Skocz do zawartości
Patricko

PlanetSide 2

Rekomendowane odpowiedzi

WMJw5j3.png
 
Planetside 2 zostało potwierdzone na PlayStation 4.
Sony Online Entertainment oficjalnie potwierdziło, że Planetside 2 będzie możliwe do pobrania jeszcze w tym roku.
Gra wciąż pozostanie w wersji Free2Play.
 
Źródło: http://uk.ign.com/articles/2013/06/05/dc-universe-online-and-planetside-2-coming-to-playstation-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś grał? (na PC). Jakie wrażenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram jakiś od lutego chyba i dla mnie najlepsza darmowa sieciówka jak i fps, chociaż do bf3 ciężko go porównać. Gra wciąga strasznie, nie jest schematyczna, za każdym razem ataki na dane bazy wyglądają inaczej.

I co najlepsze to współpraca, ludzie są ogarnięci i można na prawdę fajne akcje tworzyć.

Ostatni weekend zamiast uczyć się na nadchodząca sesję to przegrałem go w PS2 :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś w temacie wyjaśni jak wygląda tutaj sprawa z mikropłatnościami.

Czy jest to Pay2Win po raz kolejny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem przyjemności w to grać. Gierkę 'znam' jedynie ze stream'ów, bądź z youtube'a. Cieszę się, że gierka zmierza na PS4, a tym bardziej, że zachowuje charakter 'Free to play'. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to już 4 zapowiedziana gra na PS4 typu free to play, a więc kupując tylko konsole mamy już 4 gry. ;)

 

Fajna recenzja.

 

Kalka BF, tylko że zupełnie za darmo, chętnie pogram.

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś w temacie wyjaśni jak wygląda tutaj sprawa z mikropłatnościami.

Czy jest to Pay2Win po raz kolejny?

Nie masz co się martwić. Za prawdziwą kaskę kupujemy jakieś pierdoły typu kamuflaż do broni/pojazdu/pancerza, bronie.

Co najważniejsze za prawdziwą kasę nie ulepszymy broni i pojazdów, trzeba za normalną walutę w grze, w tym przypadku certy.

Podoba mi się też to, że trzeba rozważnie te certy wydawać bo ciężko się je zdobywa i najlepiej rozwijać jedna klasę na początku.

Co do broni... Mi się najlepiej gra podstawową z dodatkami. Ostatnio inwestuje wszystko w lekki czołg przeciwko piechocie i kille wchodzą, aż miło ;P

Czołgu też nie możemy cały czas brać. Po pierwsze mamy 3 rodzaje jakby zasobów: piechota, pojazdy naziemne i powietrzne. O ile pamiętam to jest ich 750 (to jest max), taki lekki czołg kosztuje 200pkt więc zostanie nam tylko 550 na inne pojazdy (w razie czego jak nam zniszczą ten pojazd i będziemy chcieli wziąć kolejny- lekkiego nie będziemy mogli od razu wziąć, trzeba poczekać ~ 20 min). Oczywiście te pkt się "odradzają" i co jakiś czas dostajemy do naszego konta jakąś tam ilość.Wczoraj był update i troszkę pozmieniał, chociaż nie wiem czy na lepsze.

W grze od jakiegoś czasu występują Alerty - 3 frakcję rywalizują o dane obszary i mają na to 2h aby przejąć i utrzymać do końca alertu. Do zgarnięcia 10000expa. Fajna sprawa bo ludzie potrafią się zebrać do kupy i ruszyć wspólnie na dany cel. Tak jak pisałem wcześniej, tutaj gracze piszą scenariusz do gry, takie akcje można tworzyć, że czasami się w głowie nie mieści. Uwielbiam widok kiedy frakcja sie mobilizuje i wszyscy lecą na dany cel - setka czołgów, w powietrzu myśliwce i piechota biegnąca, gotowa do ataku - EPIC!

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.nowgamer.com/news/2016559/planetside_2_on_ps4_is_basically_pc_version_on_max_settings.html

No i gitara. Widziałem u kumpla grę na wysokich ustawieniach i wygląda super. Ja u siebie na PC muszę się zadowolić niskimi ustawieniami, gdzie czasami jak jest dużo graczy w jednym miejscu to PS2 potrafi mi zwolnić.

