Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z ultimate team na ps3, przy każdorazowej próbie włączenia trybu konsola zawiesza się.Problem występuje od wczoraj, aplikacja internetowa działa bez zarzutów. Usuwałem już dane gry z ps3 (patch) ale nic to nie pomogło, inne tryby jak i cała gra działa w porządku. Miał ktoś może podobny problem i wie jak go rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie ten patch 1.02 na ps3 ? :shok:

Edytowane przez Damianeg12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś lub jutro... na Xboxa już wyszedł dziś, więc na PS3 już bliżej niż dalej. :)

Dzięki za odpowiedź :thanks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie małe pytanie.Mam problem z Fifą jak gram online,laguje rozłacza często itp... Moze kazdy pomysli że wina neta ale inne gry smigają bez zadnego zarzutu bez małej scinki.Jak ktos ma jakies rozwiazanie proszę o pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby jedna seria, niby w sumie bez zmian, a zawsze mam problem na początku... Pewnie to kwestia przyzwyczajenia, ale te ruchy, przyjęcia i w ogóle sposób biegu w tej edycji na razie uniemożliwiają mi grę na jakimkolwiek poziomie. Jeszcze ta piłka, mam wrażenie że jak już wpuści się w kozioł to ona lata jak w 13' na śniegu. No nic, trzeba się przyzwyczajać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim liczy się skill a nie komu CPU bardziej pomorze przy podaniach L1 + trójkąt i strzale...

 

Ja dziś już awansowałem do 4 ligi... 6 awansów żadnego spadku a to mój 8 sezon :) http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/profile/stats/PS3/enclaveNastic

 

Nagrałem krótki tutorial jak modyfikować ustawienie i taktykę by łatwiej bronić się przed prostopadłymi piłkami.

 

 

 

 

 

 

 

te awansy to w trybie FUT ?

Edytowane przez tresor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUT jest troszkę słabo grywalny pod względem gameplaya. Awansowałem do 7 ligi na manualu, udało się nawet zdobyć mistrzostwo 8 ligi :) Jak mi czasami nie idzie to potrafię mieć 11 strzałów z czego 9celnych i zremisować 1-1 przy 3 strzałach przeciwnika z czego 1 celny :D Jest zdecydowanie fajnie :) Jutro turniejek z kumplami przy jednej konsoli, będzie się działo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak chłopaki pytam , bo sie przymierzam do zakupu , ostatnio miałem od kumpla pozyczoną , ale ja wychowany na ISS/PES , i MLO  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jestem ciekaw, w miarę pozytywne opinie czytałem , także w weekend przetestuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie jak bedzie ten patch to jak go sciganac z konsoli? Przez fife?

 

jak odpalisz gre to automatycznie zapyta czy aktualizowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To piszcie jak wrażenia, co poprawił, co zepsuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radeon14 - pewnie masz krążek, ja mam cyfrę.

Na szybko to w 2 meczach zero bramek z wrzutek, zero z rogów. Piłka co prawda z łatwością leci na głowę ale nie robi już takiej krzywdy. Poza tym jakby szybsza reakcja na przycisk podania czy wysuwania. Łatwiej kiwać ? 

Stało się... w meczu nr. 3 strzeliłem z wrzutki :>

Mam wrażenie, że ciut więcej można bawić się z piłką jednak jestem zbyt zmeczony zeby coś więcej dziś wyłapać. Na pewno głównego szkieletu i tak ten patch nie zmieni ale jest szansa, że będzie mniej irytującą grą. Pozdrawiam i dobranoc :>

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenie jest takie że nie zauważyłem znaczących zmian, większość straconych goli wpada tak samo jak wcześniej, dośrodkowanie, główka i gol, rzuty różne podobnie, może mniej piłek wchodzi za plecy obrońcom. Wróciły natomiast kamery z 13tki, dynamiczna jest jak kiedyś ale ja już na niej nie potrafię grać. Gram tylko sezony i o takich meczach piszę. Trzymajmy kciuki za naszych orłów, chcę żeby choć udupili ukraińców bo na mś. nie liczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przełączanie i wybór zawodnika naprawili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pacza wgrałem wieczorem i zagrałem 4 mecze na FIWCu. Pierwsze wrażenia pozytywne, to co się da zauważyć po takiej małej liczbie spotkań:

- tempo ciut wolniejsze, zawodnicy w środku zyskali jakby rozsądek, trochę luzu się zrobiło przez co łatwiej się gra piłką i skończył się chaos

- wrzutki dalej działają ale już nie miałem sytuacji że obrońca kryjący stoi jak kołek, teraz jest jak w 13, jak napastnik nie wyjdzie czysto na pozycję to nie wpadnie. Za to jak w timing się wbijemy i nasz atakujący ładnie się pokaże w polu karnym to jest 80% szans na bramkę.

