Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie po każdym zabiciu dowolnego przeciwnika.:

image.jpg

niema znaczenia czy to miny czy lva-c..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś ty ten plecak wydropił? Praktycznie biały kruk.

Nie mam pojęcia, gdzieś mi wypadł po prostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to biały kruk to ja powinienem mieć chodowle :1_grinning: chyba z 3 takie w ciągu ostatnich 2 tygodni rozebrałem. W moim przypadku wypadają z farmy na elektrowni. Wszystko zależy oczywiście od RNG bo raz leci masa fioletu i troche złota a innym razem leci seledyn aż miło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie chwalilem zdjeciami mojego wojaka a tu okazuje się, ze kazdy ma lepszego :)

 

Wczoraj "ostro" gralem swoim taktykiem i nie moge sie zdecydowac na ustawienie.

1. Plecak leczacy, a w umiejetnosciach miny szukajace plus ten wybuchajacy granatnik (bardzo mocno potrafi ugryzc)

2. Plecak dodajacy do mocy elektroniku, a w umiejetnosciach miny szukajace i ...ewentalnie torba lekarska do leczenia i reanimacji w naglych przypadkach.

 

Plusem pierwszego ustawienia jest ten mega granatnik i to ze kazdy jego wystrzal i kazde obrazenia min (a jest ich przeciez kilka) lecza mnie i to w dosc znaczny sposob.

Lekkim minusem jest brak wymaksowanej elektroniki (choc 4 czesci zestawu taktycznego to nadrabia).

 

Plusem drugiego ustawienia jest wysoki poziom elektroniki (w moim przypadku 300 tys plus dodatkowy bonus z 4ch czesci setu). Nie mam za to leczenia z wybuchowych obrazen (nie mam granatnika), ale za to mam torbe lekarska.

 

Kurcze - Osiolkowi z zlobie dano ... w jednym owies w drugim siano.

Alez dylemat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mierniczek napisał:

Wczoraj "ostro" gralem swoim taktykiem i nie moge sie zdecydowac na ustawienie.

1. Plecak leczacy, a w umiejetnosciach miny szukajace plus ten wybuchajacy granatnik (bardzo mocno potrafi ugryzc)

2. Plecak dodajacy do mocy elektroniku, a w umiejetnosciach miny szukajace i ...ewentalnie torba lekarska do leczenia i reanimacji w naglych przypadkach.

Jeśli dobrze rozumiem to grasz w następujący sposób.:

Wariant 1:

Złoty plecak z talentem (chyba "uparty" czy jakość tak) 5% obrażeń zwraca w formie leczenia? + Sticky bomb (BFB) + Mina kasetowa (seeker mine).

 

Wariant 2:

Złoty plecak z talentem (technik) dodaje 15% siły umiejętności gdy masz pełne zdrowie? + Skrzynia z pigułką (Support station: healt) + Mina kasetowa (seeker mine).

 

Czy tak??

Jeśli tak to uważam, że wariant 2 jest lepszy. Bo sama stacja zmniejsza "cooldown" umiejętności. Tylko plecak do bani.. Bardzo często się gliczuje więc lepszym jest talent "specjalizacja" dodaje 200% z broni palnej i wytrzymałości do elektroniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uzywam plecaka ktory dodaje 15% do sily umiejetnosci gdy mam pelne zdrowie.

Mialem na mysli wlasnie ten o ktorym piszesz na samym dole - dodaje do mocy elektroniki 200% z broni palnej i wytrzymalosci.

 

Czyli drugi wariant lepszy - tez mi sie tak wydawalo. Stacja medyczna to jednak "mega" swietna rzecz. Brak granatnika - jakos przeboleje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,szkoda że w tej grze nie ma możliwości wymiany sprzetu pomiędzy graczami. Nawet odpłatnie. Niestety samotnie ciężko się gra i ilość zgonów,zaczyna trochę zabijać przyjemność z grania. Dobrego sprzętu na poziomie normal jak na lekarstwo. U handlarzy to samo. A jak wybieram poziom trudny,to niestety łatwo mnie załatwiaja. Bez dobrego sprzętu robi się ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dodaj mnie do znajomych jak bede grał a będziesz to cie zaprosze i zaraz się dobrze poczujesz hehe :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też możesz dodać. Sam często gram sam ze względu na to iż moja drużyna porzuciła Division na amren. Co prawda na podziemiach chyba wolę soli grać. Zwłaszcza taktykiem idzie to jak burza na ambitnym. Jak pisałem już, na trudnym zrobiłem dwie misje podziemi ani razu nie strzelając do mobów. Nick PSN - Robert Gomezik

