Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie spokojnie z tym AB, jeśli dobrze pamiętam 1.6 wychodzi razem z dodatkiem a ten jest zapowiadany na mniej więcej kwiecień, więc jeszcze jest trochę czasu żeby się pobawić. A w marcu wychodzi Wildlands i coś czuję że Division pójdzie w odstawke

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JankoPL napisał:

...(elektronika ble)...

No no widze, że komuś się tu niepodoba elektronik :1_grinning: trudno twoja strata. Jak to pisami mi obecni tu koledzy "bo grać to trzeba umieć" więc i ja to zacytuje do elektronika..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zaczalem grac to tez bylem glownie nastawiony na strzelanie :) 

Pozniej okazalo sie ze te wszystkie "super" buildy na strzelanie sa takie ... nudne.

 

Zrobilem sobie taktyka, "strazaka" z wiezyczka czy szturmowca z tarcza i od razu gra sie "ciekawiej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Edmunt

Każdy lubi to co lubi i tak powinno być bez żadnej krytyki. Ja lubię grać 4x Drapieżca (plus dwa dowolne obecnie napastnik)  bo rola wampira mi odpowiada. Na bossów szybka zmiana na trzeci set napastnika i po zawodniku

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie spokojnie z tym AB, jeśli dobrze pamiętam 1.6 wychodzi razem z dodatkiem a ten jest zapowiadany na mniej więcej kwiecień, więc jeszcze jest trochę czasu żeby się pobawić. A w marcu wychodzi Wildlands i coś czuję że Division pójdzie w odstawke

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

A ja nie czuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam czuję. Ale od sympatii do miłości droga daleka.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy 42 minuty na wejście do DZ i zdobycie 2 skrzyni przetrwania to dobre tempo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam linkowałeś mapę gdzie były zaznaczone główne szlaki jakimi poruszać się do DZ by było to najefektywniejsze, najlepiej już na początku zdobyć 1 element broni i z niego pierwszy lepszy karabin, chyba ze ma się szczęście i z pierwszego mobka leci niebieski :),  wtedy jest zdecydowanie łatwiej,..

dobrze gra się we dwójkę (niekoniecznie biegając obok siebie na początku), można się wymienić sprzętem przed wejściem do DZ (jak się ma mniej szczęścia),  sfocusować na jednym hunterze (jest łatwiej), i jeden drugiemu pomoże, z takich wypadów zwykle mam po 3 survival cache.

Ze mną miałbyś 4 albo 5😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ostatnio szczęścia aby cie złapać.. Wczoraj dwa razy grałem po lewej stronie od DZ . Mam rozpykaną fajną trase Ale daje ciała w DZ ;) raz wbiegłem na shotguna to było pozamiatane a za kolejnym podejściem połasiłem się na złotą elektronike i mnie mobki zobaczyły a jak cipa robocika jeszcze źle rozstawiłem i mi nie pomagał :38_worried: LKM do mnie ładował więc nie mogłem za dużo się wychylać i wpadło dwóch z kijami nawet nie dali mi przeładować ;)

Dwa mecze po ~42 minuty grania na darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ostro meczy cie ta bron. Cos mi sie o uszy obilo ze "drop sie troche zmieni" (patch 1.6) i to co teraz dostepne jest tylko w survivalu bedzie takze gdzie indziej wypadac.

Moze bedziesz mial szczescie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minut temu, mierniczek napisał:

Widze ze ostro meczy cie ta bron. Cos mi sie o uszy obilo ze "drop sie troche zmieni" (patch 1.6) i to co teraz dostepne jest tylko w survivalu bedzie takze gdzie indziej wypadac.

Moze bedziesz mial szczescie.

Wiem wiem.. sam o tym pisałem.. Ale do tego czasu jeszcze dłuuugo.. Poza tym ze streamów z PTS widać wyraźnie, że się nie myliłem. A mianowicie ludzie otwierają całą mase skrzyć specjalnych (nie pamiętam jak się nazywają) i tam lecą 3 itemy. Dwa randomowe a trzeci zawsze imienny. No to teraz zgadnijcie co leci:tongue: Cała masa plecaków "ninja bike; rękawice MC skull; klata berreta; cadeceusy tommy guny i inne badziewia" więc ja nie byłbym taki pewien, że szybciej ze skrzyni dostane :thumbsup: Ale zawsze jest szansa bo jest inne źródło :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie

Wczoraj ogladalem jakiegos streamera na Twitchu, ktory uparl sie ze zdobedzie jakas czesc ekwipunku.

