Skocz do zawartości
Patricko

The Crew

Rekomendowane odpowiedzi

9IDH9m8.jpg

 

Nowa samochodówka od Ubisoftu. Zapowiada się naprawdę smakowicie!

Trailer mnie pozamiatał, wygląda prawie jak real już :)

 

 

Tutaj gameplay

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się chyba lepiej od Drive Cluba. Tak powinien wyglądać NFS the Run. Bardzo podoba mi się pomysł z całymi, otwatymi Stanami. Ciekawe, czy można będzie przejechać z zachodu na wschód i odwrotnie bez żadnych loadingów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Całe stany" to to ma imitować :)

Nie myślcie, że z New Jersey do Los Angeles będziecie jechać realny dystans :P

 

Ale prawda, mi się też bardzo podoba gra i będę śledził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak Euro Truck Simulator? Dla mnie może być, jeśli miasta będą dobrze zrobione. Póki co najbardziej podoba mi się z wyścigów na next geny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŁO KIERVA nie mam pytań! :ohmy:  :shok: 

Julian Garrity (dyrektor artystyczny, Ivory Tower) powiedział:

"Przejażdżka z Nowego Jorku do Los Angeles zajmie Ci około 1,5 godziny, biorąc pod uwagę, że masz dobry samochód i trzymasz się głównych dróg. Jeśli będziesz chciał wyruszyć w dziki teren, ta sama trasa zabierze Ci 2,5 godziny.

Żeby dać poczucie wielkości miast w The Crew, weźmy za przykład Liberty City z GTA IV - takiej wielkości będzie sam Nowy Jork w naszej grze."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, trailer mnie powalił. Gameplay już tak różowo nie wygląda, chociaż pomysł wyścigów mmo fajny. Ale trailer szacun!!! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem ta gre przez chwile , grali ludzie na padzie od xboxa , wygladała naprawde bardzo brzydko mniej wiecej jak hmm motorstorm 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam Pacific Rift nie wyglądał tak strasznie nawet jak na dzisiejsze standardy, chociaż prawda od next-gen wymagamy trochę więcej. Swoją drogą wie ktoś może czy padły jakiekolwiek słowa o wsparciu dla kierownic?

Wiadomo, że to będzie pełną gębą arcade jednak fajnie byłoby gdyby zaimplementowali wsparcie żeby ukierunkować tą grę trochę w TDU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś cicho o tej grze, żadnych nowych informacji. Ciekawe czy wyjdzie w maju czy jak reszta będzie premiera opóźniona :) [EDIT: chociaż po przeszukaniu neta widzę premiery typu 31.07 czy 31.08 :/]

Brakuje samochodówek na PS4 bardzo.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubi mówiło, że Watch_Dogs oraz The Crew planują wydać w pierwszym kwartale tego roku.

Jak będzie? Się okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WD nadal nie ma premiery a miało być na 29 listopada więc im nie ma co wierzyć. Myślę że przed wrześniem the Crew nie wyjdzie pewnie :/ a szkoda bo gra zapowiada się naprawdę ciekawie. 

Choć na razie to co pokazali nie urywa może d..y to gra może okazać się solidną pozycja. Fajnie prezentują się zmiany samochodów ze względu na warunki w jakich będą jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze grałem W NFS ale po ostanich odsłonach zacząłem czuć się oszukany przez twórców tej gry no i zacząłem rozglądać się za czymsnowym.Wybór padl na The Crew i nie mogę się już doczekać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TDU to była gra, która wciągnęła mnie na wiele godzin i na kierownicy oraz trybie hardcore grało się fantastycznie. Dlatego na tą grę czekam ze zniecierpliwieniem, bo brakuje zupełnie gier o tej tematyce, będzie dużo większa mapa niż w tdu, a martwi mnie jedynie dość mała zapowiadana liczba aut, bo jednak jakby było ze 100 samochodów to byłoby lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wreszcie podadzą jakieś konkrety (gameplay) i datę premiery a nie pykają screeny z autami mało ciekawymi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież było sporo gameplayu z E3. Następna porcja pewnie dopiero na tegorocznym E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to jest 9 miesięcy temu :P Ciekawi mnie ta gra bo na ps4 na razie nie mamy wielkiego wyboru :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trailer jest naprawde swietny i na mnie zrobil ogromne wrazenie, ale taka grafika jak ktos napisal pod filmikiem yt - dopiero na PS12 :D

 

Sama gra z pokazow E3 wyglada na sredniaka i mam nadzieje ze zaserwuja niedlugo jakis nowy gameplay a nie same screeny, troche czasu maja zeby gre dopiescic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×