Skocz do zawartości
Patricko

PlanetSide 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczyli alpha Destiny i doszli do wniosku ze jeszcze popracuj ą nad grą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie darmowa, wiec problemu z graczami nie będzie, ale skoro projekt jest darmowy to i budżet pewnie skromny. No i gra powinna być jak najlepsza na początku bo jak ktoś się zrazi już na początku to później może po nią już nie sięgnąć.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w PS2 u brata na PC i ta gre do Destiny nie ma nawet startu. Dużo biegania malo strzelania. Po 30 minutach mialem dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka była zapowiedziana na "launch window. A tymczasem koniec roku już blisko, a daty wydania nadal nie ma. Módlmy się chociaż, żeby online działało w dniu premiery. :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem nawet o tej grze :) To jest produkcja Sony Online Entertainment więc nie zdziwiłbym się gdyby wstrzymywali się z wydaniem aż do ogarnięcia serwerów PSN - zapewne tych samych na których stoją też gry SOE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby do konca roku byla wydana bo nie ma żadnego dobrego shootera online na ps4. Nowy cod i bfh to pomylka i nawet tego kijem nie szturchne wiec nie będzie w co grac az do wyjscia bf5 albo BC 3 :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony Online Entertainment President John Smedley confirmed today that a PlayStation 4 beta for Planetside 2 will go live either the week of January 13 or January 20.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta beta działa? Czekam na grę od kiedy po raz pierwszy zagrałem w nia na PC, ale sprzęt za słaby więc nie mogę sie doczekać wersji PS4. Wróciłem z ferii zadowolony, że dostałem kod do bety, ale niestety on nie działa. W mailu jest wzmianka o tym,że kod jest tylko dla amerykańskich kont i skoro tak to po co przysyłali mi na europejskie konto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wychodzi (ale to już jest jakiś krok jak na grę ,która miała wyjść z datą premiery PS4 )

Edytowane przez S0SIK__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta podobno dzisiaj ruszyła, pytanie tylko czy na samo US czy na EU także.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluczy nie rozesłali, a się zapisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się kilka razy nawet zapisałem i dzisiaj dostałem maila, że zamknięta beta ruszyła 20 stycznia i żebym się zapisał. Znowu? Wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja to samo właśnie. Nie wiem czy czasem beta nie idzie tylko na US, ale wtedy po co te maile by były.

No nic, czekamy jak coś, ale pewnie niedługo otworzą betę, także nie ma się co stresować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta dla Europy ma podobno ruszyć w przyszłym tygodniu, ale nie wiem na ile to jest prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie dostać klucze do bety proponuje sie na nowo zapisać. Teraz trzeba wybrac kraj z ktorego sie pochodzi, czyli nie bedą już rozsyłane amerykańskie klucze do europejskich graczy. https://www.planetside2.com/ps2onps4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On Tue‌sday Ma‌rch 2‌4t‌h, PlanetSide 2 on PlayStation®4 Closed Beta is going to be huge! With every map unlocked and a brand new tutorial experience, keep an eye on your email because keys are going out soon! For a quick look at what’s coming in this update, watch the video above from the PlanetSide 2 development team. We encourage you to re-register below and select your country in the drop-down menu. Don’t worry, you won’t lose your place in line.

Takie coś dostałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba nie wiedzą, że Europa nie ma dostępu do bety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakąs informację co do bety? Miała wystartować dzisiaj, dostałem kod, pobrałem grę ale serwery są wyłączone. W menu jest informacja, że są włączane okresowo tylko ze wg czasu pacyficznego czyli wychodzi na to, że u nas będzie mozna pograć między 1 w nocy a 7 rano... Mam nadzieje, że jest to rozpiska tylko dla amerykańców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zapisałem się kilkanaście razy i to na kilku mailach XD Gdyby ktoś dostał 2 kody byłbym wdzięczny o przesłanie jednego. Ja gdy będę miał zbędne również wyśle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×