Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

zniszczenie na pve chyba bedzie nadal tak samo skuteczne jak teraz, mobkom pancerza nie zabiorą, tylko graczom zredukują,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Ktoś na szybko ma ochotę wbić trofeum lub pomoże - zabić 20 zbuntowanych agentów? :) Chce to mieć już za sobą... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do gry po ponad pół roku i po uruchomieniu mam tylko kółko z łączeniem które kręci się non stop i nie łączy.

Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Mazzior napisał:

Cześć! Ktoś na szybko ma ochotę wbić trofeum lub pomoże - zabić 20 zbuntowanych agentów? :) Chce to mieć już za sobą... 

Dodaj mnie, jestem chętny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, haobao_PL napisał:

Dodaj mnie, jestem chętny ;)

 

Dodany - ktoś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś teraz?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Śledzę ten wątek, jednak i tak nurtuje mnie pytanie czy dalej opłaca się kupować tą grę? Tu widzę, że jesteście aktywni w tej grze, ale czy w ogóle dużo osób jeszcze w nią gra?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opłaca się, tutaj na forum w miare malo ludzi pisze, ale na forum na faceboooku jest juz sporo wiekszy ruch. w grze ludzi jest masa, gra bardzo duzo polakow ;-) 

 

na dodatek wychodzi niedługo nowy patch - 1.6, który wprowadzi duzo nowych elementow i zmian, wiec warto brac!

Edytowane przez nenesior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Śledzę ten wątek, jednak i tak nurtuje mnie pytanie czy dalej opłaca się kupować tą grę? Tu widzę, że jesteście aktywni w tej grze, ale czy w ogóle dużo osób jeszcze w nią gra?

 

 

Nie opłaca się, za bardzo wciąga. Szkoda życia...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To muszę najpierw Wiedźmina GOTY skończyć, gdzie nawet dobrze w połowie podstawy nie jestem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wciąga tak, że jako zatwardziałey "FPS'owiec" pokroju battlefield niegram już w to od ponad roku :1_grinning: a w to non stop :1_grinning:

 

A włąśnie panowie.. wiecie, że jeśli zmiany zaproponowane w 1.6 PTS wejdą w zycie to będziecie moim śniadaniem / obiadem i kolacją na DZ :1_grinning: Już niemoge się doczekać jak wale po 3-4.. hehe :1_grinning: Bo wychodzi na to, że tylko skill power teraz się będzie liczył najbardziej :1_grinning: Chodź w głębi wiem, że to zmienią ale kto wie.

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienią bo już o tym wspominali :24_stuck_out_tongue: Już w tym tygodniu wydłużyli bardzo cooldown przy dużej ilości skillpower i raczej na tym się nie skończy.

Nikt nie chce powrotu sticky mety :1_grinning:

Dodatkowo premiowane będzie zabijanie z większej odległości bo chcą ukrucić te tańce oberki które mają miejsce teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po obejrzeniu tego filmiku jestem zadowolony bo już dawno przeszedłem na taki styl gry i mi odpowiada.. Ale potym co piszesz zaczynam mieć wątpliwości :24_stuck_out_tongue: Czyli aby uzyskać taki cooldown jaki mam teraz będzie trzeba wybierać zamiast obecnego pancerza przyspieszenie.. o ile dobrze to rozumuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy też niebędziecie mieć pancerza.. włąśnie w tym cały pic :24_stuck_out_tongue: a zresztą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli aby uzyskać taki cooldown jaki mam teraz będzie trzeba wybierać zamiast obecnego pancerza przyspieszenie.. o ile dobrze to rozumuje..

Dobrze rozumujesz.

A pancerza nikt nie będzie miał, bo w zależności od szczęścia jest to 30-35% max. Wszystkie role armora zostają zamienione na zdrowie.

Dodatkowo dochodzi parametr "resist all" I jak ktoś zakombinuje to będzie nietykalny na obrażenia od sticky.

Generalnie robienie takich filmików jest totalnie pozbawione sensu w trakcie PTS. Przecież to już w przyszłym tygodniu może się zmienić o 180°. Dev ciągle powtarza że to tylko PTS, a ludzie i tak swoje :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest lepsze stabilność czy celność??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy do czego. Jeżeli broń jest mało stabilna i ciężko ją kontrolować (LVOA-C, M4) to lepiej dać stabilność. W innym przypadku celność bo zmniejsza recoil.

Wczoraj pograłem trochę więcej pvp na PTS i to jest poprostu bajka teraz.

Mimo że gram na padzie fun był niesamowity, szczególnie jak z dwoma randomami spotkaliśmy ekipę rusków i klepaliśmy ich regularnie :1_grinning:

Alphabridge nadal spisuje się wyśmienicie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zastanawiam się czy nie skompletować dodatków na celność i pozakładać na MDR'a.. Bo jak szybko spamuje spust to jest tragedia.. Pistolet wtedy lepiej się spisuje :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nim rzuca to załóż uchwyt że stabilnością i porównaj.

Trochę postrzelałem tym w PTS i mimo zwiększonego dmg nadal jest to słaba broń. Ni to snajpa, nie to karabin, takie se to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×