Skocz do zawartości
pack

Tekken Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

OK dzięki, a jak je wykonać? Gram Kingiem. Nie grałem wcześniej w Tekkena dlatego zadaje takie pytania, pewnie dla niektórych to jest banalnie proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest dobra, tylko szkoda ze jest pelno idiotow ktorzy mysla ze to runda o zlote gacie. Jak widze juz lawa czy tego kolesia w pelerynie to juz wiadomo ze to jakis debil ktory tylko spamuje powerem (zwlaszcza law). Koles tylko czeka az sie do niego podejdzie (nawet nie mozna wyjsc z gry przez start). Zawsze do takiego wiazanka leci po meczu ktora i tak nic nie daje, ale nie rozumiem takich typow.

oni sa easy, zamarkuj kilka razy, ze podchodzisz i atakuj ciosem ktory ma duzy zasieg, ja akurat na Jinie mam fajny "kopniak w jaja" :) duzo blokuj, nie daj zlapac sie na poruszaniu do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza jest ta postać co zamienia się w jakiegoś smoka i strzela ogniem, da się tego uniknąć ale bez sensu zrobili, że jeden musi podejść żeby go uderzyć/kopnąć a drugi na odległość może sobie walczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazuya...zdecydowanie OP w tej części...

 

 

P.S. ale wczoraj miałem serię zwycięstw :) równe 12 :) aż mi obiad wystygł :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sprawdzić ile tej kasy(znaczek z G) zdobyłem od początku gry, bo nie mogę znaleźć...? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey! A idzie pograć online wysyłając do znajomego zaproszenie?

również chciałbym spytać o to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ktos dzisiaj dupe skopal na sieci .... i to mocno... to musial byc jakis chuck norris... ale nie o tym chcialem a mianowicie po tym jak dostalem piekne baty przeszedlem sobie tryb arcade 3 roznymi postaciami i ... nic ... zadna nowa postac mi sie nie odblokowala a w recenzji na yt bylo widac ze koles przeszedl arcade lilu i dostal nowa postac ... wie ktos jak zdobyc nowe postace oprocz zakupu i czy wogole jest taka mozliwosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postacie odblokuje zdobywając GIFT Points, pierwszą daje chyba po 1000 (Alisa Boskonovitch) po 7000 daje (Leo Kliesen) dalej nie wiem bo idzie to jak krew z nosa a w takim tempie potrwa to tak długo że zanim zdobędzie się wszystkie postacie to pewnie nowy Tekken wyjdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postacie odblokuje zdobywając GIFT Points, pierwszą daje chyba po 1000 (Alisa Boskonovitch) po 7000 daje (Leo Kliesen) dalej nie wiem bo idzie to jak krew z nosa a w takim tempie potrwa to tak długo że zanim zdobędzie się wszystkie postacie to pewnie nowy Tekken wyjdzie :biggrin:

Postacie zdobywa się losowo. Ja przy 1000pkt dostałem Steve, a przy 6000-7000 dostałem Alisa.

 

Edit:

 

Progi punktowe wyglądają tak:

 

1.000 - 1st character

7.000 - 2nd character

10.000 - G

20.000 - G

30.000 - 3rd character

40.000 - G

50.000 - G

60.000 - 4th character

 

G = gold - kasa

Edytowane przez DonkotjoPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30.000 - 3rd character
60.000 - 4th character

To chyba nie doczekam do reszty ulubionych postaci ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30.000 - 3rd character

60.000 - 4th character

To chyba nie doczekam do reszty ulubionych postaci ;D

Maja byc dodatkowe postacie do zakupienia na PSN na razie ta gra to dopiero baza ... oprocz postaci bedzie mozna zakupic rozne dodatkowe typy gry jak survival trening itd.

Postacie zdobywa się losowo. Ja przy 1000pkt dostałem Steve, a przy 6000-7000 dostałem Alisa.

Edit:

Progi punktowe wyglądają tak:

1.000 - 1st character

7.000 - 2nd character

10.000 - G

20.000 - G

30.000 - 3rd character

40.000 - G

50.000 - G

60.000 - 4th character

G = gold - kasa

Elegancko to wyjasniles :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zdobywac punkty power endurance i vigor ? Przeszedlem arcade wszystkimi postaciami stoczylem pare wojenek z roznym skutkiem online i nic a wiekszosc mialem wygranych walk ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu głównym masz kilka opcji i coś jest tam o postaciach. Wchodzisz tam, wybierasz postać i rozdajesz punkty w co chcesz. Płaci się za tą walutą G. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu głównym masz kilka opcji i coś jest tam o postaciach. Wchodzisz tam, wybierasz postać i rozdajesz punkty w co chcesz. Płaci się za tą walutą G.

