Skocz do zawartości
Żywy

Call of Duty: Ghosts

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że w żadnym codzie nie ma bety po tak nie dopracowanym BO2 powinni wypuścić betę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty, przecież wypuścili betę BO2 - w sklepach po 200zł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie można live obejrzeć z multi ,podobno 14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze..Jak to wyglada paskudnie.

Te same animacje,strzelanie.Te same gowno,To nie moze byc prawda.Lubie pograc w coda,ale to jest slabe..

Treyarch zawsze robil lepsze Cody

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sie od razu rzuca w oczy, to kolorystyka oprawy. Treyarch robi gry duzo bardziej kolorowe, przez to przyjemniejsze w odbiorze. takie wlasnie jest BO2. Tutaj w Ghosts znowu mamy kolorystyke z MW3, czyli szaro-buro i ponuro. Sama rozgrywka jest typowo CoDowa, ale to raczej nic dziwnego. Nie oczekuje innej rozgrywki, bo i niby czemu. Fifa co roku jest taka sama, to i gameplay CoDa sie nie zmienia. Zobaczymy jak to bedzie.

Jedno co mnie boli w nowych grach wojennych, to brniecie w future warfare. To sie robi nudne. Po tych kilku latach przerwy, chetnie wrocilbym do II wojny. Mysle ze sporo czasu uplynelo, i gra multi w tym klimacie bardzo dobrze by sie przyjela. Ale wydaje mi sie ze przeszlosc ogranicza tworcow, zniechecajac ich tym samym. Bo arsenal broni jaki byl taki byl i niczego nowego dodac nie mozna. A przyszlosc otwiera nowe mozliwosci fantazjowania przed tworcami gier.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie jest zle, maaaaaaaaaasa customalizacji wlasciwie wszystkiego co sie tylko da, w sumie to od MW2 Ghost wpowadza najwiecej nowosci do serii jezli chodzi o gameplay, ciekawe nowe tryby, ale 3 sprawy: head-glitch, lag-compensation, i slaby design map polaza ta gre jak dobra by nie byla, niestety ale po MW2 wszystkie CoDy cierpia na w.w. dolegliwosci, ktore skutecznie rujnuja cala frajde z grania. Co prawda dodali tryb z botami, ktory rekompensuje jeden z problemow - brak lagow, ale reszty sie nie przeskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale słabo to wygląda... Tak jak piszecie, IW skończyły się pomysły, jak odświeżyć Coda, trzeba czekać na Treyarch, myślę, że ich będzie stać na prawdziwie next-genowego CoDa. No i ta muzyka w trailerze, brrr...

 

Edit: dokładnie jak żywy pisze, niech w końcu zrobią dedyki dla konsol, i jakieś porządne mapy, bo te w BO 2 i MW3 to jakiś żart w porównaniu z zajebistymi mapami z poprzednich części

 

W sumie, i tak pewnie pokażę w tym roku środkowy palec BFowi 4, już na ,,trójce'' się przejechałem, więc kibicuję temu Codowi. Ciekawe, czy będą zniszczenia na ps3/x360.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas tego meczu z marines był moment, w którym gość zabił faceta na schodach po czym uciekał przed granatem i położył się na ziemi, w tym momencie zginął zanim pojawił się po jego prawej przeciwnik, który go ubił - czyżby lag compensation tak wspaniale psujący granie w BO2? W ogóle trybowi multi znajcznie bliżej do BO2, którego nie znoszę niż do MW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podoba, idzie się do przodu i strzela :) Ja mało wymagający jestem, zresztą wszystkie cody lubię, tak samo jak bf-y, i inne fpsy. Chociaż z prawdziwego gamplaya to tutaj nie wiele było, jakiś zmontowany czy coś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba :) Bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ta sama bieda.. dalej nic się nie zmieniło oprócz trybów rozgrywki i jakiejś tam destrukcji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam mam wrażenie jak bym oglądał MW3. Z roku na rok gorsza lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DQvUCWhs7R0#at=133

 

Obejrzałem jeszcze to, i pierwsze złe wrażenie zostało trochę zatarte, podoba mi się ogromny wybór broni, nowa klasa tychże, podpatrzenie i podrasowanie Pick10 z BO2, bardzo fajny nowy rodzaj lunety, będzie sporo contentu co cieszy. Niech jeszcze zapowiedzą dedyki, to mają moją kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w tym trailerze są tę zwolnienia prezentujące rewolucyjne zmiany jak przeskok przez murek, beka dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w tym trailerze są tę zwolnienia prezentujące rewolucyjne zmiany jak przeskok przez murek, beka dobra.

 

To nie są zwykłe przeskoki przez murek, w nowej odsłonie cod`a będą one szybsze i płynniejsze, przez co poruszanie po mapie będzie jeszcze przyjemniejsze : D

 

Nic next-genowego w  tej grze nie widzę. Jest to stary (dobry?) cod, z tą samą grafiką, schematem. Dodali kilka trybów, nowe bronie, mapy, ulepszyli poruszanie się, dodali destrukcję w niektórych miejscach na mapie, umożliwią jeszcze większy wybór przy kreowaniu żołnierzy. Ja osobiście oczekiwałem lepszej grafiki i destrukcji otoczenia, otrzymałem tylko to drugie i to po części ; )

 

Sam osobiście lubię cod`a, tego pewnie też kupię, ale nie na premierę ; ) 

 

edit: Martwi też, że przez całą konferencję nie było mowy o PS 4. Ktoś, kto nie interesuje się tematem, mógłby pomyśleć, że ta gra wychodzi jedynie na X360 i X1. Mam nadzieję, że wersja na pleja nie zostanie potraktowana po macoszemu. 

Edytowane przez emtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie powala na kolana ale też najgorsze nie jest...

I jak wy możecie pisać, że mapy mw3 są do dupy najwyraźniej nie graliście na mapach z DLC, które są zajebiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy z Black Ops 2 DLC imo także są świetne...

A z podstawki tylko kilka lubię :/

Chyba w każdym codzie tak jest, że DLC mają lepsze mapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jakos wyłudzać te pieniądze :biggrin:

Co do filmiku no cóż jak widać za dużo nie zmienili i zapewne nie zmienią bo po co skoro i tak  miliony to kupią. Jeśli będą w tej grze dedyki to zapewne też kupie bo fajnie się gra ale lagi przeszkadzają w dobrej zabawie.

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bf3 masz dedyki i lag na lagu, gorzej o wiele niz w bo2. Poza tym serwery wylacza i po grze. Jak dla mnie dedyki sa "przereklamowane". Ludzie maja odsc szybki internet w obecnych czasach aby byc hostem. Takie jest moje zdanie. Zreszta oba rozwiazania maja plusy i minusy. Ja w bo2 lagow nie pamietam, jak jakies mialem to sporadyczne bo w ogole o nich juz nie pamiwtam. A bf na dedykach ciagle, jeden wielki lag. Wiec jak to maja byc podobne dedyki to ja dziekuje. Poza tym dedyki sa bardziej podatne na rozne ataki majace na celu blockade uslugi, zreszta serwery bf3 to spotkalo i dostep do multi byl utrudniony lub niemozliwy. Wiec ja coraz mniej jestem do detykow przekonany, ale jak mowie oba rozwiazania maja wady i zalety.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×