Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

No to dobrze,nie po to wprowadzili nowy system obronny zeby znow automatycznie ci pilke odbieralo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chris

 

Ano ciekawe. Tyle, że ja nie gram długich płek l1+trójkaąt tylko krótko i zdecydowanie za łatwo to idzie. A prostopadłe po ziemi często mi leci nie tam gdzie chce.

Dla mnie trochę to dziwne grac krótko l1 trójkąt :-) bo opanowanie górnej piłki zazwyczaj trwa dłużej i przeciwnik wchodzi ciałem przede mnie i strata. Nie wiem w jakiej grasz dywizji ale Ci najlepsi gracze latwo radzą sobie z odbieraniem pilki i potrafią wykorzystać najmniejszy błąd w przyjęciu. Dlatego ja rzadko używam l1 trójkąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Chris, gratulacje awansu do 2 ligi. Ja utrzymałem się w 7 aczkolwiek nie było jakoś kolorowo :P Jeszcze trochę treningu i powinno być dobrze. Brakuje mi najbardziej tego, że nie mogę grać Legią. Na razie podpasowało mi Napoli, zobaczymy jak to będzie.

Ja gram legią będąc na razie w 8 lidze, najsłabszym ogniwem Legii są niscy napastnicy przez co nie można z dośrodkowania i rzutów różnych strzelić gola z główki, a tak poza tym dają radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ze was obrażę ale jestescie be3znadziejni kazdego dnia tu wchodze   i dzeinnie czytam  jak  wadzicie sie  i marudzicie o momentum o trójkątach glowkach odbiorze manualu i asystach    :) maxcie jakies  inne tematy  ??? rejestrując sie na to forum   mialem nadzieje ze dowiem sie tu czegos ciekawego jakies zagrania wskazowki itp  a tu dupa  dowiedzialem sie co to momentum a w zyciu o tym nie slyszalem a gram juz kilka lat w fifie :) brak umiejętności trza jakos nazwac moja teoria:)   nigdy nie pomyslalem ze  za dozu  komos wrzutek i glowek wchodzi    ze sporo  l1 i trójkąta używa   i szczela mi 6 goli  :) albo i wiecej trudno widocznie jest lepszy  potrafi wykorzystac dana  zagrywke  po to ona jest  :) to ze nie ktorzy perfekcyjnie odbierjaja pilke badz nie daja do niej dosc to tez  jest  zjebane przez EA  ? bo na to wyglada wedlug waszego myslenia  :) czy jest tu chociaz jedna osoba oprocz mnie ktora gra bo lubi grac   i  nie widzi tego wszytskiego co inni ??   Kiedys  gralem w  NBA2K13 I ZAPISALEM SIE NA FORUM SLAMDUNCKS.COM  NA TYM FORUM LUDZIE WYMIENIAJA SIE  ZAGRANIAMI PORADNIKAMI   JEDEN DROGIEMU DORADZA  JAK MA GRAC UCZA GRAC   JAK SIE BRONIC JAK ATAKOWAC   :) A TU NIC TAKIEGO NIE WIDAC  :)   ZARAZ PEWNIE POLEJE SIE FALA KRYTYKI ALE  NAWET MOJA Panna sie  smiala z waszego marudzenia i plakania bo uzywaja trójkąta naucz sie bronic przedtym jak najelpsi  a skoncz plakac jeden z drogim  :) pozdro dla kumatych i lubiacych fife w kazdej oslonie  przepraszam jak kogos urazilem wypowiedzia ......

