Skocz do zawartości
pablos_83

Thomas Was Alone (PSN/PSV)

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem na PS3, wbity calak (banalny. Wystarczy przejść grę, odkryć wszystkie znajdźki, a reszta, typu 1600 skoków itp. wpada samo), gra bardzo przyjemna. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przyjemna tylko troche za prosta jak na logiczno-zręcznościówke. Doszedłem do 4 rozdziału i praktycznie levele zalicza się z marszu bez żadnego zastanowienia. Dobra dla pociech w wieku 5-7 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre wymagają większego myślenia :D

Ja do 3-4 leveli korzystałem z YT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra fenomenalna. Zrobiłem całość na jedno posiedzenie. Jeśli chodzi o poziom trudności, to dla mnie jest prawie idealny, mogłoby być w niektórych miejscach odrobinę trudniej.

Jeśli ktoś ma plusa i zastanawia się czy w ogóle warto ściągać, to jak najbardziej. Nie traćcie czasu, tylko do roboty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra fenomenalna. Zrobiłem całość na jedno posiedzenie. Jeśli chodzi o poziom trudności, to dla mnie jest prawie idealny, mogłoby być w niektórych miejscach odrobinę trudniej.

Jeśli ktoś ma plusa i zastanawia się czy w ogóle warto ściągać, to jak najbardziej. Nie traćcie czasu, tylko do roboty :)

Gorąco polecam Thomasa!!! Nigdy nie spodziewałbym się, że skaczące kwadraty potrafią tak wciągać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam, poziomy mocno zróżnicowane, niektóre bardzo łatwe, a nad niektórymi trzeba bardziej ruszyć szarymi komórkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest absolutny hit PS+ w tym miesiącu, a gdyby nie subskrypcja, pewnie w ogóle bym się nie zainteresował grą. I popełniłbym błąd.

Jeżeli jesteś w stanie bezbłędnie zapamiętać imiona wszystkich postaci w grze będących jednokolorowymi prostokątami, to wiedz, że coś się dzieje. Serio, nie spodziewałem się, że można nadać tyle głębi tak zaprojektowanym bohaterom. Są tak różni, tak bogaci w charaktery, tak świetnie napisani. Doskonała narracja, podrasowana za pomocą głosu Shauna Hastingsa z Assassin's Creed :) Mistrzostwo w swojej kategorii. Grałem dla fabuły, bo gameplay jak gameplay. Proste platformowe puzzle, ale wszystko składa się w dobrze zrobioną całość. Również zrobiłem w jednym posiedzeniu, dopadł mnie syndrom "jeszcze jednego poziomu i wyłączam". Do tego komentarz twórcy na każdym poziomie, można dowiedzieć się czegoś ciekawego o tworzeniu gier. Super sprawa. Gierkę polecam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem wczoraj odrobinke (14 poziomow), gra sie naprawde milo. Ta gra pokazuje ze cos w sumie prostego, minimalistycznego w oprawie audio wizualnej moze dawac fun. Musze przyznac ze gra ta pobudzila moja wyobraznie i wyobrazalem sobie jak mozna by urozmaicic grafike aby tchnac w gre wiecej zycia.

Uwazam ze zrobienie czegos innego, gdzie grywalnosc jest fajna, jest bardzo odwaznym krokiem - komentarz tworcy bede musial raz jeszcze posluchac bo gralem w nocy i ciut zmeczony bylem ale to tez mily pomysl.

Gra rodzi w mojej glowie powiazania z platformerami ktore byly gatunkiem ktory katowalem za mlodu (a nawet wrocilem do nich po latach wygrzebujac gdzies jako abandonware). Az mi sie lezka w oku zakrecila na wspomnienie The Lost Vikings i The Furry of the Furries.

Bede gral dalej jako przerywnik miedzy innymi pozycjami. Jesli ktos ma plusa i lubi platformowki warto zagrac ja malo co a ominalbym ta gre - ale na szczecie nie popelnilem tego bledu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei przeszedłem już całą grę ale jakoś bez większego entuzjazmu. Jako darmowa gra dla PS+ może być ale pieniędzy na to by było mi szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że to jest gra dla dzieci 7+ i wyszła głównie na PSP. Ale twórcy mogli postać większe wymagania przed graczem. Jak choćby tylko „one life”. Jeden błąd i zaczyny level od nowa. Ale oni na te krótkie poziomy postawili jeszcze checkpointy. Choćby grę na czas. Najszybsze przejście danego poziomu z licznikiem w rogu ekranu żeby polepszyć swój rekord. Albo na odwrót. Przejdź poziom przed zakończeniem limitu czasowego. Trofea są zbyt proste. Za brakło na pewno trofeum. „Przejść grę bez ani jednej porażki”. Założenie gry jest proste. Ale właśnie takie gry mają największy potencjał i na pewno nie wykorzystany. Można by dodać do tego wiele urozmaiceń. Dla ludzi którzy są otwarci oferty gier niszowych odbiegając od standardowej oferty i dla których gry to nie tylko Call of duty i Crysis. Niestety Gra na jeden weekend i po zabawie. Jeszcze ceny z kosmosu. Za 30zł mogę mieć trylogie Tomb Raider. Ta gra jest warta maksymalnie 9,50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja gierka! Pomysł i oryginał. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu ukończyłem w 100%. Znakomita pozycja na vitę, szczególnie na granie poza domem np w poczekalni.

Pewnie można i przejść na raz ale mi zajęło prawie rok bo grałem od czasu do czasu

Czekam na kontynuację a może skuszę się na DLC jak będzie w promocji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×