Skocz do zawartości
ONE

Warframe

Rekomendowane odpowiedzi

Tak pobrana na US . Gram na swoim polskim Plusie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok... uciekam na BFA... pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzięki... Jako ostateczny dowód ładnie prosimy o filmik jak odpalasz konsolę i grę Warframe :P

 

Bo mamy podejrzenia że streaming mógł być z PC ;) (kontroler PS4 da się podłączyć do PC, a wtedy masz informacje o przyciskach z pada na ekranie monitora)...

 

Dzięki... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Pike,

 

Ciekawy jestem czy teraz po tym filmiku dwoje użytkowników w końcu odpuści i w końcu uzna , że jednak jest po polsku.

 

Chłopaki a może to "zmontowane"???W myśl zasady "skoro ja nie mam to nikt inny nie może bo to niemożliwe".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Pike,

Ciekawy jestem czy teraz po tym filmiku dwoje użytkowników w końcu odpuści i w końcu uzna , że jednak jest po polsku.

Chłopaki a może to "zmontowane"???W myśl zasady "skoro ja nie mam to nikt inny nie może bo to niemożliwe".

To wyjasnij jak to mozliwe? :p oficjalna strona nic nie mowi o PL tylko wersja PC... To dlaczego on jedyny ma, a nikt inny :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie w mojej kwestii jest wyjaśnianie czy też rozstrzyganie jak to możliwe. Skoro chłopak Wam pisze po 10 razy ,że ma język PL to chyba powinno wystarczyć - teraz macie dowód i coś mi się wydaje , że mimo tego należy zwołać komisję w celu wyjaśnienia tego fenomenu. (ironia BTW). Pozdrawiam

 

ps. Mam konto w UK i menu ps4 ustawione na j.polski i Warframe jest także po ang - tak na marginesie.

Edytowane przez kris80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Pike,

Ciekawy jestem czy teraz po tym filmiku dwoje użytkowników w końcu odpuści i w końcu uzna , że jednak jest po polsku.

Chłopaki a może to "zmontowane"???W myśl zasady "skoro ja nie mam to nikt inny nie może bo to niemożliwe".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekaj czekaj jak możesz wyślij mi swoją konsolę a ja sprawdze u siebie bo nie wierzę :D zartuje oczywiście :) Miejmy nadzieje, że z czasem wyjdzie łatka i wszyscy będziemy mogli się cieszyć wersja PL 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tu nie chodzi o usilne udowodnienie klamstwa czy "fejka" lecz dotarcie do tego skad PL sie wzielo :p Chlopak mowi ze pobral z sjlepu US czyli moze trzeba zalozyc konto US i sprobowac pobrac :p a w konsoli ustawic jezyk Pl, co wy na to?

Edit: ok widzialem filmik :p

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się Trafiłem na aktualke beta. Są momenty w grze że jest eng. Z pewnością już wkrótce latka wpadnie do wszystkich. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm zacznę od początku :P

 

Dziękuję PIKE :) Długo trwała nasza batalia o wersję językową :P Ale dzięki temu, że byłeś uparty jak osioł i pokazywałeś łopatologicznie nam niedowiarkom Twoją Polską Wersję,sam troszkę sprawę zgłębiłem...

 

I co FAKT jest PL!! 

 

Odnoszę wrażenie, że sony "szczeliło" babola bo wersją obsługująca PL wylądowała w PS STORE US, a wersja bez PL wylądowała w EU ;) :P

 

Dziwne co?? Powinno być na odwrót :)

 

Ale co i jak ;) Założyłem konto USA i pobrałem Warframe, następne (ważne) AKTYWOWAŁEM to konto na mej konsoli, po tej operacji wystarczy się prze logować na swoje PODSTAWOWE konto i graćććć w wersję PL :)

 

Dziękuję :)

 

PS: Pobieramy Warfame (pobiera 2 pliki: grę i jakaś małą aktualizację), odpalamy grę i z poziomu gry pobiera się aktualizacja coś ok. 1 GB i można grać...