Co chwila robil nowa postac na tym testowym serwerze i otwieral te wszystkie skrzynie. Zrobil tych postaci kilkanascie (kasowal poprzednie) i tak w kolko.

Pare razy zauwazylem ze z otwartej skrzyni wyskoczyla ta "Twoja" bron.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje o co chodzi z tym karabinem :24_stuck_out_tongue: Zwłaszcza że dostanie słaby talent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, mataman napisał:

Nie czaje o co chodzi z tym karabinem :24_stuck_out_tongue: Zwłaszcza że dostanie słaby talent.

Ale ja mówiłem, że po prostu chcę go mieć :tongue: A talent przeroluje na utalentowany, brutalność lub zniszczenie z naciskiem na ten ostatni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie udało się zdobyć trochę itemów z GS 256 (dzięki koledze @nenesior ;) ) i mam związku z tym pytanie ? Co warto robić i gdzie farmić, żeby trafić dobre itemy ? Niestety, nie posiadam żadnego DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byla podawana na tym forum mapka z bossami ktorzy chodza sobie po miescie (PvE).

Przebiegnij sie "po nich". Kazdy z nich rzuca zolty (lub zielony) ekwipunek. To co chcesz zostawiasz sobie - reszte sprzedajesz i za gotowke kupujesz zasobniki w glownej bazie. Otwierasz zasobniki i znow masz sprzet.

Ubierasz sie w taki sposob mega szybko - na start

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mówiłem, że po prostu chcę go mieć :tongue: A talent przeroluje na utalentowany, brutalność lub zniszczenie z naciskiem na ten ostatni

Unikalnych talentów nie da się rolować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mataman napisał:

Unikalnych talentów nie da się rolować ;)

A to coś zmienili? W Famasie jest "bez komplikacji" czy jakoś i normalnie daje się go przekręcać.. a też nigdzie indziej nie występuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie właśnie zmienione w 1.6

Fajnie się roluje na PTS, wszystko za darmo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są może misje, które szczególnie warto powtarzać ? Wczoraj z @nenesiorem robiliśmy Lexa na ambitnym i w sumie ładnie itemy leciały...

Jeszcze jedno - na co zwracać uwagę przy setowych itemach ? Kilka wczoraj wyleciało, ale je sprzedałem, bo tylko zaniżały mi DPS i wytrzymałość...

 

aha - jak podczas misji z innymi graczami wypada jakiś item to inni też go widzą ? Czy on jest tylko dla mnie ?

2 godziny temu, mierniczek napisał:

...reszte sprzedajesz i za gotowke kupujesz zasobniki w glownej bazie. Otwierasz zasobniki i znow masz sprzet.

Który dokładnie NPC sprzedaje te zasobniki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minut temu, haobao_PL napisał:

Który dokładnie NPC sprzedaje te zasobniki ?

Hehe NPC to są tak zwane "mobki" czyli przeciwnicy a oni nie sprzedają niczego (="."=)

Każdy sprzedawca czyli (Vendor) w każdym schronie i wejściu na DZ sprzedaje takie rzeczy. Jedynie w bazie operacyjnej (poczta) tam masz w terminalu boxy za fenixy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki! Ktoś pomoże z resztą zagwózdek ? :24_stuck_out_tongue:

 

54 minut temu, haobao_PL napisał:

A są może misje, które szczególnie warto powtarzać ? Wczoraj z @nenesiorem robiliśmy Lexa na ambitnym i w sumie ładnie itemy leciały...

Jeszcze jedno - na co zwracać uwagę przy setowych itemach ? Kilka wczoraj wyleciało, ale je sprzedałem, bo tylko zaniżały mi DPS i wytrzymałość...

 

aha - jak podczas misji z innymi graczami wypada jakiś item to inni też go widzą ? Czy on jest tylko dla mnie ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe takie czepianie, dla mnie  NPC to wlasnie sprzedawcy :) (NPC-no player character) - czyli vendorzy

A ci do ktorych strzelamy to oczywiscie moby :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NPC - No Player Charakter - postaci nie sterowane przez graczy.

bo idąc twoim tropem na survivalu giniemy z ręki sprzedawców ;) chyba że to handlarze śmiercią ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×