Skocz do zawartości
Patricko

Need for Speed: Rivals

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu tutaj jeszcze nie ma filmików z E3...

 

Nie obraź się, ale chyba tylko Tobie się ta gra podoba :)

Przy natłoku masy innych genialnych tytułów, to NFS Rivals jest zwykłą kolejną wyścigówką.

Już przy The Crew wysiada w przedbiegach wg mnie :)

 

Ale nie chcę się kłócić, także nie odbieraj tego jako prowokacji :) Wiesz, że Cię lubię :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy natłoku masy innych genialnych tytułów, to NFS Rivals jest zwykłą kolejną wyścigówką.

 

Okej, Twoja opinia i masz do niej prawo  ;)  

 

Aczkolwiek nie tylko mnie się podoba, na wielu stronach są podobne odczucia i ekscytacja. Ponadto, ludzie rzadko kiedy toczą tutaj rozmowy w dedykowanych tematach na długo przed debiutem danego tytułu, dopiero w okolicach premiery stopniowo zagęszcza się ruch. Wiele tematów świeciło i w dalszym ciągu świeci tutaj pustkami, więc nie oceniałbym na tej podstawie zainteresowania. 

 

The Crew owszem, może być dobre, ale biorąc pod uwagę przedpremierowe informacje, dużo bardziej odpowiada mi Rivals.

 

Też Cię lubię  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tu mamy 10 min gameplay z nowego NFS. co ciekawe bedzie mozliwa edycja wizualna samochodow.

Edytowane przez gitarzysta6662
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże..., niech mi ktoś powie czym to się różni od Criterionowych NFSów. Kocham arkejdowe ścigałki ale mówię: NFS: Rivals -> DO PIECA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm - wszystkim?

 

Między innymi nowe oraz bardziej rozległe tereny, odmienny model jazdy, całkiem nowa koncepcja trybu sieciowego, warunki pogodowe w czasie rzeczywistym, nowe samochody, oprawa graficzna, nowa ścieżka dźwiękowa, dodatkowe wyposażenie kierowców oraz policji, modyfikacje samochodów na tle mechanicznym oraz wizualnym. 

 

Dla Ciebie może do pieca, ale są inni - ba, miliony innych którzy czekają i chcą zagrać. Tak więc te czysto samolubne poglądy proponuję wepchać sobie w tyłek. Nie podoba się dany tytuł, to go po prostu nie kupować, ale też nie truć innym. Tak, wiem, jest to ogólne forum, więc każdy ma prawo się wypowiedzieć, jednak gdy czytam teksty typu "po co to wydawać", to mnie szlag dosłownie trafia.

 

Po co? Po gówno! Ludzie czekają, kupują i grają - to jest główny powód. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak wolałbym remake HD nfs Underground 2...

Chociaż i tak dla mnie każdy NFS jest co najmniej dobry. Nawet The RUN - tylko, że był zbyt krótki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak wolałbym remake HD nfs Underground 2...

Chociaż i tak dla mnie każdy NFS jest co najmniej dobry. Nawet The RUN - tylko, że był zbyt krótki.

To samo sobie pomyslalem o czesci Underground 2 ... moze sie kiedys doczekamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm - wszystkim?

 

Między innymi nowe oraz bardziej rozległe tereny, odmienny model jazdy, całkiem nowa koncepcja trybu sieciowego, warunki pogodowe w czasie rzeczywistym, nowe samochody, oprawa graficzna, nowa ścieżka dźwiękowa, dodatkowe wyposażenie kierowców oraz policji, modyfikacje samochodów na tle mechanicznym oraz wizualnym. 

 

Dla Ciebie może do pieca, ale są inni - ba, miliony innych którzy czekają i chcą zagrać. Tak więc te czysto samolubne poglądy proponuję wepchać sobie w tyłek. Nie podoba się dany tytuł, to go po prostu nie kupować, ale też nie truć innym. Tak, wiem, jest to ogólne forum, więc każdy ma prawo się wypowiedzieć, jednak gdy czytam teksty typu "po co to wydawać", to mnie szlag dosłownie trafia.

 

Po co? Po gówno! Ludzie czekają, kupują i grają - to jest główny powód. 

 

Zgadzam się z Tobą. Myślę że większości osób bardziej podobają się tereny poza miastem jak w Hot Pursuit czy w nadchodzącym The Rivals. Osobiście jestem w stanie trochę dłużej poczekać na najnowszą część niż kupować Most Wanted. Na pewno jest to ciekawa gra, ale ciężko jest zrobić zróżnicowany, ciekawy teren w samym mieście. Co by nie było

większość terenu zajmują wielkie budynki i patrzenie na nie przez kilkadziesiąt godzin może okazać się nudne. A poza miastem zawsze znajdzie się wiele ciekawych widoków. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fani Need for Speed są podzieleni na dwie częsci:

-Fani starego NFS'a, z arkadowym trybem jazdy, długimi trasami, policją

-Fani Undergrounda, tuningu, banalnego prowadzenia samochodu

 

Gdybym był jakimś prezesem EA, to stworzyłbym dwie części i wszyscy byliby zadowoleni :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozpierdziela symulacyjny tryb jazdy w ostatnim shifcie 2 unleashed czy jakos tak ... bez kiery jazda byla bez sensu....na padzie katastrofa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakie będą ferrari? 

