Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2k14

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ja mam pytanie :D
Bo grałem w NBA i nabijałem VC przez aplikacje na telefon i normalnie :D
Następnie nie mialem internetu więc nabijałem SP, a teraz mam neta i dalej mam SP nie wiem co mam zrobic aby znowu miec VC. Mozna to gdzies zmienic ? Prosze o pomoc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Do filmu jak farmic VC wrzucałem link na poprzedniej stronie, póki co nic lepszego nie wymyślili. Locker Codes działają, ale te są już pewnie od dawna nieaktualne.

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra NBA w plusie. Zamierzacie grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema gralem w 2k13 jak pewnie i wy czesto korzystałem z kółka na padzie czyli taki doskok albo odskok gracz robil w 14 bo wczoraj kupilem kolko nie dziala inna opcja tam jest ustawiona jak zrobic ten doskok czy odskok w 2k14 ? prosze o odpowiedz kogos kto dluzej gra ode mnie . pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Szukam osób, które grają w Crew i mają swoich zawodników - 99 overall.

 

Zalezy mi tez na ludziach ogarnietych w koszykowce, bo tacy tylko grają w crew mode. 

 

Piszcie do mnie na gg: 4450148 lub PSN: maka23air

 

Gram w crew od początku, czyli NBA2K10, ale w wiekszosci z Amerykanami i fajnie byloby pograc tez z Polakami. 

 

 

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi powie dlaczego mój gracz będąc nie pilnowany nie trafia przy rzucie za 3 pkt mając Timing: Excellent Quality: A?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę pograć w wirtualnego kosza i mam pytanko.  Jak te NBA w tej chwili prezentuje się na PS3 ?  ogólnie chodzi o gameplay i oprawe graficzną.
Czy da się grać online ? czy grają w to jeszcze ludzie ?  Widze, że działu NBA 2k15 na PS3 nawet  nie ma, więc podejrzewam, że nie był nawet wart zakładania ?
Czytałem gdzieś, że to kopia 14, jeśli tak jest to wolałbym 14, bo o połowe tańsza.  Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×