Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj miałem niezła jazdę, zawolalem heli na DZ 2, wspialem sie na drugi budynek i zacząłem walkę z hunterem. Po chwili przybieglo jeszcze dwóch kolesiow targajac za sobą kolejnych dwóch hunterow a że chłopaki odważne to zaczęli walkę frontalna i po chwili zostałem sam z trzema hunterami na karku... Dwóch ubilem a trzeciego (a może i więcej) zabiła kolejna dwójka kolesi, która pojawiła nie wiadomo skąd. I teraz tak: nie dość ku***wa, że zabrali wszystkie dropy z hunterow i z graczy, którzy padli na początku to jeszcze zamiast poczekać na mnie to wsiedli od razu do helikoptera a ja nie zdążyłem dobiec. No nic, wezwalem heli jeszcze raz, pojawił się hunter a tuż przed tym jak go zabiłem to zjawił się też kolejny gracz. No i tutaj dałem dupy, bo gdzieś na lądowisku widziałem, że ktoś/coś stawia wieżyczki i puszcza te miny kasetowe i tak się zagapilem przez tą lunete, że nie zauważyłem jak mi drugi heli odleciał. 5 ammo do snajperki, niecale 100 do LVOA-C i wołam heli po raz trzeci. I aż dziwne bo nie pojawił się żaden łowca, czyli chyba jest ich jakiś limit. A najlepsze, że jak czekałem na heli to pokazało się info "Pozostało 1 agentow". To chyba było o mnie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz jak wzywasz to już Huntera nie powinno być

N6 & TT

Lepiej go zraszować, niż na odległość ubijać.

A to że drop zawijają to normalka, w końcu to survival

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rejpsnake68 napisał:

Edmund na olx jeszcze daj ogłoszenie.

N6 & TT

Hmm.. musze to przemyśleć :22_stuck_out_tongue_winking_eye: a tak na poważnie nielube tego trybu zwłaszcze, że od kiedy mam dziecko jestem okazyjnym graczem. Chciałem pogram MDR'em a tu dupa..

 

wczoraj widziałem typa "etchelon" czy jakoś z X1. Wczoraj stremował jak go widziałem to miał wszystkiego po 3szt. 22 div. tech. Mase złotych tkanin narzędzi części i elektroniki odrazu sie ubrał. I nadal miał 45minut. Po wyjściu ze schronu miał 90DPS i 190wytrzymałości. Sam na własne oczy widziałem jak wycioł w pień ekipe z 3 osób. A jak został sam to jeszcze z nudów wyczyszczał polejnych imiennych bosów.

 

tak to można grać jakby można było wysyłać loot tak w normalnym DZ to by chyba wszystkie możliwe wysłał. A tak to tylko 8. Ale i tak przy jednym podejęciu miał tyle co ja przez tydzień wyniose.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zgon miałem bo za mało pestek w magazynku albo za niski DPS.. Bo technika zwabienia łowcy jest idealna i prosta jak barszcz 3 razy go zjechałem niemal do zera. Jego pasek niemial już żółtego koloru i w tym momencie u mnie zawsze przeładowanie a on leczenie i od nowa a tak to by padł.. Ale przylazł jakiś janusz i na dokładke przyszedł następny łowca i mi siekiere w plecy :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajesz wszystkie mody do snajpy i Hunter jest na góra dwa strzały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak to można grać jakby można było wysyłać loot tak w normalnym DZ to by chyba wszystkie możliwe wysłał. A tak to tylko 8. Ale i tak przy jednym podejęciu miał tyle co ja przez tydzień wyniose.

