Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mataman napisał:

...patch pod prosiaka.

....prosiaka ? Sorry ale nie załapałem :1_grinning:

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 14.12.2016 o 09:10, malpka napisał:

Jakiś czas temu, na 20lv poziomu głównego, zawitałem do DZ. Było fajnie. Grałem solo i w grupie, przeciwnicy konsolowi byli na kilka strzałów, wpadło kilka fajnych przedmiotów. W końcu wyszedłem z DZ na 17lv. Wczoraj po przerwie znowu wszedłem do DZ będąc na 27lv poziomu głównego. Było tragicznie. Przeciwników zatrzęsienie, wszyscy na 25lv, nacierali z każdej strony. By ich powalić pakowałem w nich całe magazynki przy czym ja byłem na 4-5 strzałów z pistoletu lub jeden granat.

Wyjaśni mi ktoś co jest grane?

Często narzekasz bo chyba nie rozumiesz na czym polega ranga postaci z takim lv jak ty to nawet tam nie wchodziłem. Gra nie wymaga jakiegoś dużego skilla jak np: w "Halo" tylko odpowiednio rozbudowanej postaci. Jeżeli chcesz rozwalać realnych graczy (PVP) to ładuj np: wszystko w wytrzymałość może to ci pomoże. Broń to szybkość i ta która ci pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, literat napisał:

Często narzekasz bo chyba nie rozumiesz na czym polega ranga postaci z takim lv jak ty to nawet tam nie wchodziłem. Gra nie wymaga jakiegoś dużego skilla jak np: w "Halo" tylko odpowiednio rozbudowanej postaci. Jeżeli chcesz rozwalać realnych graczy (PVP) to ładuj np: wszystko w wytrzymałość może to ci pomoże. Broń to szybkość i ta która ci pasuje

Nawet nie będę tego komentował. Po prostu spójrz pięć postów wcześniej co napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skomentowałem ogólnie twoje wszystkie posty w tym temacie. Cytat na chybił trafił. Jak uraziłem to przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję,że pogram w The Division już w ten weekend,ale przez zasraną pocztę(list polecony idzie już 7dni) jeszcze gra do mnie nie dotarła.
Mam takie pytanie,czy na start warto kupic któryś z dodatków ze sprzętem i ciuchami,aby juz na początku było trochę łatwiej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie kupuj gra da ci wszystko co potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wbijesz 30lvl to zawsze ktoś ze znajomych może cię zabrać na rajd po bosach w otwartym świecie i już będziesz ubrany na początek. Od razu z GS000 wskoczysz na 256 :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Edmunt napisał:

Jak wbijesz 30lvl to zawsze ktoś ze znajomych może cię zabrać na rajd po bosach w otwartym świecie i już będziesz ubrany na początek. Od razu z GS000 wskoczysz na 256 :1_grinning:

 

Dla mnie to trochę bezsensu. Nie lepiej samemu na wszystko zapracować? Albo z kimś, ale bez takich taksówek xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy na co zapracować? Gdy wbijesz 30 level to zaczynasz inne( lepsze/ bardziej wypasione) życie w division. Tamto się nie liczy, na nic te zebrane sprzęty, ubrania. Jeśli komuś zależy na szybszym dostępie do dóbr, nie ma z kim robić trudnych misji w grze fabularnej, ma znajomych którzy mogą pomóc w szybszym postępie to czemu to jest bez sensu? Postaci do zrobienia jest cztery. Zdążysz się nacieszyć grą kiedy ją załapiesz.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Dla mnie to trochę bezsensu. Nie lepiej samemu na wszystko zapracować? Albo z kimś, ale bez takich taksówek xD

Diwizja polega na kooperacji z innymi graczami, wiec nikt nie mówi o lenistwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Really? : D Tylko wiesz, ja zaczynałem na równi ze swoją ekipą. Ja oni zaczynali w The Division to wtedy ja też zaczynałem. Mieliśmy bardzo zbliżone poziomy. Takie taksówki (podobnie jak w Diablo 3) zawsze uważałem to jako drogę na skróty. The Division ma fajny klimat post-apo i takie pospieszne zaliczanie wszystkiego trochę mija się z celem (dużo umyka wtedy) . Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym pospiesznym zaliczaniem,to chyba nie do końca. Bo jak Kolega napisał,trzeba wcześniej ten 30 lvl osiągnąć. A nie robi się tego w parę dni. Znaczy ja jestem normalnym,pracującym człowiekiem z rodziną,który nie giercuje codziennie po parenaście godzin. Tym bardziej,że będę to robił solo. A wyczytałem,że jest to dosyc trudne.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Sipap napisał:

Ale z tym pospiesznym zaliczaniem,to chyba nie do końca. Bo jak Kolega napisał,trzeba wcześniej ten 30 lvl osiągnąć. A nie robi się tego w parę dni. Znaczy ja jestem normalnym,pracującym człowiekiem z rodziną,który nie giercuje codziennie po parenaście godzin. Tym bardziej,że będę to robił solo. A wyczytałem,że jest to dosyc trudne.

