Skocz do zawartości
DaraS

Metro Redux

Rekomendowane odpowiedzi

"– To nic ściśle tajnego, że 4A Games chce udostępnić narzędzia SDK do gry, dokończyć naprawdę obiecujący moduł sieciowy i wydać go w jakieś formie oraz przeanalizować opcję przygotowania wersji PlayStation 4 pod kątem szeroko rozumianej opłacalności. Nie zmienia to jednak faktu, że nie trwają jakiekolwiek prace nad edycjami na konsole następnej generacji – przekazał przedstawiciel studia Deep Silver serwisowi Joystiq.

– O wszystkich tych nadziejach i pomysłach wspominaliśmy już kilka razy wcześniej. Idee to na razie tylko idee. Minie trochę czasu, zanim będziemy mogli oficjalnie potwierdzić te projekty czy zasugerować, kiedy pojawi się szansa na ich zrealizowanie. One naprawdę mogą zostać przygotowane, ale też mogą zostać porzucone. Każdy, kto oczekuje, że gra będzie tytułem startowym nowej konsoli Sony, najprawdopodobniej rozczaruje się – dodał."

Cytat z gram.pl

Edytowane przez Ak-47
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że ta gra nie jest pewna na ps4. Nawet portu nie zaczeli robić. Więc wydaje mi się, że ten temat nie ma sensu.

@up To samo było na PS3site :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak jest na miejscu bo nieoficjalnie zapowiedzieli Metro Redux,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z15714153Q,Metro--Redux.jpg

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,15714151,Plotka__Metro_trafi_na_konsole_nowej_generacji__Aktualizacja_.html

 

 

[Aktualizacja: Deep Silver potwierdziło przecieki. Redakcja Eurogamera otrzymała od wydawcy maila, potwierdzającego, że Metro Redux rzeczywiście istnieje. Na szczegóły tego wydania będziemy musieli jednak poczekać do E3. Póki co jest jeszcze za wcześnie, na zapowiedź w pełnej krasie]

 
Jak donosi włoski serwis everyeye.it, w lipcu tego roku ukaże się Metro: Redux - zestaw dwóch gier z serii, czyli Metro 2033 i Metro: Last Light, w wersji na PS4, Xboksa One i PC. Grafika zostanie odpowiednio odświeżona, poza tym w zestawie już na starcie będą wszystkie dodatki do obu odsłon. Podobno możemy spodziewać się także specjalnego wydanie pudełkowego, z zestawem kart prezentujących oprawę gry i ścieżką dźwiękową.
 
Wydawca, Deep Silver, na razie nie komentuje całej sprawy. Plotka brzmi dość prawdopodobnie, ale musimy poczekać z ostatecznym potwierdzeniem jej prawdziwości.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos, miałeś nosa żeby nie odpalać na PC :D Ja nie dość że już gram to jeszcze na dodatek 2033 przepłaciłem bo był przecież za free nie tak dawno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba oszalałem, mam PC który uciągnie Metro w prawie najwyższych albo nawet max detalach a i tak wolę poczekać na wersję PS4 o.0
W ogóle to dawać mi tu: Metro, TLOU, Uncharted'y i inne remastery a przy okazji nie spuszczajcie tonu przy nowych produkcjach wyłącznie na PS4 :biggrin: Za dobrze jest, za dobrze ;p

 

Tak czy siak - czekam. Jestem ciekaw jak to będzie wyglądać na PS4.

Edytowane przez glugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie komentarze że to kolejny kotlet?

 

I tak mam je w dupie TLOU i Metro na ps4 w końcu zagram :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :-P Nie grałem ani w pierwszą część, druga z PS+ to może tylko z 10 min zagrałem u znajomego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny trailer z urywkami gamepleju  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżone produkcje będą sprzedawane razem ze wszystkimi dodatkami DLC. Zestaw Metro Redux wyceniono na ok. 165 zł. Możliwy będzie też zakup jednej gry za ok. 85 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżone produkcje będą sprzedawane razem ze wszystkimi dodatkami DLC. Zestaw Metro Redux wyceniono na ok. 165 zł. Możliwy będzie też zakup jednej gry za ok. 85 zł.

Skąd takie info? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skąd takie info? 

Tu jest info oficjalne http://enterthemetro.com/us/news/game_information/return_to_post_apocalyptic_moscow_us/

165zł może być jak za remaster  :)

 

Lepsza jakość 

http://www.gamersyde.com/hqstream_metro_redux_announcement_trailer-32109_en.html

 

1080p/60fps  :biggrin:

vn1ZnpG.png

Edytowane przez Malibu19
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena całkiem przyzwoita :)

Ale raczej poczekam na używki albo zaopatrzę się tylko w pierwszą część, której brakowało na platformie Sony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie gry,więc z wielką chęcią zagram. 

Putin grał Metro? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie wreszcie słownik...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili pomyślałem, że to postapokaliptyczna Warszawa i Pałac Kultury. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili pomyślałem, że to postapokaliptyczna Warszawa i Pałac Kultury. xD

Mój drogi Łotsonie, ależ to budynek Instytutu Łomonosowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry Metro: 2033 oraz Metro: Last Light, dostępne w wydaniu Metro Redux, zaoferują „dużo mniej kompromisów” na konsolach, niż edycje przeznaczone na wysokiej klasy komputery - zapowiada studio 4A Games.

Huw Beynon z firmy wydawniczej Deep Silver przyznał w rozmowie z Eurogamerem, że odświeżone odsłony powstawały przez ponad rok i zostały zaplanowane jako „wersja reżyserska”.

Jak ogłoszono już wcześniej, gry zadziałają w 60 klatkach na sekundę, w rozdzielczości 1080p na PlayStation 4 i 900p na Xbox One.

- Jesteśmy zadowoleni z optymalizacji na obu konsolach - przyznał Beynon. - Spodziewaliśmy się 30 FPS, ponieważ gry mocno obciążają procesor. Byliśmy zadowoleni, gdy na zestawach deweloperskich osiągnęliśmy 60 FPS.

Możliwe, że grafika w edycji Xbox One do premiery zaplanowanej na „lato” jeszcze się polepszy.

- Obecnie jesteśmy przy 900p, ale to może się zmieniać - dodaje pracownik Deep Silver. - Nie mówię, że tak będzie, ale jest taka możliwość. Mamy jeszcze kilka miesięcy.

Wersje na sprzęt nowej generacji skorzystają z tych samych tekstur, co wydanie PC. Lokacje na zewnątrz otrzymały nowy - jaśniejszy - system oświetlenia i więcej szczegółów.

Poszczególne poziomy zostały połączone w większe segmenty, bez przerw w rozgrywce. Nie zabraknie także najwyższego poziomu trudności, z ograniczoną liczbą informacji na ekranie.

Prace nad Metro Redux pozwoliły także na zebranie cennego doświadczenia na konsolach nowej generacji, co na pewno przyda się w przyszłości. Studio 4A Games liczy obecnie około 80 osób, a część z nich zajmuje się już pre-produkcją kolejnych projektów.

http://www.eurogamer.pl/articles/2014-05-30-nowe-wydanie-serii-metro-z-duzo-mniejsza-liczba-kompromis-w-na-konsolach

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te info od devsów dowodzi tylko że nowe konsole jeżeli prawidłowo wykorzystywane są naprawdę mocne. Grałem w Last Light na PC wyposażonym w i7 3770 i 2x gtx 670 i nie byłem wstanie utrzymać stałych 60 fpsów, a nierzadko w większej rzeźni potrafiło spaść w rejon 30 parę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×