 

Ale od razu widać PL bo jak szuka aktualizacji to niby wszystko po angielsku jest ale już tekst "szukam aktualizacji" Nas wita :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o polską wersję WF na PS4 to jak najbardziej jest to babol ale nie po stronie Sony ale po stronie Digital Extremes. 

 

Wersja warframe na PC posiada wsparcie języka polskiego z masą błędów w tłumaczeniu i to prawdopodobnie te pliki zawieruszyły się w wersji USA.

W samej grze na PC nie ma możliwości wyboru języka (przynajmniej nie było kiedy grałem w update 11) więc jest on prawdopodobnie automatycznie dopasowany na podstawie lokalizacji z której łączysz się z serwerami.

 

Błędy o których mówię to nie literówki ale całkowicie mylne "auto przekłady" jak z Google translate w opisach modów. Tłumaczenia głównych elemetów menu były ok.

 

Więć jeśli gracie w wersję PL na PS4 to uważajcie na to co pisze w opisie modu.

Zapraszam też na kanał Youtube na którym jest kilka pomocnych materiałówz WF
 

http://www.youtube.com/watch?v=sh4xbg7piQo&list=UUxkfZ6zGyIJO72RMvX5n77w&feature=share&index=1

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam po angielsku... i nie kumam tych kart do skila nie wiem o co chodzi dopiero zaczałem grac w nia i powiem ze jestem mile zaskoczony ta produkcja bo nie spodziewalem sie takiej frajdy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam po angielsku... i nie kumam tych kart do skila nie wiem o co chodzi dopiero zaczałem grac w nia i powiem ze jestem mile zaskoczony ta produkcja bo nie spodziewalem sie takiej frajdy :D

to po chwili rozkminy nawet po ENG jest do ogarniecia, ale jak cos to przeciez napisalem co trzeba zrobic aby PL miec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale na nowo pobierac i bawic sie w US konta to raczej nie bedzie mi sie chciało w sumie angielski znam i dla mnie to nie jest przeszkoda. Chodzi mi o to ze nie moge załozyc kart wiecej jak 1 pewnie w wyzszych poziomach to jest do zrobienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łaczyc moge ale nie moge załozyc wiecej jak jedna. W sumie nie moge innej rowniez zalozyc tylko ta co na poczatku mialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łaczyc moge ale nie moge załozyc wiecej jak jedna. W sumie nie moge innej rowniez zalozyc tylko ta co na poczatku mialem

Każda karta ma ilośc punktów, i jesli twoja broń, warframe albo sentinel są na poziomie wyższym lub tym samym co karta to wtedy mozesz ją założyć. Tłumacząc łopatologicznie - jeśli Warframe jest poziomu 5 to nie wsadzisz na niego karty 6cio punktowej a jedynie kartę 5 ( lub 3+2, 4+1,itd), istnieją również małe kombinacje z polaryzacją ale na Twoim miejscu bym sie tak daleko nie zapuszczał. :whistling: . Jakiekolwiek pytania - wal jak w dym.

to po chwili rozkminy nawet po ENG jest do ogarniecia, ale jak cos to przeciez napisalem co trzeba zrobic aby PL miec...

Polskie tłumaczenie w tej grze jest NAJGORSZYM jakie mogło powstać. Zwykły automatyczny translator.Sprawdziłem obie wersje z czystej ciekawości i po kilkunastu minutach wersja "pl" poleciała w odchłań. Nie polecam nikomu, tłumaczenia są totalnie bez sensu, są pozbawione jakiejkolwiek składni itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łaczyc moge ale nie moge załozyc wiecej jak jedna. W sumie nie moge innej rowniez zalozyc tylko ta co na poczatku mialem

Jeśli jeszcze coś jest niejasne obejrzyj sobie ten materiał.

http://youtu.be/trAdfnqHh8E

Może nie ma tam wszystkiego ale sporo omówiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @kris80

to tłumaczenie nie jest takie złe jak piszesz może być, na pewno nie jest to translator :

