Skocz do zawartości
Vass

Dying Light

Rekomendowane odpowiedzi

Jutuberzy coś tam grają już, jak dla mnie zacnie się prezentuje, zombiaków nigdy za wiele, must-have.

edit: Techniczno-cebulowe pytanie, kody -10zł w apce mobilnej działają tylko na opcję dostawy z góry? Czy pójdzie też za pobraniem? Komputronik wstawił za 208 z darmowym odbiorem w sklepie.

Kod możesz użyć tylko przy płatności z góry przez payu w aplikacji mobilnej. Sposób dostawy nie ma znaczenia.

Z każdym materiałem coraz bardziej podoba mi się ta gra, wiadomo kiedy mija embargo na recenzje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra będzie po polsku? napisy? Bo wchodzę na ps3site i na gry-online a tam tylko angielska wersja. Naprawdę polska gra nie wychodzi po polsku? Za to na gamezilli pisze że pełna lokalizacja. Więc jak to w końcu jest może ktoś obyty w temacie dać znać. Byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra będzie po polsku? napisy? Bo wchodzę na ps3site i na gry-online a tam tylko angielska wersja. Naprawdę polska gra nie wychodzi po polsku? Za to na gamezilli pisze że pełna lokalizacja. Więc jak to w końcu jest może ktoś obyty w temacie dać znać. Byłbym wdzięczny.

 

 

Dubbing będzie miała gra,pewnie napisy z oryginalną ścieżką też będą do wyboru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSN do wyboru jest Dying Light za 379zl jako pakiet lub za 289zl ale opisany jest jako .. dodatek  :blink:  Mam nadzieje ze to tylko blad i w rzeczywistosci jest to cala gra ..  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot co taki klon Dead island.Zaczekam aż stanieje.

 

Miałem zamówić preorder, ale najpierw postanowiłem pooglądać trochę streamów z gry, których ostatnio trochę wysypało i trochę poczytać o samej grze. Jakoś ciśnienie na preorder gdzieś uciekło. Faktycznie gierka mocno przypomina Dead Island, a żeby urozmaicić rozgrywkę dodali skakanie po dachach i tryb dzień/noc + kilka innych mechanizmów. Niby fajnie. Zawsze coś nowego, dodanego do Dead Island, które wg mnie było grą dobrą. Dobrą na tyle, żeby spędzić z nią ok. 35h i nie uruchamiać nigdy więcej. No i przyszedł czas na zadanie sobie pytania: czy ok. 220 zł to rozsądna cena za grę, którą poniekąd już w pewien sposób ograłem? Oglądając stream jakiegoś Amerykanina usłyszałem "Ok. Fajnie. Gra się bardzo przyjemnie. Ale kwota 40$, jaką chcą za grę to moim zdaniem przegięcie. Gdyby gra kosztowała ok. 60% tej kwoty. Ok. Ale moim zdaniem 40$ za trochę ulepszone Dead Island, to zbyt dużo". Po tym wszystkim doszedłem do takiego samego wniosku jak DOMIN@TOR. Nie chodzi tu o będące teraz na czasie "cebula mode". Nie. Na chwilę obecną mam Battlefield 4, a w multi jest co robić, także spoko. Dnia nie wydłużę. A Dead Isla....erghm....Dying "Lite" może poczekać na swoją kolej (stanieje, wydadzą z 10 poprawek i będzie można pomyśleć o kupnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wszystkie gry są warte swojej pierwotnej ceny.

Edytowane przez manoszek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamówić preorder, ale najpierw postanowiłem pooglądać trochę streamów z gry, których ostatnio trochę wysypało i trochę poczytać o samej grze. Jakoś ciśnienie na preorder gdzieś uciekło. Faktycznie gierka mocno przypomina Dead Island, a żeby urozmaicić rozgrywkę dodali skakanie po dachach i tryb dzień/noc + kilka innych mechanizmów. Niby fajnie. Zawsze coś nowego, dodanego do Dead Island, które wg mnie było grą dobrą. Dobrą na tyle, żeby spędzić z nią ok. 35h i nie uruchamiać nigdy więcej. No i przyszedł czas na zadanie sobie pytania: czy ok. 220 zł to rozsądna cena za grę, którą poniekąd już w pewien sposób ograłem? Oglądając stream jakiegoś Amerykanina usłyszałem "Ok. Fajnie. Gra się bardzo przyjemnie. Ale kwota 40$, jaką chcą za grę to moim zdaniem przegięcie. Gdyby gra kosztowała ok. 60% tej kwoty. Ok. Ale moim zdaniem 40$ za trochę ulepszone Dead Island, to zbyt dużo". Po tym wszystkim doszedłem do takiego samego wniosku jak DOMIN@TOR. Nie chodzi tu o będące teraz na czasie "cebula mode". Nie. Na chwilę obecną mam Battlefield 4, a w multi jest co robić, także spoko. Dnia nie wydłużę. A Dead Isla....erghm....Dying "Lite" może poczekać na swoją kolej (stanieje, wydadzą z 10 poprawek i będzie można pomyśleć o kupnie).