Ale to chyba da sie wszystko wysłać. Przy pełnym ekwipunku 6/6 i ukończeniu misji mam 12 skrzynek do otwarcia w centrali. A co do tego kolesia z X1 to pewnie ma dobrze ogarnięta mapę. Założę się, że ogarnia jak najszybciej maskę i wbija się do DZ. Tam wie gdzie co leży i w 15-20 minut ma wszystko złote. Kiedyś pół godziny latalem i nie mogłem znaleźć tech. division a teraz wiem gdzie znaleźć ok 10. Ty też byś ogarnął tylko musisz nauczyć się mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy jest sens wejść do DZ z12 poziomem?  Chodzi mi o to, że domyślam się że mogę szybko zginąć, ale może uda mi się nim to się stanie, znajdę kilka fajnych sprzętów. Bo rozumiem że w DZ te znajdzki są lepsze i nawet jak potem zginę  to co mi się uda znaleźć to zostanie u mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy czy jest sens wejść do DZ z12 poziomem?  Chodzi mi o to, że domyślam się że mogę szybko zginąć, ale może uda mi się nim to się stanie, znajdę kilka fajnych sprzętów. Bo rozumiem że w DZ te znajdzki są lepsze i nawet jak potem zginę  to co mi się uda znaleźć to zostanie u mnie. 

Moim zdaniem nie ma sensu wchodzić do DZ przed 30 levelem. Sam latalem jak jak miałem ok 20 lvl i z perspektywy czasu, widzę że niepotrzebnie. Poza tym pamiętaj że raz ze musisz znaleźć coś fajnego a dwa, wywieźć to jeszcze helikopterem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jasne. Po prostu myślałem, że z DZ wychodzi się normalnie, a nie że trzeba to robić helikopterem. 

W każdym razie, dalej potwierdzam gierka super. Tomb Raider i Uncharted poszły w odstawke. Szkoda tylko że mam tak mało wolnego czasu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, donsarcasm napisał:

Ale to chyba da sie wszystko wysłać. Przy pełnym ekwipunku 6/6 i ukończeniu misji mam 12 skrzynek do otwarcia w centrali...

Zgadza się.. Ale ja mówię tylko o skrzyniach przetrwania.. 6/6 + 2 jako nagrodę za osiągnięcie rangii "5".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Survival to ja mam dzisiaj na trasie.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, donsarcasm napisał:

 

I wszystko w temacie :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten koseś to jest jakiś terminator normalnie :1_grinning: 26 minut na zdobycie 6 survival cache i odlot :1_grinning: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gościa co zrobił to w 14 minut.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zdobył 6 skrzyń przetrwania i odleciał w 14 minut?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę te skrzynie. Odleciał ale z czym?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

To był speed run 15 minut i trzy skrzynie.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

14 minut nie 15

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rgomez napisał:

Sprawdzę te skrzynie. Odleciał ale z czym?

To był speed run 15 minut i trzy skrzynie.

14 minut nie 15

Ja widziałem "speed run" 9 minut. Ale nie w tym jest rzecz. 27 minut na zdobycie 6 skrzyni przetrwania a nie byle jakich tych pierwszych lepszych. Survivalowe lecą tylko i wyłącznie z bosów imiennych. Więc to co mówisz to koleś się przebiegł zgarną co było po drodze i odleciał. A ten to pokazał klasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten koseś to jest jakiś terminator normalnie :1_grinning: 26 minut na zdobycie 6 survival cache i odlot :1_grinning: 

 

Dobry jest, ale też na pewno pomaga mu w tym że gra w wersję na PC. Gołym okiem widać jak szybko wali headshoty myszka. Ale koleś klasa, obejrzę sobie jeszcze raz w domu i spróbuję zapamiętać miejscówki w DZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Masz rację. Twojego filmu nie widziałem. Zwracam honor. To są zawodowcy.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha i jak widać to w sumie nie trzeba latać po tego antywirusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie trzeba.. za niego jedynie dostajesz więcej punktów i tyle.. Mnie koleś zaskoczył sposobem podejścia.. Wierzyczka nie do ataku ale do ochrony i przykuwania uwagi.. skrzynka aby w razie potrzeby się podnieść i zabijanie jedynie imiennych zabranie lutu i w nogi.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×