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do oceny poprawiony zestaw

DSC_0318.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za propozycje wspólnego grania, ale czy to dla Was nie będzie kłopot? Bo ja jestem dopiero na 11 poziomie i moje staty są slabiutkie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby zapowiedzieli jakiś kolejny season pass czy coś, po co robić druga część, hehe :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sipap przynajmniej szybko 30 poziom osiągniesz. Kłopot żaden.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam a raczej prośbą o poradę. Na swoim LVOA-C zamienilem uchwyt (31% szybszy reload), tłumik (+18% obrazen przy headshot) i celownik (+17.5% headshot) na uchwyt +17% obrazen przy krytyku, tłumik +18% obr. przy krytyku i celownik +7% szansa na krytyka. I teraz ONS spadł mi z 380k na 303k czyli dość dużo. Ale czy aby na pewno te cyferki pokazują stan faktyczny obrazen naszej broni? Wydaje mi się, że np. szansa na krytyka i zwiększone obrazenia od niego jest ważniejsze od szybszego reloada. Testował ktoś to kiedyś? Bo zastanawiam się czy nie zrobić sobie Alfy opartej głównie na krytycznych benefitach ale spadek ONS o 80k trochę mnie niepokoi tylko pytanie czy ten spadek jest praktyczny czy może tylko teoretyczny. Zna ktoś odpowiedź?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don z tego co kiedyś widziałem na YT to wartość ONS jest masakrycznie spierdo**na. Wraz z ostatnim paczem poprawili ho troche ale nadal jest to tylko wartosc orientacyjna.. Proponuje pozamieniać i najlepiej wypróbować na mobkach albo na graczach. I oceń czy lepiej ci się strzela i zabija czy też nie. Ale z logicznego punktu widzenia pomimo spadku ONS powinno być leiej bo częściej i wyższe krytyki będą wpadać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wielkosc magazynka plus szybkosc przeladowania - BARDZO wplywa na ONS (szczegolnie widac to jesli uzywa sie LKMow typu M60)

W zaleznosci od tego czy rzeczywiscie potrzebuje tych parametrow w moim zolnierzyku - bardzo przydatne na buildzie "na tarcze" to sie nimi kieruje lub w innym przypadku wybieram np trafienia krytyczne (choc zaniza to ONS).

Edytowane przez mierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam LVA-C z modami na stateczność.. bo co mi da duży ONS jak nie będe trafiał :24_stuck_out_tongue: więc teram mam 39% do stabilności co powoduje, że 9/10 strzałów wchodzi w cel.. Jednak LVA-C to jednak chyba obecnie najlepszy karabin maszynowy bo famas nawet pomimo 20% od napastnika + 39% od modów to i tak miota nim jak szatanem :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broń najlepiej testować na strzelnicy w bazie. Wszystko widać jak na dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don z tego co kiedyś widziałem na YT to wartość ONS jest masakrycznie spierdo**na. Wraz z ostatnim paczem poprawili ho troche ale nadal jest to tylko wartosc orientacyjna.. Proponuje pozamieniać i najlepiej wypróbować na mobkach albo na graczach. I oceń czy lepiej ci się strzela i zabija czy też nie. Ale z logicznego punktu widzenia pomimo spadku ONS powinno być leiej bo częściej i wyższe krytyki będą wpadać..

No wlasnie też mi się tak wydaje, muszę posprawdzac sobie różne warianty. Chcialbym w koncu ogarnac Banshee set ale dopoki nie wydropie LVOA-C z 2 talentami (+10% dmg jeśli cel jest bliżej niż 10m i +10-25% dmg wraz ze spadkiem zdrowia) to zostaje przy AlfaBridge

Broń najlepiej testować na strzelnicy w bazie. Wszystko widać jak na dłoni.

Stary dzięki, kompletnie zapomniałem o tej strzelnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz będzie nowy dodatek i zacznie się zbieranie od nowa

 

ciekawe co nowego wprowadzą, z tego filmiku trochę to wygląda na starcie drużyn, może coś w stylu DoTA, a może horda :38_worried:

 

survival fajny, ale troche brakuje znajdziek jak w podziemniach, no i troche zbyt powtarzalny;

 

swoja droga ciekawi mnie dlaczego nie odkryli jeszcze tego obszaru na zachodzie, ktory byl dostepny poprzez glitch.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno GS nie wzrośnie więc nie będzie zbierania od nowa. Zresztą dziś o 17 jest SoTG więc wszystko będzie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sprawdzone i potwierdzone na strzelnicy. Po zamianie tego co pisałem wczesniej i mimo spadku głównego ONS o prawie 60k to zadaje trochę większe obrazenia (pojedynczy strzał był 22k, teraz jest lekko ponad 23k) i zdecydowanie częściej wpadaja krytyki. Zakladam, ze w moim przypadku chodziło o to że zamienilem uchwyt +31% szybszego reloada na inny i pewnie w czasie, który tracę w tym momencie na reloada to z tym uchwytem wystrzelilbym 2-3 naboje szybciej co dałoby właśnie te 60k.

Edmunt, wcześniej pisałeś że wpakowałes w swoim LVOA-C jak najwięcej się da w stabilność i teraz trafiasz 9/10. Niedawno czytałem na jakimś forum, że nawet jak "wizualnie" trafiasz w cel to nie zawsze zalicza Ci dmg bo od tego jest statystyka celność. Jak będziesz miał chwilę to weź pozamieniaj wszystkie modyfikacje stabilności broni na celność i przetestuj to w praktyce albo na strzelnicy.

Aha i dajcie znać jak będziecie wiedzieć coś o tym nowym dodatku. Ja zapisałem się na testy beta Wildlands, mam nadzieję że się zalapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×