Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od niedawna jestem nieszczęśliwym posiadaczem ozłoconej edycji the division.

Przegrałem już jakieś 10h~ i jak narazie zadowolony jestem, ale wiadomo newbie jestem i kilka pytań mam.

1.Jak odblokować lokacje z dlc? Głownie chodzi mi o undeground. Wiem o tym, że trzeba zrobić jakąś misje, ale ona na mapie mi się nie pokazuje. Musze całą podstawke przejść??

2.Wytrychy?!?! Skąd te gówna wytrzasnąć?? Randomowy drop ze skrzynkek czy jak? Da się może je crafcić?

3. Jak wygląda tu dawanie przedmiotów innym graczą?? Rozumiem, że tylko da się przekazać tylko te przedmioty co w danej grupie się dropneło, ale nie widziałem nigdzie takiej opcji jak "przekaż"

4. Opłaca się wędrować solo do stefy mroku na 10 poziomie? Czy to będzie zwykła udręka?Bo jeżeli mam pokręcić się tam i przed samym helikopterem dać się zabić jakiemuś graczowi z wyższym poziomem i lepszym sprzętem to podziekuje narazie.

To by było na tyle, ale jak ktoś chętny by pomóc coś w samej grze to zapraszam PSN: JankoPL

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, JankoPL napisał:

Witam

Od niedawna jestem nieszczęśliwym posiadaczem ozłoconej edycji the division.

Przegrałem już jakieś 10h~ i jak narazie zadowolony jestem, ale wiadomo newbie jestem i kilka pytań mam.

1.Jak odblokować lokacje z dlc? Głownie chodzi mi o undeground. Wiem o tym, że trzeba zrobić jakąś misje, ale ona na mapie mi się nie pokazuje. Musze całą podstawke przejść??

2.Wytrychy?!?! Skąd te gówna wytrzasnąć?? Randomowy drop ze skrzynkek czy jak? Da się może je crafcić?

3. Jak wygląda tu dawanie przedmiotów innym graczą?? Rozumiem, że tylko da się przekazać tylko te przedmioty co w danej grupie się dropneło, ale nie widziałem nigdzie takiej opcji jak "przekaż"

4. Opłaca się wędrować solo do stefy mroku na 10 poziomie? Czy to będzie zwykła udręka?Bo jeżeli mam pokręcić się tam i przed samym helikopterem dać się zabić jakiemuś graczowi z wyższym poziomem i lepszym sprzętem to podziekuje narazie.

To by było na tyle, ale jak ktoś chętny by pomóc coś w samej grze to zapraszam PSN: JankoPL

 

1.) Aby odblokować DLC musisz najpierw przejść gre. Czyli uzyskać 30 lvl postaci.

2.) W sumie nie pamiętam ale one lecą chyba głównie z NPC'ów. Czyli przeciwników.

3.) Możesz oddawać innym przedmioty o ile byli z tobą w drużynie w chwili ich zdobycia.

A więc naciskasz i trzymasz "R2" (udostępnianie przedmiotu) ale aby dało się udostępnić musi być widoczna ikona dwóch strzałek w prawym górnym narożniku danego itemu. Jeśli jej niema to nie da się przedmiotu udostępnić. To co wypada ze skrzyni nie da się oddać.

4.) Ja osobiście na DZ wchodziłem zawsze dopiero przy 30 lvl ale myśle, że nie warto..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, JankoPL napisał:

4. Opłaca się wędrować solo do stefy mroku na 10 poziomie? Czy to będzie zwykła udręka?Bo jeżeli mam pokręcić się tam i przed samym helikopterem dać się zabić jakiemuś graczowi z wyższym poziomem i lepszym sprzętem to podziekuje narazie.

 

Przed 30lv będzie płacz i zgrzytanie zębami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed 30lv będzie płacz i zgrzytanie zębami.

A po 30 lvl rwanie włosów i rzucanie kontrolerem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wszedłem z ciekawości na drugiej postaci do DZ. Lewel postaci 16 w dz 18. Mobki fioletowe i złote na 15 lv. Biegałem 2 godziny i tylko 2 fiolety wypadły. Zrobiłem podjęcie i tragedia byla

N6 & TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 21lv byłem w grupie z dwoma randomami. Przybiegł trzeci i ściął nas jednym magazynkiem. Takich sytuacji była masa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZ jest pełne graczy którzy wykorzystali błąd w grze i mając 14 lvl mają wszystko złote. więc na starcie mają przewagę.

