Skocz do zawartości
Patricko

The Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem dzisiaj demo , pograłem ....i nawet sie wciągnąłem . Całkiem spoko gierka:) Duży plus za klimat , muzyczkę i widoki:)

Kierownicy pod to chyba nie będę podłączał ;) Jesli chodzi o sterowanie to typowy arcade pod pada ale jest fun z jazdy szczególnie na kamerce z kabiny.

Chyba zakupie pełna wersje:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj, pograsz z moim młodym :) Ale oszczędzaj też kasę na ufc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś season pass? Auta trzeba kupować normalnie za walutę w grze czy są już za free?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kupilem wild run edition. 

 

To ze dodatek nie jest  na plycie ale w formie kodu to wiedzialem, ale zeby gra nie pozwalala resetowac postepow?  mam cos tam z ogranego dema i bylem niepocieszony ze nie bede mial swiezego startu. 

 

Ogolnie mnogosc opcji, ale mysle ze zamiast  sie zaglebiac w cyferki to po prostu lepiej sobie pojezdzic porobic co tam jest na mapie do zrobienia jak wpadna czesci wsadzic lepsze i nie przejmowac sie. 

 

Dzis chce potestowac gre na padzie z roznymi ustawieniami - Wszystkie asysty on, sportowy, zawodowiec(czy ja to sie tam zwie). 

Jutro pewnie podlacze kiere bo nie ukrywam ze w becie na PC to wlasnie jazda dowolna przez stany z podpieta kiera dawala mase funu. 

 

Po tym jak ostani NFS wydal mi sie plaski i nijaki mam nadzieje ze The Crew bedzie mila arkadowa jazda...  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, tak druga sesja i wesslo mnie na 6h. 

Jazda arcadowa, i spoko nie mam z tym problemu. Probilem troszke roznych skill testow i pare misji zeby nieco "rozwinac" mojego Forda Mustanga, potem zaczalem bawic sie w swobodne niczym nie skrepowane eksprorowanie mapy i moze jak mialem ochote to jakies tam skill testy robilem. 

Dopiero sie wgryzam, ale przyznam ze tutaj samo zbieractwo i jazda, mi w miare pasuja, co do eventow to niestety glownie braz, wiec pewnie zeby zdobyc lepsze czesci bede musial troche przysiasc. 

Graficznie jest ok (byly poprawki graficzne wraz z patchem ktory wyszedl w okolicach premiery the run), bez szalu ale ok. Moze i przechodniow malo ale sa, mamy tez tu jakies ptaki, tam jakies bydlo, wiec swiat nie wiele pustka, choc gestosc zaludnienia nie jest za duza i w sumie moge to zrozumiec. 

Tak wiec na premiere bym nie bral, ale teraz spokojnie bede ogrywal podstawke, jak sie znudze sprzedam wraz z kodem na wild run ktorego nie wykorzystalem, jak mi przypasuje to pewnie bedzie to gra do ktorej bede wracal just for fun. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciag dalszy monologu - 43h na liczniku,  bawie sie naprawde dobrze. Choc musialem usystematyzowac pare rzeczy. Perki zrobilem liste zeby dokladnie przeznazczyc punkty na te ktore sa przydatne, CrewKredits - nie wydalem wydam na perki bo to najrozsadnieszje, auto kupilem tylko jedno pozostale misje robie tymi ktore mozna znalezc i sa sie.

Kasy juz troche odlozylem, jak tylko rozprawie sie fabula (a tyle rzeczy mnie odciaga w tym radosne przemierzanie mapy), to zaczne kupowac kolejne autka. A  jeszcze nawet nie ruszylem Wild Run....

moim zdaniem fajna gra arcade.

Jesli ktos jest zainteresowany tutaj  edycja  Wild Run po  99pln - http://www.x-kom.pl/p/264466-gra-playstation-4-ubisoft-the-crew-wild-run-edition.html

Sam zaplacilem podobne pieniadze i nie zaluje, ba jestem zadowlony.

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem swoją porcję Crew Credits :) Super !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to misje fabularne zaliczone, gra zostaje u mnie. po tej decyzji wklepalem kod na dodatek - karny kutas dla Ubi dodatek Wild Run jest na plycie ale dopiero kod go odblowuje (mowa o edycji The Crew Wild Run).

Powiem tak, ponad milion w bucksach, za crewKredits kupilem perki, i zauwazam u siebie lekkie OCD (bez obrazy, czy szydery z osob ktore zmagaja sie z tym schorzeniem), po prostu tyle jeszcze aktywnosci tyle wozow do kupienia tyle specyfikacji do wymaksowania. Ze pewnie spedze z gra jeszcze sporo godzin.