6dyj.png

 

brakuje polskich znaków a reszta może być i nie przeszkadza w grze

@Kenet

 nie wiem czy ja coś robię nie tak ale mam 20 lv postaci MAG i broni , a na  planecie ziemia już jest ciężko , w 7 lv postacie z takim lv powinienem się wbijać jak w masło a tu trzeba ze 30 nabojów wywalić z karabinu na jednego mobka

skąd ty masz tam tyle tysiaków kasy mi po wylewelowaniu kart do postaci i broni zostało jakieś 25k

co daje nam awans ? mi udaje się dojść do trzeciej fali  ,a tam już takie twarde są mobki ze czasu nie starcza na rozwalenie ich

 

narazie najlepiej się farmi mi postać i karty na początkowej planecie merkury , w  apollodorus misja przetrwanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @kris80

to tłumaczenie nie jest takie złe jak piszesz może być, na pewno nie jest to translator :

 

 

brakuje polskich znaków a reszta może być i nie przeszkadza w grze

@Kenet

 nie wiem czy ja coś robię nie tak ale mam 20 lv postaci MAG i broni , a na  planecie ziemia już jest ciężko , w 7 lv postacie z takim lv powinienem się wbijać jak w masło a tu trzeba ze 30 nabojów wywalić z karabinu na jednego mobka

skąd ty masz tam tyle tysiaków kasy mi po wylewelowaniu kart do postaci i broni zostało jakieś 25k

co daje nam awans ? mi udaje się dojść do trzeciej fali  ,a tam już takie twarde są mobki ze czasu nie starcza na rozwalenie ich

 

narazie najlepiej się farmi mi postać i karty na początkowej planecie merkury , w  apollodorus misja przetrwanie

 

1. Czepiając się tłumaczenia nie miałem na myśli opisów misji te są w miarę ok i pewnie przesyłane do DE przez fanów.. ale opisy kart to tragedia. Niejednokrotnie opis nakłania do błędnego lub nieefektywnego zastosowania.

 

2. Nie każda broń jest równie skuteczna przeciwko każdemu przeciwnikowi  - masz 3 typy obrażeń w każdej broni :sieczne, obalające i przebijające - każdy przeciwnik jest na nie wrażliwy w różnym stopniu w rożnych częściach ciała. np

- robotnicy Corpus mają na głowach wielkie stalowe kwadraty ;) i podstawowa broń chyba BRATON headshotami niewiele im robi... trzeba celować w he he korpus :biggrin: chyba że masz broń o wysokich obrażeniach przebijających np Latron

 

- Infestation (Zaraza) jest bardzo podatna na obrażenia sieczne... i od ognia.. 

 

oczywiście to nie znaczy, że nie zabijesz ich inną bronią niż preferowana ale potrwa to dłużej.

 

 

3. Tyle kasy mam z wykonywania Inwazji lub Czyszczenia zarazy -  to eventy widoczne po prawej stronie ekranu i dostępne po naciśnięciu TRÓJKĄTA w których 3 lub 5 krotne wykonanie misji na zakażonej (widać zielony dymek) lub napadniętej (widać jasne iskierki) planecie daje 20 000, 30 000  lub 50 000 kredytów albo jakiś rzadki składnik lub schemat. Żeby brać w nich udział trzeba mieć w normalnej grze dostęp do planet na których dziej się Event.

 

4. Awans konta (numer przy naszej ikonce w lewym górnym rogu) odblokowuje dostęp do bardziej zaawansowanych schematów broni ze sklepu które teraz są opisane XP Locked.

 

Mam nadzieję że nie grasz SOLO tylko ONLINE

 

Każdego zapraszam do mojego Klanu (Firefly) - może nie wymiatamy ale przynajmniej sobie pomagamy :biggrin:

Dodajcie mnie w grze (social menu po wciśnieciu OPTIONS na padzie) do znajomych ksywka Kenet - zawsze lepiej gra się razem.

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 dzięki za odpowiedz :) gram online oczywiście, napisz mi jeszcze jak do klanu dołączyć w tej grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×