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ze was obrażę ale jestescie be3znadziejni kazdego dnia tu wchodze   i dzeinnie czytam  jak  wadzicie sie  i marudzicie o momentum o trójkątach glowkach odbiorze manualu i asystach    :) maxcie jakies  inne tematy  ??? rejestrując sie na to forum   mialem nadzieje ze dowiem sie tu czegos ciekawego jakies zagrania wskazowki itp  a tu dupa  dowiedzialem sie co to momentum a w zyciu o tym nie slyszalem a gram juz kilka lat w fifie :) brak umiejętności trza jakos nazwac moja teoria:)   nigdy nie pomyslalem ze  za dozu  komos wrzutek i glowek wchodzi    ze sporo  l1 i trójkąta używa   i szczela mi 6 goli  :) albo i wiecej trudno widocznie jest lepszy  potrafi wykorzystac dana  zagrywke  po to ona jest  :) to ze nie ktorzy perfekcyjnie odbierjaja pilke badz nie daja do niej dosc to tez  jest  zjebane przez EA  ? bo na to wyglada wedlug waszego myslenia  :) czy jest tu chociaz jedna osoba oprocz mnie ktora gra bo lubi grac   i  nie widzi tego wszytskiego co inni ??   Kiedys  gralem w  NBA2K13 I ZAPISALEM SIE NA FORUM SLAMDUNCKS.COM  NA TYM FORUM LUDZIE WYMIENIAJA SIE  ZAGRANIAMI PORADNIKAMI   JEDEN DROGIEMU DORADZA  JAK MA GRAC UCZA GRAC   JAK SIE BRONIC JAK ATAKOWAC   :) A TU NIC TAKIEGO NIE WIDAC  :)   ZARAZ PEWNIE POLEJE SIE FALA KRYTYKI ALE  NAWET MOJA Panna sie  smiala z waszego marudzenia i plakania bo uzywaja trójkąta naucz sie bronic przedtym jak najelpsi  a skoncz plakac jeden z drogim  :) pozdro dla kumatych i lubiacych fife w kazdej oslonie  przepraszam jak kogos urazilem wypowiedzia ......

jak dla mnie to jest mocny konkurent jesli chodzi o "sciane placzu"!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używaj cześciej znaków interpunkcyjnych ( nie,emotka  :)  to nie kropka), i nie szczelać tylko strzelać,mistrzu. 

A teraz na rozluźnienie idź ,,szczelić" sobie kilka goli,bo Cie chyba troche poniosło.

 

PS.I co oznacza ,,dozu  komos wrzutek" ? :D

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge sobie sczelic ile chce kolego :) i moge wstawiac :) ile dusza pragnie ale pamiętaj  prawda w oczy kole :)  i naprawde nie ponioslo mnie tylko takie moje male spostrzeżenie na temat  a raczej tematy ktore sa poruszane od  kad wyszla 14 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty wez nam jeszcze powiedz co twoja panna sadzi o tych trojkatach.

No i wciaz czekam na tlumaczenie ,,dozu komos wrzutek", zaintrygowalo mnie to.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to sa twoje argumenty  brawo gratuluje  przedstawilem ci caly obraz tego forum a ty  prubujac  cos mi teraz udowodnic  lapiesz moje bledy ortografii badz przekręcone slowa  w zdaniu  bo nie zwracalem uwagi jak pisalem    widze  ze  spostrzegawczy jestes  tylko jeszcze raz ci powtórzę prawda w oczy kole   :) zdania nie zmienie   te forum jest dobre dla ludzi ktorzy placza i narzekają jaka ta fifa jest zla i nie dobra bo nie potrafia wygrac itp :)  to nie miejsce dla mnie pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze spadasz - ale dzieki bo humor przed snem mi poprawiles! 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasz rzekomo kilka lat a nie wiesz ze w 90 minucie pada najwiecej bramek (chociazby jak posty wczesniej gdzie 2 bramki padly w 90 minucie),o tym ze polowa gra gorne podania do najszybszych graczy...To ty te mecze chyba rozgrywasz tylko w niedziele z panna na jednej konsoli - beka,przychodzisz ,ciut ponad 10 postów i starasz sie kazdemu udowodnic ze fifa jest taka a nie inna i ze u nas wystepuje brak umiejetnosci :D Zyj sobie w swoim przekonaniu,przynajmniej razem z panna masz ubaw z nas - bedziemy dla was w tym kabarcie grac codziennie za darmo :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem prawie tak dobrym aktorem jak "Busi" ;) moze byc ciekawie.