Ok dzieki. Wlasnie to wybadalem na jakims gameplayu na YT ... juz to pochytalem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 20 dniach z tą grą stwierdzam, że jest jedną z najbardziej upośledzonych w jaką grałem. Ludzie spamują Lawem podcinkę, a Kazurą pioruny... Trzeba kupić normalną pudełkową wersje. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w normalnej pudełkowej wersji też na takich graczy trafisz, myślisz, że tylko tutaj tak ludzie grają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam ludzi z pudelkowej grając z nimi od x lat jeszcze za czasów psx... tak tylko casuale w darmowym gownie spamuja... casuale w ttt2 raczej nie ograja za dużo nawet vs czlowiek znający jedynie podstawy systemowe....

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i znajdą się spamerzy z TTT2 ale też nie będzie tak, że prawie każdy gra Lawem i daje z podcinki... Tak jak u góry napisał zdun, w T. R. jest za łatwo jeśli chodzi o jakieś ataki specjalne, wystarczy nacisnąć dwa guziki i tyle...Najgorsze jest to, że ten tekken mnie wciągnął i nie mogą przestać grać ;/ Trzeba jak najszybciej kupić TTT2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 20 dniach z tą grą stwierdzam, że jest jedną z najbardziej upośledzonych w jaką grałem. Ludzie spamują Lawem podcinkę, a Kazurą pioruny... Trzeba kupić normalną pudełkową wersje.

Tak to już niestety jest. Gra za free więc przysłowiowy "każdy głupek" ściąga i "gra". Natomiast ci co wykładają hajs na grę zazwyczaj mają poważniejsze do niej podejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w tę grę, ale w tej wersji blokować nie można?  :dry:

Odnośnie Lawa i jego kółeczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystko da się blokować

Nie udało mi się jedynie zablokować promieni devil Kazuya i wielokrotnego chwytu Kinga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ExVitallin ale te podcinki do blokowania to trudna sprawa... Raz zablokujesz a drugi raz już nie, taka prawda. Trzeba idealnie w skila wejść aby to zablokować, nie tak jak ze zwykłym skilem.

Edytowane przez Kaisus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystko da się blokować

Nie udało mi się jedynie zablokować promieni devil Kazuya i wielokrotnego chwytu Kinga

promienie da się uniknąć jak w odpowiednim momencie dasz analogiem w skos do góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w TR Spamerów jest na maxa, osobiście trafiłem na kilku naprawde dobrych graczy (szczęka mi opadała co robią dobrzy gracze) reszta napierdziela w kółko Lawem i Kazuyą (Specjale) o ile dobrze ich wyczujesz to szybko mozna takich Laserowych specjalistów wyczaić i zneutralizowac szybkością i wiedzą, nawet nie zdążają się dobrze pozbierać, co ciekawe że Ci Specjaliści mają nawet 30 lvl hehe.

Osobiście jestem średniakiem ale krew mnie zalewa jak gość z 26lvl nawija że mnie zleje przez Headseta swojemu kumplowi po czym nawala Kazują specjala lub lasery bbuuuuhahahhaa i nagle budzi się w szoku bodostaje 3:0 albo 3:1 i to samo z jego super kolegą, za to dostaje KICKa z pokoju bo znalazł się lepszy niż oni, ale to samo jest w angielskich pokojach.

 

Pozdrawiam graczy i życzę dużo Cierpliwości, jak ich wyczicie to będziecie jechać po spamerach jak po totalnych lamusach.

 

P.S. Praktycznie każdy cios w grze jest dodany przez producenta bardzo przemyślanie i choć faktycznie wkurzające jest jak ktoś nas non stop podcina, ale im bardziej zagłębiam się w gre tym bardziej wiem że da się każdy cios jakoś zablokować albo pokazać że spam nie jest jedyną droga do wygranej ;) takiemu kolesiowi.

 

Pozdrawiam i czekam na więcej z tej gry bo podstawa zaczyna się juz trochę nudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×