Skocz do zawartości
ONE

Warframe

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w końcu mnie dodasz do znajomych to z miłą chęcią ;p

Przecież cały czas mam Cię w znajomych już chyba od dobrego roku :P Chyba, że mnie wywaliles :)

Dzisiaj koło 19 - 20 pasuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siur. Ekhm przejrzę listę znajomych... :biggrin: ach te zbugowane PS4...

 

edyta - nie masz mnie w znajomych kłamczuszku :D

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warframe, warframe... Po długiej przerwie w grze, kiedy zobaczyłem zmienione UI i wieleee zmian w samej rozgrywce nie wiedziałem o co chodzi. Tak było do momentu kiedy stary dobry Waframe przypomniał mi o swoich bugach i crashah, które w dziwny sposób zawsze powodowały szczery uśmiech na moim ryju ;) wtedy już wiedziałem, że jestem w domu i na nowo mogę wciągnąć się do gry.

 

BTW: Jeżeli ktoś szuka Clanu to zapraszam do mnie i nieco już opustoszałego IMPOSSIBRU!

 

W ciągu jednego dnia zaliczyłem starego dobrego buga z szarym tłem po wyjściu z laba w dojo, nowego po tym jak dodałem nowe poniszczenie i spawneło mnie po między teksturami nad sufitem i na dokładkę po ukończeniu rank up-a mój tenno siedział jak turek czekający na wczorajszy kebab i po re-logu w prezencie nie uznało mi zadania.

Może jestem "gupi" ale nadal lubię tą grę jak cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tyle - robisz miejsce na kolejne i wsjo od nowa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej sensowne rzeczy :-)

Slot na nowy Warframe 20 plat

2 sloty na dodatkowe bronie 12 plat

Resztę można zdobyć grając.

Zapomniałem napisać, że ten pakiet to chyba dla Plusa tylko.

Od dawna zastanawiam się, co oznaczają te sloty. Czy ich zakup daje możliwość zmiany np. broni głównej w trakcie wykonywania misji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna zastanawiam się, co oznaczają te sloty. Czy ich zakup daje możliwość zmiany np. broni głównej w trakcie wykonywania misji?

W trakcie misji nie. Te sloty umożliwiają ci posiadanie większej ilości broni w magazynie.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trakcie misji nie. Te sloty umożliwiają ci posiadanie większej ilości broni w magazynie.

Rozumiem. A czy istnieje w ogóle jakiś sposób na posiadanie dwóch broni głównych w trakcie misji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. A czy istnieje w ogóle jakiś sposób na posiadanie dwóch broni głównych w trakcie misji?

Według mojej wiedzy nie można mieć 2 broni głównych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu po patchu nie mam juz wer z polskimi napisami??

bo patcha sciagnales jak byles na europejskim koncie. Nowy patch juz jest i daje spolszczenie calej gry. Juz sony ogarnelo sytuacje :-D

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ta gra nie jest tak popularna jak (moim zdaniem) być powinna. Zawartość gry free to play bije na głowę tą z Destiny mimo tych 2 updatów (płatnych).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była popularna już jakiś czas temu - sporo osób grało, wyszły nowe pozycje i przestali grać :/ a szkoda bo faktycznie jedna z lepszych gier na PS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta gra właśnie dostaje po dupie bo jest free to play...szkoda bo olbrzymia zawartość, ciekawa historia i bardzo dobry gameplay i przemyślany grind to idealne połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po nowej aktualizacji sanktuarium ta gra jest nie do poznania. Ja po długiej przerwie odpalilem i nie moge sie oderwać. Nowe questy z fabułą, warframey, pelno kontentu do tego nowe tryby gry oraz Pvp na mapach 4 vs 4 :-D. Wracajcie do gry bo jest warto, ja wróciłem i reszta gier lezy jeszcze w folii ;-)

Wysłane za pomocą klucza francuskiego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, ja też po jakimś czasie wróciłem, zobaczyłem 8 osób w lobby i podziękowałem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, ja też po jakimś czasie wróciłem, zobaczyłem 8 osób w lobby i podziękowałem :/

zapewne sprawdzałeś na polskiej wersji. Ustaw język systemu na us i sprawdź ponownie. Gra odpali ci sie na serwrach us wtedy i ludzi jest od groma. Grając w pl wersje wrzuca nas na jakis eu serwer i mozemy wtedy grac jedynie z rodakami. Jezyk konsoli zmień na us i to wszystko ;-)

Wysłane za pomocą klucza francuskiego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również bardzo polecam, gram od nie dawna, a gra mnie tak wciągnęła, że BF4 leży w folii, do dnia dzisiejszego. Podstawa, to znaleźć ekipę, która wytłumaczy nam podstawy co i jak i pomoże w trudnych chwilach. Gra jest tak skonstruowana, że nie wymaga płacenia, ani złamanego grosza, a i tak nie czujemy się gorsi, ponieważ wszyściutko da się zrobić za pomocą schematów, które można dropić na określonych questach, conquestach itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również bardzo polecam, gram od nie dawna, a gra mnie tak wciągnęła, że BF4 leży w folii, do dnia dzisiejszego. Podstawa, to znaleźć ekipę, która wytłumaczy nam podstawy co i jak i pomoże w trudnych chwilach. Gra jest tak skonstruowana, że nie wymaga płacenia, ani złamanego grosza, a i tak nie czujemy się gorsi, ponieważ wszyściutko da się zrobić za pomocą schematów, które można dropić na określonych questach, conquestach itd.

Ja niestety musiałem kupic platyny bo miejsca mi brakowało na wszystko ;-)

Wysłane za pomocą klucza francuskiego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×