Dziwi mnie trochę że taki mały ruch tutaj w temacie. Gra jest świetna, a w dodatku darmowa. Szkoda tylko, że nie będzie można grać z PCtowymi graczami, albo chociaż na tym profilu co mam na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiają mnie wymagania łącza internetowego, bo jednak uciągnąć 200 ludzi na serwie (nie wiem ile jest max, jak się mylę to poprawcie) to jednak wymagania mogą być spore.

Wszystko mam przygotowane pod premierę PS4, TV, szafka, fotel, odpowiednia miejscówka...ale z najważniejszym, czyli internetem mam największy problem :/ Radiówka lub sieć mobilna to moje jedyne opcje.

Zresztą, po co ja to piszę w tym temacie :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiają mnie wymagania łącza internetowego, bo jednak uciągnąć 200 ludzi na serwie (nie wiem ile jest max, jak się mylę to poprawcie) to jednak wymagania mogą być spore.

Wszystko mam przygotowane pod premierę PS4, TV, szafka, fotel, odpowiednia miejscówka...ale z najważniejszym, czyli internetem mam największy problem :/ Radiówka lub sieć mobilna to moje jedyne opcje.

Zresztą, po co ja to piszę w tym temacie :P

Zera Ci zabrakło ;P

Na serwie gra ponad 2000 graczy. Chociaż kiedyś coś czytałem że max jest 3600. Ja kiedyś radiówkę, miałem i śmigłem normalnie w wszystkie gry z dobrym pingiem. W PS2 gram na neo 10mb. Chociaż tam pingu nie pokazuje, ale lagów nie mam :-)

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neta mobilnego z Play teraz i mam 5mb/s w pobieraniu i 0,5mb/s w wysyłaniu. Na chwilę obecną starcza do każdej gry, nawet Battlefield przy 64 graczach szedł bez problemu.

Ale technologia idzie do przodu i taki PlanetSide 2 ze swoimi 2k graczami to zapewne będzie miał znacznie większe wymagania.

Transfer pewnie będzie świrować przy większej ilości ludzi na ekranie.

Mam po prostu dylemat, czy brać radiówkę czy zostać przy tym co mam teraz.

 

No nic, tyle dobrze, że gra jest darmowa i będzie się można przekonać na własnej skórze jak to wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS2 ma dobre serwery, ja przed upgradem lacza na 50mb (mialem 2mb/256kbs xD) gralem bezproblemowo, takze bez obaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu tweetnąłem do devów PS2 (chyba około 25 dni temu)

niestety nie mają na razie nic nowego do powiedzenia. Może na GDC

 

https://twitter.com/planetside2/status/434723406215671808

 

 

 

@GraczWatch We love the excitement! Nothing to announce just yet, but make sure you continue to stay tuned with us here. ^Acrux

 

Czekam na tą grę. Z chęcią pogram z ogarniętymi ludźmi w małym i większym zgranym/sprawie dowodzonym teamem.

 

Update:

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh zapowiedź była Q2 2014 i się wyrobili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na pewno dowiemy się więcej na E3.

Spodziewał bym się zapowiedzi w stylu...

 

 

Beta dla subskrybentów PS plus startuje już dziś a premiera w wersji F2P już 30 czerwca.

 

Która strona konfliktu odpowiada wam najbardziej?

 

c16873_4243612.jpg

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest już ta beta? Bo nie mogę nigdzie znaleźć jak się do niej dostać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kenet sobie pisał swoje domysły :P Nie ma bety, gra ma ruszyć 30 czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 czerwca miną - myślałem że sprawdzę jak to wygląda przed betą Destiny - no ale jak nie ma to nie sprawdzę tej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesuniete na pazdziernik;p Po Destiny bedzie ciezko tej grze znalesc wystarczajaca ilosc odbiorcow.  

Tez liczylem ze potrenuje przed Destiny, ale coz nie mozna miec wszystkiego.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×