 

To gra wybitnie do coop. Zaliczanie misji solo nie jest trudne tylko po prostu nudne. Gra ma kapitalny klimat i świetne miejscówki ale całość kładą misje na jedno kopyto. We dwóch gra się zawsze inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Really? : D Tylko wiesz, ja zaczynałem na równi ze swoją ekipą. Ja oni zaczynali w The Division to wtedy ja też zaczynałem.

A ja całą fabułę przeszedłem solo a nie ze "swoją ekipa". Wiesz lubie wyzwania a nie na łatwiznę z kolegami się wozic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo zrozumiałeś co Kentycky miał na myśli. Kiedy drużyna jest na tym samym poziomie/levelu to gemra się fajnie i nie jest to żadna droga na skróty. Division to gra drużynowa. Skróty są wtedy gdy dobija do Ciebie( level powiedzmy 15) koleś z setem 256 i ciągnie za Ciebie misje nabijając levele w szalonym tempie.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Nie za bardzo zrozumiałeś co Kentycky miał na myśli. Kiedy drużyna jest na tym samym poziomie/levelu to gra się fajnie i nie jest to żadna droga na skróty. Division to gra drużynowa. Skróty są wtedy gdy dobija do Ciebie( level powiedzmy 15) koleś z setem 256 i ciągnie za Ciebie misje nabijając levele w szalonym tempie.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo zrozumiałeś co Kentycky miał na myśli. Kiedy drużyna jest na tym samym poziomie/levelu to gemra się fajnie i nie jest to żadna droga na skróty. Division to gra drużynowa. Skróty są wtedy gdy dobija do Ciebie( level powiedzmy 15) koleś z setem 256 i ciągnie za Ciebie misje nabijając levele w szalonym tempie.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Ok ok, moze bylem trochę uszczypliwy bo mnie przeorali w DZ. Sorry Kentucky...

3a6039065d60111b6f057e813c3fbda8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawka bardzo mi się podoba, wczoraj nawet ze Skibą spuściliśmy manto innym graczom w DZ. Pierwszy raz ktoś uciekał przede mną. Cudowne uczucie. Dlatego mam pytanie: czy warto brać Podziemia? Na czym polega to DLC, czy to proceduralny corridor shooter tpp z obowiązkowym bossem na końcu czy może coś więcej?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawka bardzo mi się podoba, wczoraj nawet ze Skibą spuściliśmy manto innym graczom w DZ. Pierwszy raz ktoś uciekał przede mną. Cudowne uczucie. Dlatego mam pytanie: czy warto brać Podziemia? Na czym polega to DLC, czy to proceduralny corridor shooter tpp z obowiązkowym bossem na końcu czy może coś więcej?

 

Ciężko powiedzieć, osobiscie spodziewalem sie wiecej po podziemiach. Tak naprawde robisz w kolko chyba 5 takich samych misji (zabij bossa, zniszcz sklad broni, uratuj patrol, obron generatory) w losowo wynegerowanych lochach. Wraz z postępem odblokowujesz utrudnienia i kolejne poziomy. Dropy jak dla mnie nie roznicza sie niczym od DZ czy innych misji dziennych/weekendowych. Jedyny plus to audiobooki i cały ubiór Banshee. Ale czy to jest warte ceny jaka trzeba zapłacić? Zdecydowanie bardziej polecam dodatek Survival.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Survival jest świetny, szczególnie kiedy gra się solo. Nonstop gramy w napięciu i strachu o własne cztery litery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem trochę gameplay'ów z tego trybu survival i dla samego trybu chciało by się wrócić do gry.

Jeden koleś dobrze powiedział, że tak powinna wyglądać kompletnie cała gra ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze nie ma mozliwosci podpatrzenia ile osob biega z nami w dark zone? doczytalem sie tylko ze limit to 24 graczy. Jest podzial na 01, 02 wiec moze sa poziomy gdzie mozna spotkac wieksza ilosc graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze na serwerze jest max 24. Zupełnie wystarczająca liczba wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popierdo**ny tryb.. masakra.. Ja rozumiem, że PVP jest trudny i brutalny ale w  PVE powinniśmy biegać sami albo z kolegami max 4 osoby... tymczasem przybiegasz w jakieś miejsce już wszystko jest wyczyszczone. Później mija prawie godzina a ty nadal biegasz w zielonych itemach czasem kilka niebieskich się trafi.. masakra jakaś. A w DZ łowca na strzała cię ściąga i tracisz 1,5 godziny i dostajesz jakąś beznadziejną nagrodę pocieszenia.. Tylko wydropie "Miejski MDR" i moja noga więcej tam nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×