Niestety PvP wczoraj bylo zalosne 7 minut w lobby czekajac na graczy (powinno byc 8) i nascie osob sie przewinelo wchodzily wychodzily ale nie doczekalem sie kompletu, wiec sam wyszedlem skoda troche.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie grałeś w Drivecluba to lepiej zainwestuj w niego, wg mnie to jak na razie #1 samochodówka na PS4.
The Crew podobno po tych nastu patchach jest już grywalny, ale mimo wszystko wolałbym DC najpierw ograć.
Jeśli DC już masz ograne to możesz próbować atakować The Crew, ale najlepiej edycje Wild Run, bo tam masz wszystkie dodatki z tego co mi wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Frost Prime napisał:

Aż tak dobra ta gra? Wielu ludzi ją krytykuje, ale kurde...czy gra która ma 6-7 na 10 to zła gra? Średnie gry też mogą być fajne i można się przy nich dobrze bawić.

Po prostu mi ta gra podeszla - to wcale nie znaczy ze jest rewelacyjna. Spedzilem w niej jak do tej pory 70h i bawilem sie dobrze, brakuje troche znajomych z ktorymi mozna by sie ustawic na ekipe, PvP jak pisalem troche lezy. Po skonczeniu gry zastaje farmienie ale calkiem przyjemne - patrz nizej.

@Patricko Ja np sie od DriveClub odbilem (za chiny model jazdy mi nie lezy). Pozatym ciezko porownywac te gry. DC - jazda po stosunkowo waskich torach z przepiekna grafika. The Crew naprawde duza otwarta mapa z 580 aktywnosciami i 65 misjami glownymi do masterowania, do czego dochodzi kolejnych pare misji wyzwan frakcyjnych (wiecej Bucsow, i eventy ktore mozna by zaliczyc do kategorii endurance a wiec wyscigi ktore trwaja ponad godzine). Owszem The Crew to jest farma, farmi sie na potege level wozow, kase na nowe wozy, i ponownie ich level. Tych masz (wlacznie z motocyklami) kilkadziesiat, kazdy ma 1 lub wiecej specyfikacji co daje ponad 250 wariantow do wymaksowania. I po patchach graficznie jest ok, ale do DC tego przyrownac nie mozna,  predzej no NFSa z tym ze tam mapa mniejsza i ciagla noc jak i wysoka predkosc maskowala pare rzeczy. Z The Crew jest jak z Destiny - wielu krytykowalo, wielu nie podeszla, ba wielu grajacych (w  tym Ty) potrafilo wytknac grze to i owo ale nie przeszkadzalo im to spedzic setek godzin i dobrze sie bawic.

Co do wydan gry:

The Crew golas - i tak masa zabawy - uzywke mozna pewnie kupic za 40pln

The Crew Wild Run - 99pln - zawiera dodatek wild run ale w formie kodu

Edycja The Crew Wild Run complete (tylko cyfra) - zawiera gre dodatek + zawartosc season passa.

Wklepalem kod na Wild Run dodatek i powiem ze owszem monster trucki sa  fajne, driftu jeszcze nie trenowalem a drag to tylko proba rozwiniecia jak najwiekszej predkosci i ta specyfikacja wozow jest zwyczajnie nudna, mamy tez trenining przed tzw. Summit, gdzie wygrywa sie ciut wiecej kasy tudziez samochod. A wiec po prostu kolejna aktywnosc.

Dla potencjalnych kupujacych Edycja Wild Run na plycie jest w mojej opinii najbezpieczniejszym zakupem. Sam dodatek w PSS nie byl przeceniony, i taniej mozna bylo kupic gre z dodatkiem nizli sam dodatek. Kupujac na plycie i nie wklepujac kodu - jesli gra nam nie podejdzie mozna sprzedac gre z kodem lub osobno gre osobno kod z dosc mala strata.  Owszem drazni to ze UBI wszedzie prezentuje wozy z DLC (season passa) do kupienia za realna kase w grze ale nawet bez nich mozna sie w mojej opinii swietnie bawic.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Patricko napisał:

Jak nie grałeś w Drivecluba to lepiej zainwestuj w niego, wg mnie to jak na razie #1 samochodówka na PS4.
The Crew podobno po tych nastu patchach jest już grywalny, ale mimo wszystko wolałbym DC najpierw ograć.
Jeśli DC już masz ograne to możesz próbować atakować The Crew, ale najlepiej edycje Wild Run, bo tam masz wszystkie dodatki z tego co mi wiadomo.

Driveclub ograny, ale co jakiś czas jeszcze włączam, ale niestety mam tylko nieco ponad 600 gwiazdek, a jak wiadomo wszystkich jest jakieś 1100. Spróbuje to w sumie co mi szkodzi jak za darmo w Goldzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Frost Prime napisał:

 Spróbuje to w sumie co mi szkodzi jak za darmo w Goldzie.

