Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

No nie trzeba.. za niego jedynie dostajesz więcej punktów i tyle.. Mnie koleś zaskoczył sposobem podejścia.. Wierzyczka nie do ataku ale do ochrony i przykuwania uwagi.. skrzynka aby w razie potrzeby się podnieść i zabijanie jedynie imiennych zabranie lutu i w nogi..

W zasadzie przy mojej elektryce to ja zawsze traktowalem wiezyczke jako odwrócenie uwagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem ładnie, żeśmy to zrobili co nie "Don"?! :1_grinning: poza tym udało się wynieść 5 survival cache ale MDR nie dropnoł..

ja na podjęcie szedłem tak ubrany.:

image.jpg

Ale była jazda :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od pierwszego dnia nowego dlc wieżyczki używam właśnie do tego żeby skupiała na sobie ogień "mobków"

Wieżyczka+skrzynka

N6 & TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ta elektronika juz zaczyna wkurzac niesamowicie :)

W sensie nie dlatego ze jest zla lub slaba - tylko dlatego ze bardzo chce sobie skompletowac "odpowiedni" set taktyczny, a za cholere nie chce mi wypasc.

Takiego banshee to bym chyba z 10 razy skompletowal - jakos mam szczescie do tego.

Taktyczny leci raz na milion lat i zazwyczaj albo mam juz te czesc albo jest "smiechu warta" i nawet rekalibracja nic nie pomoze :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorem ładnie, żeśmy to zrobili co nie "Don"?! :1_grinning: poza tym udało się wynieść 5 survival cache ale MDR nie dropnoł..

ja na podjęcie szedłem tak ubrany.:

image.jpg

Ale była jazda :1_grinning:

No luzik, ja potem film obejrzałem i jeszcze raz zagrałem, to mi maska Ferro wypadla

Generalnie od teraz to jak nie zaczynam z prawej strony DZ to wychodzę i próbuje jeszcze raz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Koledzy taka sytuacja - naparzam w dark zone i nagle coś przycisnąłem i pasek z umiejętnościami przesunął się w miejsce utrudniające celowanie - jak ten pasek przesunąć? Jaka kombinacja przycisków na padzie? :)

 

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o opcji zmiany kamery z za ramienia "L3" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też tak zacząłem robić bo lewa strona jest fatalna.

Po lewej stronie praktycznie na samej górze mapy jest jedna niezla miejscowka, posterunek policji. Mobki (fioletowe) ustawione są na placu przed komisariatem ale można się tam wbić od drugiej strony bez konieczności walki. A loot jest tam niezły, dlatego jak zaczynam po lewej stronie ale gdzieś wysoko to daje sobie szanse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Edmunt napisał:

Mówisz o opcji zmiany kamery z za ramienia "L3" ??

 

Mówię o tym, że przesunąłem jakimś cudem ten pasek który wyświetla umiejętności, apteczki, granaty w lewo i do góry - teraz jak celuje to zasłania mi celownik. Zrobiłem to jakąś kombinacją przycisków ale za nic nie mogę tego przestawić tak jak było.

 

Swoją drogą - latacie w jakiś paczkach po DZ? Mam 20 rangę i chętnie bym coś porobił w teamie aby wbić wyższą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mazzior napisał:

 

Mówię o tym, że przesunąłem jakimś cudem ten pasek który wyświetla umiejętności, apteczki, granaty w lewo i do góry - teraz jak celuje to zasłania mi celownik. Zrobiłem to jakąś kombinacją przycisków ale za nic nie mogę tego przestawić tak jak było.

Zrób screen i pokaż co masz na myśli bo ja nie kumam..

 

6 minut temu, Mazzior napisał:

Swoją drogą - latacie w jakiś paczkach po DZ? Mam 20 rangę i chętnie bym coś porobił w teamie aby wbić wyższą :)

Generalnie biega się w teamie.. inaczej inne ekipy jak widzą pojedynczego typka z żółtym plecakiem to od razu w cymbał..