Zeby nie bylo offtopu w sezonach 2vs2 "Busi ,Gejmar i Mesjasz" rozwalaja wszystkich na czesci pierwsze :)

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie gra dwa mecze na tydzien to nie dziwne ze sie nie dostrzega wszystkich dziwnych rzeczy w grze. ale jak sie pyka po kilka dzien w dzien to jest calkiem inny punkt widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To swietna teoria - Forum od dzis jest od wychwalania i nie można podzielićsie swoimi odczuciami, SPOKO!  Dla programistów to idealna sprawa, oni mają swoich wyznawców. Jaka by ta gra nie była, to i tak trzeba ją chwalić! Każda nowa Fifka i tak będzie najlepsza bo to Fifa i nie marudzić proszę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do gry po przerwie i tu pytanie, jak się przepuszcza piłkę pomiędzy nogami, bo mi z R1 nie działa..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce marudzic, ale zobaczcie, akurat na moja korzysc, ale ja nawet nic nie przycisnalem i taka bramka wpadla oczywiscie 90 minuta, momentum jest i moim zdaniem nawieksze jakie bylo w historii fify

 

Edytowane przez deepen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce marudzic, ale zobaczcie, akurat na moja korzysc, ale ja nawet nic nie przycisnalem i taka bramka wpadla oczywiscie 90 minuta, momentum jest i moim zdaniem nawieksze jakie bylo w historii fify

Eee tam... Jak ktoś jest taki mądry że wychodzi bramkarzem z bramki na 15 metr i robi wyrzut z reki w raki kocioł to jest sam sobie winien... Trzeba bylo wykopac ile sily w nogach a tak spadło na nogę a bramkarz nie zdążył wrócić... Nic specjalnego... Momentum to powinno być coś na co nie mamy wplywu a ten kolo raczej mial kontrolę nad bramkarzem przy wyrzucie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem kariere wg online na bramce. Czasem takie buble ida jak nie zlapanie najprostszej pilki, ze masakra :D Mozna jakos skilla podciagnac procz grania meczy? Kupilem w katalogu jakis dodatek ale to malo :P Chcialbym dolaczyc do jakiegos klubu, ale najpierw chce gwiazde troche podszkolic zeby nie bylo za duzo "wpadek".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem kariere wg online na bramce. Czasem takie buble ida jak nie zlapanie najprostszej pilki, ze masakra :D Mozna jakos skilla podciagnac procz grania meczy? Kupilem w katalogu jakis dodatek ale to malo :P Chcialbym dolaczyc do jakiegos klubu, ale najpierw chce gwiazde troche podszkolic zeby nie bylo za duzo "wpadek".

Obawiam sie ze rozwijanie gwiazdy offline nie ma wpływu na gwiazdę online... Sa oddzielnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w końcu odważyłem się cokolwiek napisać. Fifa 13 dla mnie była piękna,przede wszystkim wygrywałem nie ukrywam, że sprawiało mi to ogromną radość ;) Doszedłem wprawdzie do 4 ligi w sezonach ale jakoś mi szło. Po zakupie 14 stwierdziłem, że chyba coś jest ze mną nie tak, kompletnie nie potrafię wygrać żadnego meczu, oczywiście mam podobnie jak większość tutaj, tzn. magiczna 90 minuta przy moich 10-20 strzałach. Nie wiem martwi mnie to trochę, walczę dalej ale po takich 3 meczach wyłączam i z nadzieją dwa dni później, że jednak dam rade znowu przegrywam :). Jest dramat ! chyba moje umiejętności skończyły się na 13 :). Tak wyżaliłem się i jest mi trochę lepiej ;)

 

Pozdrawiam

N.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a tak poważnie to nie macie odczucia że za mało tutaj porad i konkretów a za dużo napinania, kłótni i narzekań??? :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a tak poważnie to nie macie odczucia że za mało tutaj porad i konkretów a za dużo napinania, kłótni i narzekań??? :pardon:

 

Chyba dlatego i ja się zacząłem użalać ;) ale rzeczywiście masz racje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie ze rozwijanie gwiazdy offline nie ma wpływu na gwiazdę online... Sa oddzielnie :-)

 

Dobra, trudno trzeba robić gafy w meczach towarszyskich najwidoczniej. Później jak sie rozwinie to dołącze do klubu jak ktoś przyjmie :biggrin:

 

Z innej beczki, skąd ściągacie przyśpiewki? Mam zamiar sobie wgrać klika i teraz nie wiem czy są jakieś stronki z tym, czy sie bawić i wyciągać z filmików z ytb :biggrin: Chce dla polskich klubów.

Edytowane przez chyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×