Skocz do zawartości
Patricko

The Last of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o trofea za przejście gry - pojawiają się różne zdania - skończyłem grę za pierwszym razem na poziomie wysokim - wpadły mi trofea za "wysoki", "normalny" i łatwy" - co teraz zrobić, żeby najmniej przechodzić - rozumiem, że najpierw muszę przejść na "przetrwanie" - tak?

 

Nope...żeby zdobyć wsio trofea za przejście gry wystarczy przejść grę dwa razy. Przechodzisz najpierw na dowolnym poziomie trudności i odpalasz NG+. Na NG+ przechodzisz jeden rozdział i potem jedyne co robisz to wybierasz chapter select na którym zmieniasz poziom trudności na "przetrwanie". Dzięki temu Twoja gra NG+ już będzie na przetrwaniu i dostaniesz całą resztę trofików. Musisz tylko pamiętać żeby w chapter select wybrać prolog i od niego przechodzić całą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdecznie, tak zrobilem jednak pojawil sie inny problem, zrobilem 2 praejscia, trofea wpadly tylko, ze sostawilem sobie na koniec "czyszczenie" czyli znajdźki np., i jakims cudem skasowalem savy z gry i nie moge wybrac dowolnego rozdzialu. Moze mi ktos pomoc nadpisac swoj save,,moze byc na latwym levelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma możliwości w TLOU nadpisania save z innego konta bez wielkich kombinacji. Nie masz kopii na plusie wysłanych?

Jeśli nie to zostaje tylko zacząć grę jeszcze raz na easy i pozbierać wszystko od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie trofeum Survivor+. 

 

Skończyłem New Game oraz New Game+ na niższym poziomie trudności. Wiem o sposobie podanym przez TRaCeGuitar, ale czy można to przejść w inny sposób? Chodzi mi konkretnie o to, czy można to przejść przez chapter select w taki sposób:

 

1. Odpalam epilog (od razu na PRZETRWANIE) ze swojego save'a NG+

2. Z głównego menu wybieram Chapter Select -> wybieram dowolny rozdział i kończę go na poziomie PRZETRWANIE (czy jeżeli w taki sposób skończę level to będzie zaliczony jako PRZETRWANIE+ ?)

3. Czy jeżeli sposób z punktu 2 działa, to muszę przejść znowu epilog na PRZETRWANIE i po skończeniu epilogu znowu mogę wybrać inny rozdział i znowu zaliczy go jako PRZETRWANIE+ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest coś jeszcze do zrobienia, mnie osobiście najbardziej interesuje zrobienie nowego poziomu trudności, ale przydałaby się procentowa setka, nie mam niestety przepustki sezonowej i obawiam się, że cenowo by mnie to raczej odrzuciło

 

Tu lista  nowych trofek (ściągnięte ze strony ND)

 

New Trophies [discuss] 

Grounded Mode Trophies

  • Completed Grounded Mode
  • Completed Grounded Mode Plus

Abandoned Territories Trophies

  • Forsaken Supply Raider
    • Complete a game of Supply Raid on Bookstore, Home Town, Suburbs, or Bus Depot
  • Forsaken Survivalist     
    • Complete a game of Survivors on Bookstore, Home Town, Suburbs, or Bus Depot
  • Forsaken Interrogator
    • Complete a game of Interrogation on Bookstore, Home Town, Suburbs, or Bus Depot
  • Bookstore       
    • Complete a match on Bookstore without dying and getting at least 3 downs or executions
  • Bus Depot       
    • Complete a match on Bus Depot without dying and getting at least 3 downs or executions
  • Home Town    
    • Complete a match on Home Town without dying and getting at least 3 downs or executions
  • Suburbs
    • Complete a match on Suburbs without dying and getting at least 3 downs or executions

Reclaimed Territories Trophies

  • Recovered Supply Raider
    • Complete a game of Supply Raid on Wharf, Capitol, Water Tower, or Coal Mine
  • Recovered Survivalist
    • Complete a game of Survivors on Wharf, Capitol, Water Tower, or Coal Mine
  • Recovered Interrogator
    • Complete a game of Interrogation on Wharf, Capitol, Water Tower, or Coal Mine
  • Water Tower
    • Complete a match on Water Tower without dying and getting at least 3 downs or executions
  • Wharf
    • Complete a match on Wharf without dying and getting at least 3 downs or executions
  • Capitol
    • Complete a match on Capitol without dying and getting at least 3 downs or executions
  • Coal Mine
    • Complete a match on Coal Mine without dying and getting at least 3 downs or executions

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krispora: season pass można zakupić do 13 maja. Koszt 79zł - chyba że na współę z kunplem to 39,50zł - ogólnie to warto.

Sam posiadam i jestem zadowolony

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja też łyknąłem Season Pass za radą Kamila :).

 

To są trofki do jakiegoś nowego DLC czy są związane stricto z tymi dodatowymi mapami, które były dostępne wcześniej ?

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja też łyknąłem Season Pass za radą Kamila :).

 

To są trofki do jakiegoś nowego DLC czy są związane stricto z tymi dodatowymi mapami, które były dostępne wcześniej ?

Trofea sa do starego i nowego packa z mapami. Należy w obu packack ukoñczyć każdy z 3 trybów. oraz na każdej mapie osiągnąć wynik 3-0 lub lepszy.