Poza tym najpierw wbij 30 poziom i dopiero wchodź na DZ wcześniej niema sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sie dolaczyc, to dziś wieczorem bede sie szwedal z kumplem po NY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edmunt źle zrozumiałeś - mam 30 lvl - baaa... Nawet wszystkie misje fabularne, poboczne, potyczki - wszystko ukończone, wszystkie znajdźki zebrane. 20 rangę mam w Dark Zone. 

 

Mam jeszcze jedno pytanie - kolega a rangę 35 w DZ i nie możemy grać razem ze względu na różnicę rang. Jaka jest maksymalna różnica aby móc grać razem w DZ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie poprzez range DZ a poziom bracketu.

W zależności na jakim poziomie świata oboje jesteście. Bo jeśli on ma GS np. 229 a ty masz 256 to on domyślnie gra na 201-230 a ty na 230+ Jednak on może do ciebie dołączyć. Ty o ile dobrze pamiętam musisz wejść do DZ albo być już przy samych drzwiach aby wejść do DZ a on wtedy daje menu > zarządzanie grupą > transfer do strefy mroku 230+ i włala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edmund dziękuje ale nie do końca rozumiem - wytłumacz proszę.

 

Mam słabszy GS od kumpla. Mam też niższą rangę w DZ i dostajemy komunikat o niezgodności rangi. Co zrobić aby zagrać razem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Mazzior napisał:

Edmund dziękuje ale nie do końca rozumiem - wytłumacz proszę.

 

Mam słabszy GS od kumpla. Mam też niższą rangę w DZ i dostajemy komunikat o niezgodności rangi. Co zrobić aby zagrać razem? :)

Ty o ile dobrze pamiętam musisz wejść do DZ albo być już przed drzwiami do niego. Wówczas twój kolega będący już z tobą w grupie wybiera menu > zarządzanie grupą > wybiera cię z listy i po prawej stronie na samym dole jest coś takiego jak "transfer do strefy mroku 230+" i włala :) Zawsze to musi zrobić ten z was który ma niższy poziom ekwipunku czyli gear score w skrócie GS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz sie dolaczyc, to dziś wieczorem bede sie szwedal z kumplem po NY

O szykuje sie polowanko👊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz sie dolaczyc, to dziś wieczorem bede sie szwedal z kumplem po NY

Beze mnie? F**k...

N6 & TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po lewej stronie praktycznie na samej górze mapy jest jedna niezla miejscowka, posterunek policji. Mobki (fioletowe) ustawione są na placu przed komisariatem ale można się tam wbić od drugiej strony bez konieczności walki. A loot jest tam niezły, dlatego jak zaczynam po lewej stronie ale gdzieś wysoko to daje sobie szanse

Jak po lewej, to zawsze startowałem pośrodku lub na samym dole. Na samym dole jeszcze nie jest źle bo jest parę miejscówek.

Z lewej dobrze też wchodzi mi się do DZ przy garażu dz2. Odrazu uderzam wtedy do metra, a jest tam masa lootu wszelkiego rodzaju. Także zawsze jakiś plus lewej jest ;)

Ostatnio nie mam tylko szczęścia co do leków, same tabletki mi się trafiają.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś teraz?




Dzisiaj odlecialem z DZ na 30 sekund przed zgonem. Ale nieźle było, wpadłem na lądowisko a tam już Hunter czekał, zabiłem go i... zapomniałem zrobić rakietnicy (a miałem 4 minuty życia + jedno lekarstwo). Kita do kryjówki, powrót na lądowisko, doszedł jeden koleś i gdzieś uciekł a mi zostawił dwóch hunterow. Nawet łatwo poszło i miałem 6 skrzynek przetrwania

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie obecnie najszybciej wydropić set napastnika?? Od kilku dni biegam i nic. Dopiero po resecie sklepów kupiłem kabure a tak to lipa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×