- poprawili kontrolę nad piłką, łatwiej operować na małej przestrzeni z R1

- chyba ograniczyli "ice skating" bo już nie rzuca się w oczy zmiana kierunku, nie jest łatwa i prosta ale już nie irytują te ślizgi by pobiec w inną stronę

- zmiana zawodników - nareszcie zaczyna to sensownie wyglądać, jest szybsza i wybiera już mądrzej - minus - przy akcjach skrzydłem trudno przełączyć na ŚO gdy skrzydłowy minie bocznego zwodem do środka (ale w 13 było podobnie). Zostawili to chyba kosztem wrzutek - cos za coś. Skoro dośrodkowania trudniej dochodza na głowę to musieli zrekompensować to w ten sposób

- spalone - dalej bezsensowne ale już lepiej wybiera asysta podania tzn jak wychodzi dwóch zawodników na pozycję to przy podaniach góra kieruje do tego który wybiega zza pleców obrońców

- plus duży - L1 + trójkąt - piłka idzie wyżej i delikatnie spada za obronę ale nie za daleko - pozwala to łatwiej opanowac piłkę a jednoczesnie obrońca dostaje szansę na reakcję, po prostu idzie walka bark w bark. Nikt nie ma handicapu (chyba ze idealnie wbijemy się w timing i na szybkości nasz wpadnie w pole gry, to samo jak obrońca ma pzrełączanie na wysokie piłki i broniący niefartownie wychyli drązek, zostaje w tyle)

 

- nie poprawili gry bramkarza na przedpolu, miałem akcję gdzie po rykoszecie piłka poszła wysoko na 7m, wcisnąłem trójkąt do wyjścia, bramkarz podbiegł pod piłkę i nie wyskoczył do łapania ! a napastnik spokojnie strzelił główką do bramki. To była klasyczna świeca więc czasu było wystarczająco dużo. Jedyne usprawiedliwienie jaki widzę to fakt że była to magiczna minuta - 45. Dalej działają 45/90

- rożne - trudniej strzelić, obrońcy z wciśniętym L2 faktycznie dobrze kryją i wybicia rzadziej trafiają do przeciwnika na 20-30 m

 

Tak to wygląda ale z oceną poczekałbym do rozegrania 20-30 spotkań.

Kłopot jaki miałem to łączenie w sezonach - 20 prób i nic...pokazywał się błąd ze składami (każdy wyglądał jak mój dedykowany wspierany klub), kilka razy restartowałem sezony i notorycznie się to powtarzało. Ale na FIWCu problemów nie było, łaczenie za pierwszym razem. Nie ogarniam tego.

Edytowane przez Łukasz_77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zagrałem dwa mecze i zmian w tym co było najbardziej skopane nie zauważyłem. W sumie straciłem 5 goli w tym 2 po rożnych i 3 po wrzutkach... ekhm.

 

Czytam właśnie forum EA i tam ludzie piszą, że to nie jest już takie OP jak było... przed patchem straciłbym 10 bramek? :D

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja, jak grałem na ST to bramki strzelałem głównie z główek i to podchodziło pod hatricki. Ogólnie grając i prowadząc ja w większości trafiam po akcjach, pięknych akcjach, a tracę poprzez gówniane zachowanie obrońców itp. Ostatnio rozjebałem drugiego pada od x0 po tym, jak prowadząc 3:0, dojebał mi 5:3 lol. Wiadomo, 5 obrońców, super off

Chciałem wszystko sprzedać i mieć na połowę ps4, ale zrobiłem coś takiego.

 

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=hQpVcjdtbgTw:360

 

I teraz czuje, że skład ten jest stworzony dla tej formacji. Grałem 433 i nie grało się już tak super, jak teraz. BPL nie wyszło, Brazylia... no taka sobie. Costa if coś tam ciekawego robi... zobaczymy. Denerwuje mnie tylko to, że grjąc z jakimś składem zebranym z 5 paczek, moi ruszają się jak muchy w smole i ta różnica jest zauważalna, zwłaszcza, gdy mecz wcześniejszy miał większe tempo. Ale i tak sporo odstaje od 13. Zresztą w 13 też wpadały bramki z dupy wzięte.

 

Nie wiem czy ktoś gr 352, ale w tej fifie jest to jedna z gorszych formacji. Mam tu na myśli to, że większość gra skrzydłami i wrzutka, no a środkowi obrońcy nie mają tej pary w nogach, co np. taki Alves z Pace 90 :P

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromna różnica w przełączaniu, wreszcie wybiera odpowiedniego gracza i działa to dużo sprawniej, choć zdarza sie, że gra automatycznie przełączy. Jeśli chodzi o główki, wrzutki itp. to ja za bardzo nie traciłem bramek z takich elementów (full manual), ale często za łatwo rywal dochodzi do piłki bez asekuracji obrońcy. I inna sprawa, gram kariere w polskiej lidze, po wgraniu patch zauważyłem, że piłka chodzi szybciej, podania i strzały są mocniejsze, żywsze wcześniej wyglądało to bardzo mułowato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×