Skocz do zawartości
pack

Tekken Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

Słabe...

Juź to widzę: 5 postaci za free...

reszta... za 10zł każda ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ttt 2 ostatnio na psnie kosztował 50 zł a t6 za 40 zl do dostania to nie pronblem... nie widze problemu aby kupić - pomijając fakt że i tekkeny i sfy warto dla fana bijatyk brać na premierę za 199zł... dają f2p fajnie - zobaczymy jak się to rozwinie. póki co spore pozytywne zaskoczenie...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe...

Juź to widzę: 5 postaci za free...

reszta... za 10zł każda ;/

Za coś serwery trzeba chyba utrzymać?

Bajery do stroju też będzie można na pewno dokupywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem z trailera ma być pojutrze tak? :D

Spoko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh dla mnie jak będzie tak dobry system walki jak w dark ressurection oraz sporo ludzi online grających jestem w stanie dopłacić nawet i 200 zł aby mieć komplet zawodników - byle nie powtarzali błędów niczym z t6 (jakiś rage itp) a dali czystego tekkena bez "upiększeń"/udziwnień  ...

 

I lament w temacie na portalu ps3site od trofealnych dziwek - "czy gra będzie posiadała trofea bo jak nie nie dotknę" ehhh co za czasy...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/mamy-pierwszy-zwiastun-i-informacje-na-temat-tekken-revolution/155752

 

 

jaram się :) Steve jako starter czyli znając serię od początku nawet nie muszę kupować kogokolwiek ;)

martwi mnie jedynie jakieś dziwne około rpgowe zacięcie do polepszenia sobie postaci/.... Ale znając życie wszyscy normalni bedą grać z wyłączoną opcja lvlowania postaci bo to krzywe i ma się do bijatyk jak ja do hip hopu ;) .

 

ps. chyba czas przenieść temat do działu psn :) 

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby gra nie była p2w... gdyż wszyscy normalni gracze (w tym ja) wrócimy do ttt2... Można pocisnąć za postać - pieniądze, czy za ciuchy albo inne pierdoły ale za możliwości bojowe to byłby prawdziwy syf... Bijatyka = równowaga i 100% skill, manual i trening, trening, trening... A nie płacę 30 zł i mam 10000 hp str na poziomie 30% hpków za low kicka - gdy mój przeciwnik o połowę mniej bo nie zapłacił...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już do ściągnięcia z US PSS - 1,9GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby gra nie była p2w... gdyż wszyscy normalni gracze (w tym ja) wrócimy do ttt2... Można pocisnąć za postać - pieniądze, czy za ciuchy albo inne pierdoły ale za możliwości bojowe to byłby prawdziwy syf... Bijatyka = równowaga i 100% skill, manual i trening, trening, trening... A nie płacę 30 zł i mam 10000 hp str na poziomie 30% hpków za low kicka - gdy mój przeciwnik o połowę mniej bo nie zapłacił...

Masz racje :) Ale myślę, że nie wprowadzą do kupienia żadnych ulepszeń do walki, to by było całkowicie bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będą jakieś EXP Boosty, jak to w tego typu grach. Jedyne co mi się nie podoba to levelowanie postaci, na co to komu w tekkenie? Co to za przyjemność grania jak ktoś ma 3 razy więcej HP niż Ty?

 

Eh, ściągam ale zaraz ide do roboty, mam nadzieje że będzie się przyjemnie grało.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę inaczej to rozwiązali, są specjalne punkty (1 odnawia się 30 minut) które są wykorzystywane tak jak żetony do automatu, 1 punkt = 1 spotkanie rankingowe) .

Nie wiem czy zabiera też w momencie kiedy chcemy zagrać "Player Match" ze znajomym , bo nie miałem z kim sprawdzić ;)

Do kupienia na tę chwilę są tylko te punkty do grania (przez noc skumulowało mi się ich 5 i to chyba jest max w wersji F2P)

 

Trybu treningu jako takiego nie ma, jest tylko chwilę po odpaleniu wyszukiwania przeciwnika do momentu jego znalezienia ;)

 

Gra posiada następujące tryby

Ranked Match (można mieć 5 coinsów więc można rozegrać 5 gier , po czym trzeba czekać 30 min na odnowienie 1)

Player Match

Arcade Battle (podobnie jak Ranked Match, różnica jest taka że można mieć max 2 Arcade Coins, 1 odnawia się 60 minut)