 

Ja NIGDY w DI nie grałem więc dla mnie Dying Light będzie myślę IDEALNĄ grą... Lubię zombie, uwielbiam sandboxy! :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierę można już ssać jakby kto pytał - razem z aktualizacją niecałe 19GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hę?? Z PSS EU?? Bo jeszcze dziś miałem jakieś badziewne odliczanie..

 

EDIT: Zerknie ktoś czy z poziomu PSS w konsoli można pobierać?? czy jest odliczanie?? Bo poprzez www fakt można pobierać...

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z US Store, odliczanie jest do odblokowania, jeszcze wczoraj nie mogłem pobrać - dziś odblokowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie by złożyć zamówienie przedpremierowe, Jak coś zagracie chłopaki to napiszcie wrażenia, bo gra wydaje się interesująca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twitchu już lecą ze streamami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na czym się może ta produkcja potknąć chyba tylko na fabule jak już oby nie że znowu ją wrzucą tylko na siłę i się będzie chodziło po zadania. Cała reszta jakoś nie wyobrażam sobie aby mogło pójść coś nie tak. Graficznie to najwyższa półka w tak otwartym świecie tyle szczegółów to na prawdę robi wrażenie. Co prawda nie do końca mi pasuje miejscówka stylizowana na jakieś brazylijskie slamsy ala Rio ale rozumiem to przez tą implementację parkour'u. Miałem brać PS4 dopiero dla bloodborna ale Techland tak to wykombinował że w piątek chyba weźmie się packa PS4+Dying Light. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Ktoś potwierdzi sprawę:

 

Po dodaniu do kolejki pobierania w sklepie PS STORE EU (z poziomu www) konsola nie pobiera gry :(

 

U was to samo??

 

A znowu z poziomu konsoli w PSS jest ten badziewny licznik i za ch... nie da się pobrać :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak? Ruszyło coś? Zastanawiam się nad zakupem, bo na razie nic ciekawszego na horyzoncie nie ma.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to naprawdę smakowicie na streamach. Wczesniej wcale nie interesowalem sie tym tytułem. Jest tu jakieś multi czy tylko singiel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie DI kopia

Nudy, nawet niektóre uliczki sa zerzniete z poprzednich części

No ale jest hype na zombi to lecą z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest po prostu DI na lekko podrasowanym silniku z możliwością skakania po dachach i tyle :)

Menu ma zmieniony tylko skin, cała reszta to jota w jotę Dead Island, czyli klasyczne drewno od Techlandu powraca.

Pozbyli się licencji na DI to sobie zrobili DI z inną nazwą i wyższymi skokami. Po co się męczyć w końcu.

Dzisiaj ludzie są w stanie dać 200zł za grę, która premierę miała ponad rok temu, także nie ma się co dziwić, trzeba doić motłoch :P

 

Nie mówię, że to zła gra, ale dawanie za nią takich pieniędzy to trochę chore.

Co kto lubi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 50 dyszek za jakiś czas czemu nie ;) Podejrzewam ze będzie taniec szybko jak Destiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy wzięli przykład z Bungie,które skopiowała Borderlands i nazwało grę Destiny zarabiając na tym kupę kasy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy wzięli przykład z Bungie,które skopiowała Borderlands i nazwało grę Destiny zarabiając na tym kupę kasy :biggrin:

 

Facepalm_stick_figure.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest po prostu DI na lekko podrasowanym silniku z możliwością skakania po dachach i tyle :)

Menu ma zmieniony tylko skin, cała reszta to jota w jotę Dead Island, czyli klasyczne drewno od Techlandu powraca.

Pozbyli się licencji na DI to sobie zrobili DI z inną nazwą i wyższymi skokami. Po co się męczyć w końcu.

Dzisiaj ludzie są w stanie dać 200zł za grę, która premierę miała ponad rok temu, także nie ma się co dziwić, trzeba doić motłoch :P

 

Nie mówię, że to zła gra, ale dawanie za nią takich pieniędzy to trochę chore.

Co kto lubi...

 

Patricko dokładnie co kto lubi....

 

Ja nie grałem w DI dlatego będzie dla mnie to przednia zabawa (tak mniemam)... A gdybym ograł DI i miał znowu wydać kasę na grę która jota w jotę przypomina tamtą to byłbym zniesmaczony :P

 

Ale nie grałem w DI a i zombie i sandboxy lubię a i multik też więc biorę :D

 

A osobom które ograły DI fakt albo polecam poczekać i wciągnąć używkę, albo poczekać na jakieś promo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×