 

Ile wypada zgromadzić skrzynek przetrwania aby zwiększyć szanse na MDR ??

p.s Jestem tak zdesperowany, że chyba dam ofertę na reddit..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Edmunt, grasz tyle w tą grę że powinieneś wiedzieć że wszystko zależy od "rng jezus" :1_grinning: Ilość i skąd są skrzynki nie ma żadnego znaczenia.

Poza tym serio, ta broń nie oferuje nic poza tym, że kiedyś miała być "battle rifle" do setu B.L.I.N.D. którego już nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na internecie mape survivalu.. Troche pomaga ale i tak sporo jest jeszcze nie pokazane. Mimo to podążałem wskazanymi szlakami i udało się ukończyć o własnych siłach :1_grinning: Stres był ale radość jaka była kiedy się udało hehe Problem tylko, że mogę zagrać raz dziennie a w takim tempie to 60 skrzynek przetrwania uzbieram za pół roku o ile każde podejście uda się zrobić.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy można zmieniać szybko broń? Nie chodzi mi o zmianę długiej na krótką,ale np. zmianę karabinu na strzelbę. W opisie sterowania jest ,że zmieniamy trójkątem . Działa to w przypadku zmiany na krótką broń,ale czy też można w ten sam sposób zmienić szybko na inną długą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sipap napisał:

Mam pytanie czy można zmieniać szybko broń? Nie chodzi mi o zmianę długiej na krótką,ale np. zmianę karabinu na strzelbę. W opisie sterowania jest ,że zmieniamy trójkątem . Działa to w przypadku zmiany na krótką broń,ale czy też można w ten sam sposób zmienić szybko na inną długą?

Nie pamiętam dokładnie na którym poziomie (coś koło 10tego) dochodzi ci kolejny slot na broń, czyli będziesz miał 2 bronie podstawowe i 1 broń krótką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, gagar napisał:

Nie pamiętam dokładnie na którym poziomie (coś koło 10tego) dochodzi ci kolejny slot na broń, czyli będziesz miał 2 bronie podstawowe i 1 broń krótką.

Dzięki i wszystko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jak córka spała postanowiłem wykorzystać chwile i zagrałem ale mnie złoty granatnik powali i dupa.. Nie dałem rady wejść do DZ. I zastanaiwam się czy sam fakt wejścia do DZ daje skrzynie przetrwania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a za podziemia są jakieś unikatowe nagrody? Wczoraj zagrałem pierwszy raz i całkiem przyjemna odskocznia od dz w którym ciągle panoszą się rogale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, xtomashx napisał:

Panowie a za podziemia są jakieś unikatowe nagrody? Wczoraj zagrałem pierwszy raz i całkiem przyjemna odskocznia od dz w którym ciągle panoszą się rogale.

W podziemiach dostajesz to samo co można dostać w każdym innym miejscu. Podejrzewam, że za wyjątkiem imiennego wyposażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli to dobra alternatywa dla dz :) wczoraj po bardzo długiej przerwie byliśmy tak i ciężko było bo przekoksowanych rogali było dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś jak córka spała postanowiłem wykorzystać chwile i zagrałem ale mnie złoty granatnik powali i dupa.. Nie dałem rady wejść do DZ. I zastanaiwam się czy sam fakt wejścia do DZ daje skrzynie przetrwania??

Dostajesz ją TYLKO jak odlecisz heli. Za poszczególne wykonane zadania dostajesz zwykle skrzynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pier**le ten survival.. gram półtorej godziny i mnie zwykły czerwony mobek zabił..

 

p.s. Jeśli kto chętny na zarobek to pisać dam nawet 125zł.. może kto inny ma cierpliwość..

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pier**le ten survival.. gram półtorej godziny i mnie zwykły czerwony mobek zabił..

 

p.s. Jeśli kto chętny na zarobek to pisać dam nawet 125zł.. może kto inny ma cierpliwość..