 

Póki co nie ma możliwości edycji stroju postaci. Na początku do wybrania mamy 8 postaci (Law, Paul, Asuka, Kazuya, Lars, Lili, King, Jack-6) Jednak bardzo szybko odblokował mi się Steve. Jednak nie wiem na jakiej zasadzie działa odblokowywanie kolejnych zawodników , trzeba zbierać Gift Points które dostajemy za każdą walkę... ale nie ma nigdzie opisane ile ich trzeba zdobyć, ani ile już ich posiadamy , żeby odblokować kolejną postać. Na razie to tyle ;)

Edytowane przez polo508

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj póki co bieda w takim razie i jak wyglada to tak jak wyżej wracam do ttt2 olewając to... czyli gramy w to jak w przeglądarkową biedę - jakis tam limit czasu - bez sensu totalnie...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, trochę lipa z tym czekaniem. A nie dostaje się Coinsów za wygrywanie walk ? Jeśli nie to pobiorę i zagram za tydzień jak mi trochę żetonów naleci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 5 wygranych dostalem 1 kupon na dowolny tryb.

A co ci to da ze poczekasz tydzien?? Mozesz miec MAX 5 Battle Coins i 2 Arcade Coins... Wiecej nie bedzie nabijac dopoki nie wykorzystasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest tak jak myślałem, wystarczy lekko dopakować postać i już się wygra prawie z każdym, chyba że trafi się na jakąś jeszcze bardziej dopakowaną postać.

 

Przed chwilą zrobiłem pokój w którym grałem lekko dopakowaną Alisą i Lili, w chwile pokój się zapełnił i... bez problemu zrobiłem 10 wygranych pod rząd. Jakiś polak grał i słyszałem jak przeklina :(

 

I lipnie strasznie że jest coś w stylu tego co jest na fejsie, tzn mam pewien zapas "energii" (w tym przypadku są to jakieś kupony) które możesz wykorzystać na walki rankingowe, arcadowe czy po prostu zwykłe mecze. Potem trzeba czekać i 1 walka - pół godziny czekania. Ale nie powiem, nie grałem w tekkena od czasów Dark Ressurection Online który był jakoś na początku na PS3 i strasznie mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej rozwiązania z Tekken Card Tournament się sprawdziły i przynoszą konkretne zyski, tak przynajmniej wnioskuję z Waszych postów. Stamina wystarczająca na max pięć gier, levelowanie, dopakowaną postacią można wygrać z każdym... Sprawdziło się w karciance na komórkach, to próbują to przenieść do właściwej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki ludzie ją pasuje... nie po to gram w tekkeny od ponad 18 lat aby jakas dopakowana lama mnie sprala za sprawą lepszych statsow... dla mnie ten tytuł nie istnieje... i szkoda 2gb na to gowno, tym optymistycznym akcentem wracam do ssf4, sfxt, doa5 i ttt2...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś znacząca różnica między wersją z US store a EU? Bo ściągnąłem wczoraj z US bo SZYBCIEJ (HE HE) było no ale teraz rozmyślam czy to coś mi dało. Ona jest traktowana jako ta sama gra mimo ,że ta z EU a ta US? Czy jest tak jak np. Demon Souls ,że traktuje ją konsola jako inną grę, osobne trofea, osobny multi (serwery czy możliwość gry z innymi ograniczone regionem czyt. ameryka =/= europa =/= azja). Czy tylko różni się mikropłatnościami ,że wersja us to us store, eu to eu, dolary to dolary a eu swoje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja us jest dla loserow a eu frajerow... nie wiem... ten shit ma trofea?? jak można było zrobić z bijatyki, ba z serii z najwyższej półki zrobiono pierdole dla casuali... ale mam dzis hejt na ten tytuł.... nawet za darmo w dupie go mam...kurde wymyślono bijatyke bez równowagi z elementami jak rpgi czy cody multi...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc dali trofea za darmo? Bez wydawania pieniędzy można zdobyć trofki?

A jak wygląda sytuacja z tymi Premium Coins co są w sklepie? Można je zdobywać za darmo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trofealnym dziwkom mówimy stanowcze nie...

Zdun, mój mistrzu 

 

z13495323Q,Muzulmanie-podczas-modlitwy.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×