 

@lenno_x - w dzisiejszej aktualizacji PS STORE dodadzą nowe mapki.

a tak w ogóle DLC i trofea są już dostępne od wczoraj

Edytowane przez bickamil5
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie w końcu ruszyć te multi :) Ale tak jakoś zacząć nie potrafię, choć U2 skończyłem to można się zabrać za kolejną kobyłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trofea sa do starego i nowego packa z mapami. Należy w obu packack ukoñczyć każdy z 3 trybów. oraz na każdej mapie osiągnąć wynik 3-0 lub lepszy.

 

Dzięki za cynk :)

Skończę drugi tydzień to biorę się za dodatki :)

 

Kamil - a jest jakiś nowy Pack z mapami ?

SP kupowałem 3 dni temu, pojawiło się coś nowego ?

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym ukończeniem map na min. 3-0 przesadzili, szczególnie że drużyny często nie równe.

 

Jak jest możliwość boostowania to jestem chętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się ugadać na prywatny meczyk i spróbować.

W opisie pucharku nie ma nic o tym, że musi to być rankingowy mecz, więc można machnąć te puchary z 3:0 bez ginięcia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się ugadać na prywatny meczyk i spróbować.

W opisie pucharku nie ma nic o tym, że musi to być rankingowy mecz, więc można machnąć te puchary z 3:0 bez ginięcia.

Na własnej grze się nie da. Już to sprawdziliśmy. Trzeba się szukać na publicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kapa z ustawki, bo znaleźć się na public to raczej niemożliwe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby się ustawić w teamy po 4 i szukać w tym samym momencie to może by znalazło, a potem już zrobić wsio za jednym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ja już mam te trofea, więc odpadam ...

 

boostować należy tak:

założyć 2 drużyny po 4 graczy ... wyszukać się w trybie przesłuchania, do skutku, jak się natraficie to umówić się jaka drużyna zabija, jak każdy ma po 3 lub więcej obaleń otwieracie sejf. W następnej mapie zmiana.

Robiłem tak z ludźmi z psnprofiles, długo czeka się na wyszukanie bo trafia się na przypadkowych graczy ale działa, gorzej jak kicknie podczas gry i doda osobę przypadkową

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zróbmy listę, jak się nie zapełni to sobie pójdziemy na psnprofiles ;)

 

Kto chętny na trofea DLC (wymagane mapy z DLC 1 oraz DLC 2), niech się wpisuję:

 

1. Patricko

2. Lennox

3.

4.

5.

6.

7.

8.

 

Jak ogarniemy 8 osób to się dogadamy z datą, co i jak, itd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zarezerwujcie sobie tak ze 4 godziny :)

Nam tyle zeszło, bo to długo szukało, bo to kogoś kickneło, ktoś złapał zawiechę ps3. Jak obędzie się bez problemów w 1h macie to zrobione.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zróbmy listę, jak się nie zapełni to sobie pójdziemy na psnprofiles ;)

 

Kto chętny na trofea DLC (wymagane mapy z DLC 1 oraz DLC 2), niech się wpisuję:

 

1. Patricko

2. Lennox

3.

4.

5.

6.

7.

8.

 

Jak ogarniemy 8 osób to się dogadamy z datą, co i jak, itd.

To ja też się piszę jak coś. Trzeba to multi kiedyś zacząć :)

 

Kto chętny na trofea DLC (wymagane mapy z DLC 1 oraz DLC 2), niech się wpisuję:

 

1. Patricko

2. Lennox

3. Vulcan_Genom

4.

5.

6.

7.

8.

 

Jak ogarniemy 8 osób to się dogadamy z datą, co i jak, itd.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1. Patricko

2. Lenno_x

3. Vulcan_Genom

4. Bickamil5 ( DLC 1 i 2 )

5. p-mozuch_1970 ( DLC 1 i 2 )

6. przyrost ( DLC 1 i 2 )

7. x-kiniu ( DLC 1 i 2 )

8. matijad / arthurPL

Edytowane przez bickamil5
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to mamy komplet :)

Proponuje piatek wieczór lub sobotę wieczór ;)

Co Wy Panowie na to ?

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wypasik :) Dzięki Kamil za zainteresowanie :)

 

Piątek/Sobota koło 19:00 start, pasuje? I robimy dopóki każdemu nie wpadną wszystkie puchary, więc zarezerwujcie sobie trochę czasu.

Jak Axa pisał, to dobrze mieć te 4 godziny w zapasie, ale liczę że się wyrobimy znacznie szybciej.

 

No i ustawiamy się na Skypie, żeby nie było niepotrzebnych nieporozumień w trakcie meczów, łączenia, itd.

Dodawajcie mnie na Skype, nick: patrickoo

Nawet jak ktoś nie ma mikrofonu to ma być i słuchać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kamil, Vulcan - wyślę Wam swój ID ze Skype, bo my z Patricko się już mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio głównie gram na Skype, bo HS zależy od gry ma gorszą, dużo gorszą lub mega dupiatą jakość połączenia w porównaniu do Skype. Piątek i sobota pasuje mi bezproblemowo. Mój Skype to vulcan999. Ustalmy czy piątek czy sobota, choć widząc po gronie gdzie nie kojarzę tylko 2 osób, to reszta raczej często przesiaduje na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×