Nie no to nie ma dyskuji jesli ktos ma golda i Xboxa to polecam sprobowac, jak nie podejdzie nic nie tracicie :)

ale ostrzegam gra z poczatku zniecheca, zamiast robic misje fabularne lepiej troche podboostowac woz.

Mnie prywatnie beta nie przekonala, ale i nie zniechecila, podobnie demo nie do konca mnie kupilo. Choc te 2 rzeczy lacznie i tak bardziej mi przypadly do gustu nizli beta NFS z ktora spedzilem 20h. Wiec zaryzykowalem i nabylem The Crew.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak na dzień dzisiejszy ma się ta gra? Kogoś tam jeszcze można spotkać online? Zastanawiam się nad kupnem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos ktos jeszcze jezdzi, ja po 80h jakos stracilem zapal a i kolejka gier daje o sobie znac, pozatym jakos nie odczuwalem zeby tytulowe crew jakos zwiekszalo fun z gry.

Jesli mialbys kupowac to polecam Wild run Edtiton z dodatkiem jest ciut wiecej zawartosci - owszem jest ona moim zdaniem troche nie rowna, ale jesli ktos lubi drift i monster trucki to jak znalazl a i sa jeszcze motocykle.

Biorac pod uwage promocje chyba lepiej zakupic to na PSS (przy kupnie plytki pamietaj ze mimo iz dodatek jest na plycie to w pudelku jest jednorazowy kod ktory go odblokowuje - tak wiec uzywane The crew wild run - to de facto tylko podstawka z zablokowana zawartoscia dodatku).

 

To jedna z tych gier co mialy stawiac na wspolne doswiadczenie graczy a gra sie w nia dobrze samemu, jesli lubisz troche pofarmic (oj to farmienie moze dawac sie we znaki po skonczeniu watku glownego), jesli lubisz porobic rozne wyzwania, jesli robienie tego samego wyzwania roznymi wozami nie znudzi ciebie zbyt szybko. Jesli lubisz arcade a jazda po otwartym terenie zarowno po drogach jak i bezdrozach to to czego oczekujesz - to uwazam ze owe 67pln (the crew wild run wg cen w PSS) nie jest jakas przesadna kwota. Ja kupilem wydanie plytowe zaplaciem 99pln i nie zaluje wydanych pieniedzy.

 

Edit - mozesz tez poczekac skoro The Crew bylo w GWG to moze i to plusa trafi podstawka ;)

 

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Na grę w zasadzie jestem już zdecydowany, choć martwię się o pustki w online.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem ze dwa dni temu wild run edition i po poczatkowym "meh" jestem zachwycony, po kilku godzinach gry sam nie wiem dlaczego tyle miesiecy zwlekalem z zakupem, polecam.

Mam tylko nadzieje, ze to poczatkowe wow nie minie za szybko ;)

Trail mnie zawiodl ale sama gra prezentuje sie znacznie lepiej. A propos grafiki,mi dopiero po duuzej zabawie z ustawieniami tv udalo sie dojsc do porozumienia z the crew ale na poczatku gra wydawala sie, wybaczcie wyrazenie, ochydna :/

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać na podzielonym ekranie?

Szukam jakiejś ścigałki na posiedzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Żadna samochodówka na PS4 nie ma splita. Nie wiem jak te crapy z Plusa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, hakuna napisał:

Można grać na podzielonym ekranie?

Szukam jakiejś ścigałki na posiedzenia?

 

Niestety jesli split screen to poprzednia generacja.

W tej nie przypominam sobie aby ktory kolwiek tytul wyscigowy wspieral taka opcje.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem coś takiego ale nie piszą jaka platforma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Crew nie ma split screen'a. Ten filmik u góry to zwyczajnie zmontowane video z nagrań z 2 konsol. 

 

Chyba jedyna gra która posiada teraz split screen'a to WRC 6 + nadchodzące GT Sport ma posiadać tryb dla 2 graczy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 11/29/2016 o 17:10, helganin napisał:

Jak tam dzisiejszy dodatek Calling All Units?

Dużo jest zawartości czy lipa?

 

Patrzac na to: http://www.metacritic.com/game/playstation-4/the-crew-calling-all-units

nie wyglada to zachecajaco..... 

 

Troche jak przyneta zeby kupic gre po raz kolejny - tymbardziej ze juz byly ostre ciecia na ultimate edt (the crew + wild run + calling all units + to co bylo w sezon passie). 

Kolejny Dick move od UBI czyli usuniecie dodatku wild run i zrobienie bundla z calling all units i odpowiednio wysoka cena. 

 

Najwiecej zabawy mialem musze przyznac w podstawce. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×