Skocz do zawartości
Patricko

Need for Speed: Rivals

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazję kupić za 125 zł z UK, a jestem napalony na tą grę :P ktoś ma ? są tam napisy PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie po aktualizacji gry 1.02 wyjściu z garażu zawiesza mi sie konsola... też tak macie?

Edytowane przez drozdek90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie po aktualizacji gry 1.02 wyjściu z garażu zawiesza mi sie konsola... też tak macie?

Mi nic takiego się nie dzieje normalnie gierka chodzi wybornie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nic takiego się nie dzieje normalnie gierka chodzi wybornie.

mi też działala wybornie do póki nie pobrałem aktualizacji... a szkoda bo gra jest naprawde dobra, gre kupiłem na ps store (mała ciekawostka) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna z najgorszych części Need for Speeda 

 

gra zawiesza się 

pojawiają sie białe plamy na ekranie co uniemożliwia jazde przynajmniej u mnie 

często wywala z gry 

mało samochodów 

bardzo lubie tą gre jednak zmuszony byłem ją oddać i kupić sobie inną

gram na PS3  

moja ocena to 2/10 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna z najgorszych części Need for Speeda

gra zawiesza się

pojawiają sie białe plamy na ekranie co uniemożliwia jazde przynajmniej u mnie

często wywala z gry

mało samochodów

bardzo lubie tą gre jednak zmuszony byłem ją oddać i kupić sobie inną

gram na PS3

moja ocena to 2/10

To miałeś mega pecha... mi wszystko bangla idealnie :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze, te rangi dla platyny długo się wbija :(

PS.
taki hint dla kariery policjanta:
jak jedzie policjant to znaczy że zaraz przed nim rajdowiec, kurr, ale skrypty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na grzę się trochę zawiodłem.Pomysł mieli dobry lecz wykonanie zawiodło.Gra potrafi się zawiesić na kilka sekund w czasie gry,częste spowolnienia animacji przy pośćigach z policja,grafika gorsza od HP,Most Wanted 2012.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie: policjantem dobiłem do 20 poziomu, w jaki sposób nabijać kolejne poziomy... do nieszczęsnego 60 levelu? To samo jeśli chodzi o karierę rajdowca mam 19 i podejrzewam że będzie podobnie. Nowe wyzwania się nie pojawiają, to co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz te co ci wyświetla. Zmieniasz listę prędkości ma te co nie robione i tyle ;) szukam chętnych do wbicia paru trofików chętni dodawajcie na psn.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz te co ci wyświetla. Zmieniasz listę prędkości ma te co nie robione i tyle ;) szukam chętnych do wbicia paru trofików chętni dodawajcie na psn.

Dzięki za odpowiedź.

 

 I da radę tak docisnąć do 60 lvl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak da tylko jest jeden minus że trzeba samemu zmieniać listę prędkości a tak to pozatym strasznie łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ktos chetny do zrobienia trofkow online ?? jak tak to pisac do mnie na PSN: robcio1984 Pozdro i czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chciałem się zalogować w overwatch żeby odblokować samochód, wchodzę tutaj https://network.needforspeed.com/ a po chwili wyskakuje mi
"
Oops!!


The page you are trying to access is not available.

This is typically due to an incorrect URL or old content."
 
wtf?


edit: udało mi się w końcu zalogować. kliknąłem start przy tej misji "ferrari f12...", po 5 minutach "collect reward" i co dalej? W grze w autologu nie mam do wybrania nic nowego...

Edytowane przez Kani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktoś może chciałby zrobić 2 pucharki multi w NFS-R??

 

Będę w środę ok 20. PSN Id: DarkShadowPL zapro z dopiskiem NFS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. "Szuka przyjaciela" - kogoś, z kim zaliczę dwa trofea i być może odblokuję auto w overwatch. Odwdzięczę się tym samym jak ktoś będzie chciał ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze? Potrzebuję kogoś do pomocy przy trofeach online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrazenia po 6% kariery kierowcy nielegalnych wyscigow.

Graficznie no nie powiem zebym byl zachwycony, HP wygladalo moim zdaniem lepiej - co pokazuje ze mozna bylo ta gre zrobic lepiej. Moze to chec dodania wiekszej ilosci rzeczy w swiecie ale szczerze pare drzewek (swoja droga ochydnych) mniej moglo by byc uznane za dobre posuniecie. O tym ze na PS4 gra smiga w 1080p@30fps to wiemy.

Samouczek - za takie podejscie do samouczka to osoba ktora to wymyslila powinna w kajdanach wioslowac na galerze. Tutorial lamie wszystkie prawa dobrego samouczka.

No dobra jak juz w koncu dopchalem sie do gry, zintegrowane multi ktore moze niektorym przeszkadzac (acz mozna to wylaczyc), moze faktycznie nadac grze nowego wymiaru jesli ma sie ekipe.

Sama gra jest poprawna acz bez szalu przeszladza mi troche domyslna sciezka dzwiekowa, i jak wspomnialem graficznie tez nie wypada ona rewelacyjnie. Gameplay to takie malzenstwo HP(2010) i MW(2012). Pierwsza gra mi podeszla druga nie. Choc tutaj wydaje mi sie ze ciut blizej jej do HP plus dodatki w postaci sokow i fotoradarow. Appka na tablet tez moim zdaniem niczego sobie mozna sledzic postepy, zobaczyc gdzie sie skakalo a gdzie nie zamiast gonic po calej mapie w poszukiwaniu brakujacych skokow. szybko mozna zobaczyc gdzie sa znajomi, pobawic sie w overwatch ktorego idea wydaje sie ciekawa acz jeszcze nie testowalem w praktyce.

 

Widac ze to byla gra gdzie aspekt spoleczniosiowy zostal wyniesiony na kolejny poziom, (nie dziwota seemless multiplayer to mialo byc true next gen experience - a przynajmniej tak mowily reklamy ;))

Z pewnoscia nie bedzie to gra ktora bede masterowal ale z mila chcecia pogram moze ukoncze a  moze nie i pogonie. Zalezy jak bedzie z czasem i znajomymi do pogrania.

 

Jestem z NFS od poczatku serii pominalem chyba tylko jedna odslone w latach '90 i pozniej ominalem ProStreet, The Run i Undercover. Seria miala swoje wzloty i upadki - do pierwszych zaliczylbym proby pojscia bardziej w symulacje Porsche 200 czy Shifty, do drugich to co dzialo sie z seria po NFS MW (2005). Rivals z tego co widze ciut lepiej mi wchodzi od MW (2012) i to mnie cieszy.

 

Ocene wystawie jak ciut wiecej pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×