, zaczyna mi się czasem od początku...

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Grywa ktos wieczorami ok 22.Szukam ludzi do wspolnego grania w Wirtualne Kluby.Z racji tego ze mam 37 lat i grywam wieczorami szukam ludzi w zblizonym wieku.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy kod na 24 złote paczki jest w każdym pudełku Ultimate Edition ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciu  widać logo Cracovii - jest widoczne w webbapp oraz na PS3, co ciekawe - wybrany klub w profilu inny, także w Ultimate team inny. Logo Cracovii miałem w powitalnej paczce, ale chcę je zastąpić innym - jak to zrobić?

halo - czy ktoś może pomóc w tym problemie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kiedy te paczki sie dostanie ??

w kazdy poniedzialek przez 24 tyg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa no bo fife dostane w piatek, to juz bede miec te kilka paczek , czy dopiero od czasu kupienia fify beda dawac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie, ze od wpisania kodu 24 tygodnie ;) na raz nie daja wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak,od czasu wpisania kodu

rok temu EA rozdawalo jakies darmowe paczki za problemy z UT,oczywiscie polowa graczy w ogole nie dostala.A ze mialem wtedy slaby team,to wbilem im na live chat i sie domagalem paczek ( pomijam kwestie ze prawie sami idioci tam byli i nawet nie wiedzieli o czym ja mowie),ale jakis czas potem patrze,a na skrzynce kod na 24 paczki do UT :biggrin: pozytywnie zaskoczony bylem.

oczywiscie z paczek sam syf polecial,dlatego w tym roku bralem tam gdzie najszybciej u mnie w miescie mieli,nie czekalem na UT ,,edyszyn"

btw - tez zauwazyliscie,ze IQ graczy jakby poszlo w dol? napastnik centralnie stoi,i widzi ze zaraz bedzie do niego podanie,to nie wychodzi - stoi jak slup.oczywiscie nie zawsze,ale dzieje sie to wystarczajaco wiele razy,zeby mnie zirytowac...

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×