Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

zamierzam kupić fife 14 ultimate edition i mam pytanie co do paczek. na start dostaje się 4 zlote paczki od razu, tak ? i nastepne 20 paczek dostaje się raz w tygodniu, tylko, ze od dnia wklepania kodu, czy od dnia premiery, czyli na dzien dzisiejszy 3 paczki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno naszym chłopakom z reprezentacji lepiej idzie w fife 14 niż w realu ;) co było właśnie widać. Zobaczycie że na Wembley wygrają, bo jak grają o nic to wygrywają niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puki co jestem zadowolony z latki, wygrywa nie ten co biega jak pajac i wrzuca tylko ten co cos umie pograc - dzieci napewno hejtuja EA za te zmiane, a finezja chyba tak samo jak byla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

finezja troche slabsza,a glowki takie same imo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie zgodze sie, dzis gram i nie stracilem ani jednej glupiej bramki z glowki, sam tez jakiejs nie strzelilem - okaże sie po 30+ spotkan jak to wyglada naprawde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gówno za przeproszeniem dał ten patch gram trzeci mecz i 6 goli z główek po akcjach albo w rożnych dla mnie czy przeciwnika... Do tego w ostatnim meczu, w 90 minucie przegrywam 2-1, wychodzę Gerrardem sam na sam próbuje strzelać ale blokuje mnie obrońca, Gerrard się przewraca. Jaki efekt? CZERWONA kartka dla Gerrarda. Brak mi słów Ea :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zauważyłem, że ze spalonymi jest jeszcze gorzej. Teraz napastnik jest tak szybki, że nawet podanie z pierwszej jest spóźnione. Gość leci na pałę i guzik go obchodzi, jak rozgrywa się akcja. 

 

Poza tym zauważyłem dziwną rzecz. Jeśli zawodnik oddaje silny strzał na bramkę, a piłka odbija się po drodze od jakiego obrońcy (nieważne, czy stoi metr dalej, czy 7), to prawie zawsze strzelający się przewraca. Co to ma być? Odbita fala uderzeniowa? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mialem dzis poprostu dobry dzien i dlatego oceniam latke na + bo naprawde nie stracilem, zadnego beznadziejnego gola z glowki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staty masz bardzo dobre, zabrakło skuteczności... ale przyjdzie z czasem :)

 

---------------------------------------------------------------------

TUTORIAL (MODYFIKACJA USTAWIENIA + TAKTYKA)

---------------------------------------------------------------------

 

 

omówienie: wchodzimy w konfigórację w głównym menu -> edytuj zespoły -> zarządzanie drużyną -> formacje - wybieramy odpowiadającą nam formację i wciskając kwadrat zaczynamy ją modyfikować (polecam przede wszystkim ustawić "pracowitość zawodnika" obrońcy i def pom w ataku powinni mieć niską pracowitość a w obronie wysoką. 

Własna taktyka - tu omówię tylko ustawienie w obronie. Pressing między 10 a 20. Agresja między 10 a 20. Rozstawianie 50. Linia obrony COFNIĘTA. Suwaki w ataku wedle własnych preferencji kombinujcie  :)

 

Dziś grałem na tych ustawieniach i przeciwnik praktycznie nie stwarzał żadnego zagrożenia, wiadomo że na asystach nie będzie już tak kolorowo ale na pewno efekt będzie także dobry  :) Polecam używać w odbiorze piłki L2, trzymam ostatnio praktycznie ten przycisk cały czas i przy odbiorach i przy walce o górną piłkę i przy walce bark w bark nawet przy przyjmowaniu piłki tyłem do bramki, sprawdza się znakomicie. 

 

EDIT: Zapomniałbym dodać że zmieniłem przełączanie się zawodników z "tylko górne piłki" na "automatyczne" i myślę że działa to dużo lepiej niż to zabugowane na górne piłki...  

 

Mam pytanie, cz jak gram w UT to da się jakoś zrobić aby formacja z poleceniami się od razu wgrywała, żeby nie ustawiać tego za każdym razem w meczu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej edycji można grać jakimś innym padem niż dualschock, np. logitech rumblepad 2? Bo w 13 nie było takiej możliwości :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam po latce nie widze zadnych zmian gra sie dalej tak samo :)  wczoraj awans do 2 ligi w FIWC     Ktos chetny na jakies  sparingi ?? Pozdro :)


Moj ranking w Fiwc 10209   300 punktow :)   jeszcze dluga droga  do pierwszej 100  ha:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wy sie mozecie katowac w tym FIWC, z ovr85 :P podziwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

 

Panowie czy można grać w sezonach współpracy z kimś np. kolegą na dwa pady + 2osoby online ??? czy tylko twoim partnerem może być ktoś online ? a jeśli nie to czy wogóle w fife można grać chociażby towarzysko 2 na 2 w ten sposób ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba spróbuję sobie tego fiwc bo w sezonach niemal zawsze wyszukuje mi silniejszego rywala wg gwiazdek. Szkoda ze w fiwc nie jest overal na 75 zamiast 85 byłoby wolniej i ciekawiej... Ogólnie ostatnio mialem fatalna passę ale najgorsze chyba juz za mna bo wróciłem do wygrywania :-D zmieniłem tez kamere na dynamiczna 20 wysokosc i 0 zoom, na tej kamerze widać niewielki fragment boiska ale za to lepiej mi wychodzi panowanie nad pilka i gram dokładnie krótkimi podaniami co w przypadku innych kamer mi nie wychodziło tak dobrze bo próbowałem długich podań za dużo a na manualu nie jest to takie łatwe :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod jakim adresem można zobaczyć zapisane przez siebie bramki?

Edytowane przez Stach86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce Wam się grać jeszcze w tą Fifkę ? Mnie jakoś średnio, mam wrażenie, że każdy mecz jest taki sam, ciągle tylko przód i trójkąt, przód i trójkąt. Myślałem, że ten patch zmieni trochę taki sposób grania, ale raczej chyba nie bo ciągle opłaca się grać na pałę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce Wam się grać jeszcze w tą Fifkę ? Mnie jakoś średnio, mam wrażenie, że każdy mecz jest taki sam, ciągle tylko przód i trójkąt, przód i trójkąt. Myślałem, że ten patch zmieni trochę taki sposób grania, ale raczej chyba nie bo ciągle opłaca się grać na pałę. 

 

Polecam przesiąść się na manualne sterowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×