Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us

Rekomendowane odpowiedzi

do kasacji 

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze rozumiem, że jeżeli przejdę grę na poziomie Przetrwanie i Przetrwanie+ to trofki za niższe poziomy mi wpadną automatycznie?

Edytowane przez szycha_dot1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Chyba że masz pecha i coś nie zaskoczy, ale wystarczy wczytać grę i spróbować raz jeszcze :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Chyba że masz pecha i coś nie zaskoczy, ale wystarczy wczytać grę i spróbować raz jeszcze :)

 

Dzięki za info. Teraz muszę się ciut pomęczy, aby wszystko po drodze podczas tych dwóch partii znaleźć ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sposób by ograniczyć sie do dwóch przejść plus prolog :)

 

To pisz jaki to sposób :D Bo sie zastanawiam czy próbować robić platyne w TLOU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zaczynasz nową gre plus.

2. Przejdź prolog i zapisz gre manualnie w chapterze 20 lat później.

3. Wyjdź do głównego menu i odpal z menu wybór chapteru poziom prolog.

4. Gra zapyta na jakim plziomie. Bierzesz przetrwanie i kończysz wtedy grę z kompletem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm coś mi się ten sposób obił o uszy. Nie trzeba przypadkiem paczy odinstalowac? Robiles tym sposobem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ten ostatni patch na to wpłynie, ale na poprzednim działa bankowo. Tak czy owak trzeba przejść na przetrwaniu więc warto spróbować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja TLOU ukończyłem na hardzie i teraz mam odpalić New Game+ na Hard+,przejść do 20 lat pozniej zapisać wyjść,dać nowa gra plus na Przetrwanie+. Ale takie jedno zasadnicze pytanie. Czy mi rzeczy z Harda zostana na Przetrwanie+? A wpadnie pucharek za normalne przetrwanie takim sposobem?

 

PS

 

Jak ktoś próbował ten sposób po paczu niech da znać

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalasz na hard plus. Po prologu zapisujesz i odpalasz prolog na przetrwaniu. Po skończeniu wpada komplet wszystkich za przejście.

Przedmioty w tym sposobie nie wiem jak są traktowane, ale spiąć pośladki i zebrać komplet :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o ulepszenia z pierwszego przejścia czy przechodzą do survival+,jak nie to co to za new game plus :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodza, a new game plus jest taki, ze walisz pierwsze przejscie na easy i maksujesz co sie da, po czym wbijasz na survivala i masz zaliczone wszystkie przejscia. Tak btw to nawet jakby nie przechodzily, to nie musisz przechodzic 2 razy na survivalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to już za późno bo pierwsze podejście zrobiłem na Hardzie,duzo mam tam zupgaredowane. Rozumiem że na survivalu+ jest mniej surowców ale rozmieszczonie narzędzi,piguł wzmacniajacych jest takie samo jak na niższych poziomach trudności?. m0rph działa ten sposób po paczu czy trzeba go odinstalowac?

jeszcze takie jedno pytanie,jak np w podejściu na Hardzie zapomniałem paru opcjonalnych rozmów zrobić to jak je zrobię na survivalu+ to zaliczy mi trofik?

bo w internecie coś takiego znalazlem

To get the game thinking you're on a Survivor+ run without having to finish the game once through Survivor difficulty, do the following:

Delete any patches you have installed (Patch 1.01 as of writing this)

Start a New Game+

Complete Chapter 1 of the game, Hometown

As soon as Chapter 2 begins (20 Years Later), pause the game and save. Exit to the main menu

Choose Chapter Select and select the first chapter "Hometown"

Notice you can now select Survivor difficulty? Select it and play the game from this point on to the end.

Wynikałoby z tego że Pacza trzeba usunąć

Edytowane przez LionelPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobowalem jak tylko Bochen napisal, níc nie odinstalowywalem, po normalu jestem w new game plus na survivalu, przeszly wszystkie boosty tak do Joela, jak i bronii, wszystkie ksiazki tez. Tak wiec dziala o dziwo bez kasowania czegokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to super. Jutro sprawdze czy też u mnie działa ten sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanko : korzystam ze sposobu na dwa przejścia i jak wiadomo na Survivalu nie ma opcji nasłuchu . jak to się ma do trofea za wszystkie ulepszenia postaci ? rozumiem, że na normalnym survivalu trzeba to olać i tyle, ale na pierwszym przejściu miałem to wbite jeden poziom i gra chyba "pamięta" , że mam doładowaną umiejkę, czy nie ma z tym problemów? niestety na przetrwaniu jest tak mało przedmiotów, że przy 6 drzwiach nie miałem dostępnego ostrza na specjalne drzwi , rozumiem, że wystarczy zładować rozdział i i tak wszystko wpadnie, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze inne pytanie. Czy jeżeli na survivalu i survivalu+ nie uda mi się wszystkiego zebrać, to można robić ng+ ile się podoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wpadnie Ci Survival+ to ng++ mozesz grac juz na easy i dozbierac czesci do upgreadow, lub jesli brakuje Ci "znajdziek" to mozesz je dozbierac wybierajac poszczegolne rozdzialy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wpadnie Ci Survival+ to ng++ mozesz grac juz na easy i dozbierac czesci do upgreadow, lub jesli brakuje Ci "znajdziek" to mozesz je dozbierac wybierajac poszczegolne rozdzialy.

 

Właśnie o takie info mi chodziło. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to super. Jutro sprawdze czy też u mnie działa ten sposób

Sprawdzilem,i jakby co to działa :) Najs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro zaczynam TLoU w singlu ale mam pytanie dotyczące trofków w multi, czy są trudne i czy można je boostować ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łatwe, ale nie można boostować i zabierają co najmniej połowę czasu platyny, bo musisz rozegrać co najmniej 168 meczy, skoro już przy tym jesteśmy: czy jak się składa własną drużynę , to ścieżka idzie do przodu, czy się to nie liczy? chodzi mi o ustawkę 4 vs 4 , a nie tylko z jednym kolegą w lobby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łatwe, ale nie można boostować i zabierają co najmniej połowę czasu platyny, bo musisz rozegrać co najmniej 168 meczy, skoro już przy tym jesteśmy: czy jak się składa własną drużynę , to ścieżka idzie do przodu, czy się to nie liczy? chodzi mi o ustawkę 4 vs 4 , a nie tylko z jednym kolegą w lobby.

Przy grze 4vs4 z 3 kumplami, sciezka idzie do przodu tak samo jakbys gral sam.

Oczywisie jest sposob na "boostowanie" niebieskich punktow ( zapasy ), ale nie powiem jaki.

Gram w multi dopiero 2 tygodnie, a 12 tydzien przeszedlem juz 6razy. Szybko idzie gdy grasz ze swoimi, a nie jakimis "noobami", co biegaja byle gdzie ;)

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywisie jest sposob na "boostowanie" niebieskich punktow ( zapasy ), ale nie powiem jaki.

 

 

Powiedz ;) Co ci szkodzi a możesz wielu osobą ułatwić sprawę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×