Looknij sobie, specjalnie dla Ciebie nagrałem. Jak będziesz robił tak samo to na 30 minut przed końcem wejdziesz do DZ w "pełnym rynsztunku". Najważniejsze to zacząć survival po prawej stronie DZ a najlepiej na samym dole z prawej strony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi aż tak dobrze to nie idzie ale niemam cierpliwości.. Mam chwile wieczorem to chce miec przyjemnosc a nie gram i gram i gram i niedość ze nic nieleci to jeszcze powalenie kończy sie zgonem..

 

p.s. Moze ty chcesz sie podjąć tego wyzwania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi aż tak dobrze to nie idzie ale niemam cierpliwości.. Mam chwile wieczorem to chce miec przyjemnosc a nie gram i gram i gram i niedość ze nic nieleci to jeszcze powalenie kończy sie zgonem..

 

p.s. Moze ty chcesz sie podjąć tego wyzwania?

Teraz nie mam tak dużo czasu żeby grać a poza tym też na to poluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edmunt - mozesz podac linka do tej mapki survivalu? Sam tam jeszcze nie bylem i moze wreszcie bym sie tam wybral :)

 

Moj zolnierzyk zrobil sie typowym tankiem

Przez weekend przetestowalem kilka setow (te ktore udalo mi sie zgromadzic) i mialem wielki dylemat na co sie w koncu zdecydowac.

 

Testowalem AlfaBridge, ale ze przedmioty setowe, ktore mi wypadly nie byly "wysokich lotow" (za malo firepowera) to nie czulem zbytniej mocy.

Za to odpowednie "graty" mialem z zestawu Napastnika (mam nadzieje ze nie pomylilem nazwy - chodzi o ten set, ktory powoduje wieksze obrazenia jesli trafia sie przeciwnikow nie pudlujac). Trafily mi sie przedmioty z "przebijalnoscia pancerze" i w rezultacie mialem ponad 80% do tego czynnika.

Celnie strzelajac przeciwnicy padali jak kawki.

Koniecznie chcialem przetestowac set obslugi taktycznej (ewentualnie poloczony z setem firecrest - wiezyczka ogniowa). Mialem kilka przedmiotow z obu zestawow, ale chocbym nie wiem jak kombinowal, to maksymalnie elektroniki udalo mi sie "wyciagnac" na 200k. Musze nadal szukac przedmiotow z elektronika jako glowna statystyka, bo wydaje mi sie ze to co udalo mi sie uzyskac to jeszcze troche zbyt malo.

Smiesznie sie gra rzucajac co chwile miny czy rozstawiajac wiezyczke :)

 

Ostatecznie zdecydowalem sie na tarcze balistyczna. Moze przez to ze w tym secie mam najbardziej "wypieszczone" przedmioty.

Duzo pancerza (w tym momencie 54% redukcji), sporo zycia - ogolnie wtrzymalosc na ok 450k. Obrazenia "na karcie" nie za duze, bo tylko ok. 220k, ale ze udalo mi sie znalezc bron z bardzo dobrymi umiejetnosciami plus super bonus z tarczy balistycznej plus (w przedmiotach) obrazenia przeciw elitom -  to zolci przeciwnicy trafiani w glowe bardzo szybko klekaja.

Oczywiscie i Herkules dupa jak przeciwnikow kupa i tarcza "szybko sie spala" jak mnie obskoczy kilku przeciwnikow - ale przez ten moment jak sie zajmuja mna inni z druzyny maja "troche" wytchnienia.

Polecam przetestowac.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, mierniczek napisał:

Edmunt - mozesz podac linka do tej mapki survivalu?

Mówisz i masz.

Zrzut_ekranu_2017_01_05_o_23_13_42.png

11 minut temu, mierniczek napisał:

Koniecznie chcialem przetestowac set obslugi taktycznej (ewentualnie poloczony z setem firecrest - wiezyczka ogniowa). Mialem kilka przedmiotow z obu zestawow, ale chocbym nie wiem jak kombinowal, to maksymalnie elektroniki udalo mi sie "wyciagnac" na 200k. Musze nadal szukac przedmiotow z elektronika jako glowna statystyka, bo wydaje mi sie ze to co udalo mi sie uzyskac to jeszcze troche zbyt malo.

Taktyk to stan umysłu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mierniczek ale wiesz ze posiadany sprzęt można rekalibrować. Czyli zmieniać jedną statystykę na każdym elemencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×