 

Berlinetta, 458 Spider, 599 GTO, California, Enzo, FF, LaFerrari ;)

 

Moim zdaniem gra może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jeżeli model jazdy będzie na przyzwoitym a najlepiej dobrym poziomie to ja to kupuję ;) Po filmikach widać ciekawą scenerię, dobrą grafikę - wszystko wydaje się iść w dobrym kierunku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest juz w mediamarkt - 199pln

Ja kupiłem w epiku za 169 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w epiku za 169 zł

 

Jak na premierowke w mojej opinii dobra cena.

 

skapol - jesli znajdziesz czas podziel sie prosze wrazeniami.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na premierowke w mojej opinii dobra cena.

skapol - jesli znajdziesz czas podziel sie prosze wrazeniami.

pozdrawiam

Bardzo dobra cena ... nowe GT6 w dniu premiery bedzie kosztowało ponad 200 zł więc cena za Rivals jest OK. Zawsze jak kupowałem nowości to płaciłem 199 zł.

A co do samej gry to polecam ... grafika super ...grywalność mega... sterowanie arcadowe fajnie sie śmiga na padzie.

Brak możliwości grania na kierownicy to na minus ale to nie symulator tylko lajtowa ścigałka.

Mi się gra super i polecam z czystym sumieniem. Ciekawe jak to będzie wyglądać na PS4 :rolleyes:

Edytowane przez skapol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli ci co lubia HP, HP2(ps2) oraz hp(2010) nie zawioda sie?:) kusi mnie patrzac na gameplay'e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli ci co lubia HP, HP2(ps2) oraz hp(2010) nie zawioda sie?:) kusi mnie patrzac na gameplay'e

Nie zawiodą się a mało tego po zagraniu w Rivals o poprzednikach nie bedą chcieli słyszeć ... przynajmniej ja tak mam. Każdy musi sam zakosztować bo wiadomo gusta są różne ... ale gra jest super ... oby więcej takich dopracowanych ścigałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie gra bardzo dobra jesli chodzi o gameplay. Niestety PS3 nie wyrabia i jak mamy duzy wskaznik heat (zainteresowania ze strony niebieskich) gra potrafi niezle gubic fps'y. Czasem zdarza sie tak nawet, ze gnamy >350km/h po autostradzie, a tu jakis niedzielny kierowca doczytywuje sie nam centralnie przed samym nosem... Dzisiaj tez ladnie sie wkurzylem, bo mialem zdobyc 150tys. punktow aby zwiekszyc swoj rank. Udalo sie, ale na koniec mialem ogromny ogon za soba i pech chcial, ze gra poprostu zwiesila sie zanim dojechalem do kryjowki. Odpalam gre na nowo i oczywiscie moj postep sie nie zapisal... Na dzisiaj starczy tego ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, gra na PS3 niestety wygląda znacznie słabiej od PS4 - porównałbym poziom wizualny do przeskoku na linii PS2 - PS3 - niestety .

Wygląda na to, że gra docelowo była robiona na PS4/XONE a wersja na PS3 jest po prostu znacznie brzydsza.

Różnica jest duża, na tyle, że aż się chce kupić dla tej gry PS4, czego w swoim wypadku nie wykluczam (oczywiście nie dla NFS tylko ogolnie;) ). To naprawdę ładne i dynamiczne wyścigi, teren gry jest świetny (zróznicowany, ciekawy i duży), grania mnóstwo (pełno wyścigów) , dobry patent nawet z tym AllDrive ale graficznie na PS3 nie domaga niestety. Spadki framerate momentami sa naprawdę za duże, słabsza znacznie jakość tekstur i kiepska widoczność obszaru w oddali (zamazane) oraz ogólnie gra po prostu wygląda dużo gorzej.

 

Nie mam takich problemów jak w/w , gra mi się nie zawiesza, ale niestety jak włączyłem sobie na YT widok z PS4 w 1080p, to przyznaję, że widok mnie rozwalił i ma się nijak do tego, co widać na PS3. Owszem, gra jest ładna, ale nagromadzenie efektów, duża widoczność etc. spowodowała, że cięcia względem PS4 wydają się duże i całość sprawia różnicę jak pod koniec generacji na linii PS2 - PS3 , a przyznaję, że tego się nie spodziewałem. Na PS4 gra jest śliczna i tu się ocen nie dziwię. Na PS3 to ta sama - miodna, dynamiczna, ucontentowana gra , ale jeśli ktoś jest czuły na wizualia, to niestety poczuje sporą rożnicę względem tego, co widać na YT na gameplayach. Trzeba przyznac, że na PC gra wygląda wyraźnie gorzej od wersji na PS4, ale oczywiście o wiele lepiej niż na PS3.

 

Gameplayowo najlepszy NFS od dłuższego czasu. Tego NFSa pozamiata jednak prawdopodobnie The Crew - jak już wyjdzie :)

Edytowane przez piotr_HQT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie czy wy tez macie problem aby pograć przez neta mi wyskakuje kod błędu 80040000 ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnych problemów z netem w grze ...  oprócz tego że nie mogę wykonać zadania pt. 75000 SP w jednej sesji bo zawsze mnie policja złapie ... :blink: :blink: :blink: i już mnie zaczyna powoli rozsadzać w środku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to graficzna klęska, mam HP i MW i obie gry wyglądają lepiej.

Szczegółowość poszczególnych elementów jest na poziomie starego Most Wanted(2005) , a tekstury drzew na jeszcze gorszym, nie mówiąc o zasięgu widzenia .

 

Szczerze takiego crapu jeśli chodzi o grafikę się nie spodziewałem.

Sama gra jest dość fajnie skonstruowana , jest co robić ale gorzej ta gra na PS3 nie mogła wyglądać, nwm jak Ghost mogło coś takiego wypuścić.

Dobrze,że kupione za grosze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×