Skocz do zawartości
ONE

Warframe

Rekomendowane odpowiedzi

To już 4 gra F2P zapowiedziana na PS4! (Warframe, DUCO, PlanetSide 2, War Thunder). Jak tak dalej pójdzie to będzie można kupić konsolę bez żadnej gry i grać tylko F2P.  :teehee: :P :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna mam na pc ;P. Tylko dużo zabugowana  i miejscami słabe wyważenie trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się za dużo tych F2P mnoży...

Ciekawę czy się to przełoży na jakość, a nie że po miesiącu nikt nawet na serwery nie zajrzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się za dużo tych F2P mnoży...

Ciekawę czy się to przełoży na jakość, a nie że po miesiącu nikt nawet na serwery nie zajrzy :)

 

Jakość może być dobra...tylko pytanie brzmi, jakie oni mikropłatności wcisną żeby wyssać z nas kase ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te w Warframe są okropne. Praktycznie nie ma co się zabierać za grę bez kupowania przedmiotów. Może teraz cos zmienili, ale jakiś czas temu trzeba było miesiącami farmić na byle zbroję. Poza tym gra jest strasznie zbugowana i niedopracowana, a rozgrywka polega na powtarzaniu w kółko tych samych etapów i zbieraniu lootu, czego nie cierpię. Choć sam trzon rozgrywki jest ciekawy tak jak i artystyczna strona oprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ta  gra posiada trofea?.

Edytowane przez anarom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych 3 godzinach gry = petarda!

Póki co nie odczuwam chęci twórców na p2w więc nie jest źle... Gameplayowo mamy to do czynienia z kopią coopowego mass effecta pomieszanego z klimatem metal gear rising i to wszystko polane sosem milionów dodatkowych opcji customizacji swojego nindżosa... Jest naprawdę nieźle i aby nie napisać ciekawiej aniżeli większość płatnych startowych tytułów  ;)

 

Zapraszam do wspólnej gry w godzinach nocnych....

psn id: glutyzkalkuty

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapuściłem ten tytuł jakiś czas temu, ale po kilku zaliczonych zgonach nie mogę grać dalej, bo teraz po jednym muszę wracać do głównego menu. Nie dostaje za to żadnej wirtualnej gotówki, a o customizacji mojego "nindżosa" mogę pomarzyć :) Może ktoś wytłumaczyć o co w tym chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to gra do coopa więc nie giniiesz gdyż można cie kompan wskrzesić ;) odnosnie customizacji za pokonanych przeciwników wylatuje kasa oraz co jakiś czas odpowiedznie fuzje które dodajesz do danej zbroi broni - których jest bez liku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no brałem dropy, ale później dostałem 5 razy w beret i wszystko straciłem lol. No nic poszukam kompana do copa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 36 h grania a kumpel ma już ponad 60. Gra się świetnie. Świetna co op-owa gra. Nie ma P2W. Na początku może się tak wydawać, ale to złudne. Wszystko można spokojnie odblokować grając normalnie. A najlepszy ekwipunek w grze jest do zdobycia tylko z gry, nie da się go kupić za prawdziwe pieniądze.

 

Postacie ulepszamy za pomocą modów, mody dzielą się na mody do postaci, broni głównej, dodatkowej, białej. 

Im wyższy LV tym więcej modów lub mocniejszych modów możemy włożyć do danej postaci, broni

 

Każdy mod możemy wzmacniać za pomocą innych modów lub fusion cors w zakładce arsenal > mods > fusion ( najpierw wybieramy moda, którego chcemy wzmocnić a potem używamy innych modów lub właśnie fusion cor na wyższe lv. Każdego moda można wbić na różny lv widzimy to na karcie patrząc na małe prostokątne kwadraciki z lewej strony karty.

 

Jeśli chcemy sobie odblokować inną postać potrzebujemy "recepturę" z marketu + orokin cell, item dropiący nieco później w grze + trzy specjalne moduły każdy z nich dropi ze specyficznego bossa w grze.

 

Jeśli chodzi o bronie sprawa jest prostsza kupujemy recepturę + potrzebne składniki, które wypadają nam misjach. Takie duże żółte kółka dropiące ze skrzynek i przeciwników. 

 

Jak wejdziemy na specyficzną planetę interfejs pokazuje, co dropi na danej planecie. 

 

W najnowszym update w codexie można podpatrzeć wszystkie waframy i ich statystyki. Jeśli któryś ze startowych wam się nie podoba. Ale gra jest tak zrobiona, że te startowe wcale nie są gorsze od tych do zdobycia / kupienia.

 

To tak w bardzo wielkim skrócie, bo gra jest spora. Jest co prawda później nieco powtarzalna, ale ilość kombinacji i gra w co opie ze znajomymi całkowicie to niweluje. Takie trochę diablo w innym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yep, zdecydowanie coop, bo grając solo usypiam. Dodatkowo świat jest zamknięty więc lipa. Przeszedłem dwa lvl, ale skończyły mi się jakieś klucze, które pozwalają na powrót zza światów. One się odnawiają czy muszę je kupić za $$$? No i w co warto na początku inwestować?

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdego dnia dostajesz 4 darmowe wskrzeszenia. Na początku po prostu sobie graj i zbieraj materiały. Jeśli wypadł ci jakiś mod nie sprzedawaj go. Zasada jest taka. Miej w kolekcji minimum po 1 unikatowym modzie. Potem będziesz miał np 20 takich samych użyj ich do wzmacniania innych ale jednego zawsze sobie zostaw bo później np będziesz chciał go sobie wzmocnić i włożyć w broń. Teraz wszedł tak zwany dmg 2.0 i ludzie teraz będą eksperymentować z rożnymi broniami i zestawami modów. Ja zanim złożyłem nowe bronie wylevelowałem na maxa te podstawowe. Podstawa to dobry team. A gra ze znajomymi to już inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja dołożę swoje 3 grosze ;) Może to nie za dużo informacji ale jak coś zerknijcie:

 

http://pl.warframe.wikia.com/wiki/Strona_g%C5%82%C3%B3wna

 

Gra mega wciąga, choć ja na razie jestem na samym początku (1 boss padł Vorr czy jak mu tam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, gram w to juz jakiś czas ale wieczni trafiam kiepsko na ludzi, może zgadamy się na konkretną godzinkę i zagramy? chętnie w to pogram ale na razie znichęca mnie fakt że nie mogę zagadac do innych bo ignorują, a poza tym może dodatkowo ktoś mi wytłumaczy o co chodzi i jak się ulepszać w tej grze. Staram się sam coś wymyslic i na odpał robie, sprzedaje rzeczy, a przeczytałem że lepiej nie robić tego. Jakies podpowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra jest po Polsku ?

 

Nie

 

Bo po co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niesmialo wspomne ze u mnie jest po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×