Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Już mam 40% stabilności i generalnie jest stabilna i to bardzo.. ale jak strzelam szybko to ten selownik się rozszerza i po oddaniu 3-4 strzałów już nic nie trafiam :24_stuck_out_tongue:  Ale mimo to "feeling" strzelania tą bronią jest kozacki :1_grinning: U mnie to teraz podstawowa broń (="."=)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z racji tego, że Division mocno spadło z ceny, to zastanawiałem się nad kupnem. W tym momencie rodzi się moje pytanie, o to, czy aktualnie jest sens jeszcze inwestować pieniądze w ten tytuł. Dużo ludzi gra? I jak wygląda sytuacja z dodatkami do gry? Czy gra bez nich jest satysfakcjonująca i gracz nie jest odseparowany przez np. różnice w klasie przedmiotów, od innych graczy? Czy gra ma dostawać kolejny season pass, czy na jednym Ubi ma poprzestać?

Edytowane przez Darion93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Darion93 napisał:

Z racji tego, że Division mocno spadło z ceny, to zastanawiałem się nad kupnem. W tym momencie rodzi się moje pytanie, o to, czy aktualnie jest sens jeszcze inwestować pieniądze w ten tytuł. Dużo ludzi gra? I jak wygląda sytuacja z dodatkami do gry? Czy gra bez nich jest satysfakcjonująca i gracz nie jest odseparowany przez np. różnice w klasie przedmiotów, od innych graczy? Czy gra ma dostawać kolejny season pass, czy na jednym Ubi ma poprzestać?

Skoro nikt ci nie odpowiedział ja to zrobie.. Mówiąc krótko.: Tak wartko kupić.

 

Odpowiadając bardziej filozoficznie. Pamiętaj, że to gra której należy poświęcać ogromną ilość czasu. Na farmienie i zdobywanie co raz to lepszego lootu. No i oczywiście zawsze jest możliwość, że ci się nie spodoba.. Ale jeśli lubisz strzelanki nawet pokroju battlefielda to ta produkcja na pewno ci podpasuje.. a przynajmniej powinna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mataman - a ten set seeker jak sie sprawuje?

Drugie pytanie, bo za cholere nie moge znalezc żadnej konkretnej informacji na temat setu Frontline (tarcza balistyczna).

Masz moze ten set i testowales? Tak naprawde nie wiem czy to buff czy mega nerf :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, mierniczek napisał:

mataman - a ten set seeker jak sie sprawuje?

Drugie pytanie, bo za cholere nie moge znalezc żadnej konkretnej informacji na temat setu Frontline (tarcza balistyczna).

Masz moze ten set i testowales? Tak naprawde nie wiem czy to buff czy mega nerf :)

 

Nie przejmuj się zestawem "seeker" bo go nie będzie w 1.6 został oficjalnie wycofany do dalszych prac.

A propo "Frontline" to jest nerf. Bo chodzi o to, że w normalnym układzie zakładasz tarcze i latasz z pistoletem. Wówczas dostajesz buff w postaci np. stabilność 20% + dmg 20%. A jeśli powkładasz w sloty odpowiednie modyfikacje sprzętu to jeszcze dodatkowo możesz podbić te parametry. I tak jest obecnie z "Frontline'em" jednak uznano, że jest to za mocne więc kiedy masz tarcze i wyciągasz SMG to twoje buffy od tarczy nie działają. Wynoszą 0%. Więc zostają ci tylko modyfikacje sprzętu.

 

Dla mnie to bez znaczenia bo nie gram i nigdy nie grałem tym setem.. Ja tylko taktyk i wszystko w temacie. Ale mimo wszystko uważam, że to spory nerf. Zwłaszcza, że osobiście baaaaaardzo rzadko widuje ludzi grających tym zestawem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ale za to SMG odzyskalo "krytyka" ... dlatego nie wiem co o tym myslec (a nikt nie nagral zadengo filmiku na temat tego setu na PST - no chyba ze jestem slepy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz widziałem kogoś grającego z tarczą, sam osobiście go nie używam.

Seekr zostanie wycofany narazie. Sami chyba nie wiedzą co z nim zrobić. W pierwszym tygodniu PTS to był bardzo fajny set, w drugim jak dostał nerf to nikt go nie używał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... ale za to SMG odzyskalo "krytyka" ... dlatego nie wiem co o tym myslec (a nikt nie nagral zadengo filmiku na temat tego setu na PST - no chyba ze jestem slepy)

Set z tarcza jest niezły do PVE, na początku go używałem ale do PVP 1 na 1 jest praktycznie bezużyteczny.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na MDR wykręcony talent zniszczenie. Mam jeszcze 3 możliwości zmiany. I teraz zastanawiam sie nad zmianą.

1.) czy wrócić na pierwotny to był chyba "nieskąplikowany" (w patchu 1.6 będzie większy dmg o 18% wobec celów będących pod wpływem efektów)

2.) wykręcić brutalność

3.) zostać przy zniszczeniu

obawiam sie ze po pachu zablokują mi talent i nieda sie go w ogóle zmienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po "ptokach" niewyrolowało mi nic lepszego niż zniszczenie więc przy tym zostałem :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć mam kilka pytań i myślę że jako doświadczeni gracze pomożecie ;) ja wbiłem dopiero niedawno 30lev porobiłem kilka misji na Hard a od DZ się odbiłem... dodam że na razie gram solo lub misje przez matchmaking i że nie czytałem praktycznie żadnych poradników itp więc pewnie wyda wam się to błahe ale zaryzykuje... cóż w tej grze jestem newbie i może jakby ktoś chciał pomóc też w samej grze to fajnie nick psn: bulet1408

 

1. Czy od razu powinienem przejść na poziom 4 świata żeby zgarniać lepsze zabawki czy po kolei stopniowo podnosić poziom... a może 4 nie powinienem w ogóle ruszać? i czy później ewentualnie można w dół zejść?

 

2. Gdzie jest sprzedawca blueprintów za "feniksy"? widziałem kilka filmów na YT ale to chyba na starych patch-ach i nie ma go tam gdzie "powinien" jedyne co znalazłem to w terminalu ale on tam nie ma blueprintów tylko od razu broń... może powinienem to jakoś odblokować? Mam nazbierane sporo towaru ale ze te misje które robiłem (wiadomo nie ruszałem ambitnego) nic ciekawego nie wpadło i nie bardzo mam co tworzyć

 

3. Czy w tym całym DZ ktoś mi może zabrać to co mam przy sobie czy tylko to co mam w tym 9 miejscowym plecaku DZ?

 

4. Czy robiąc podjęcie w DZ muszę czekać aż śmigłowiec odleci czy po podpięciu do liny mogę już uciekać z lądowiska? 

 

5. Z waszego doświadczenia: lepiej rozmontowywać śmieci czy sprzedawać? w sensie ważniejsza kasa czy materiał na jakiś dobry sprzęt... tu wracamy trochę do pytania 2 

 

na razie to mi przyszło do głowy z góry dziękuje 

 

a tak w ogóle to giera nieźle wciąga... to strzelanie jest tak przyjemne że masakra jakaś... no nie można przestać :24_stuck_out_tongue: 

 

Edytowane przez bulet1408

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Oczywiście dobrze jest jak najszybciej przejść do tier 5 bo tam będzie najlepszy sprzęt. Poziomy można zmieniać w każdym momencie.

2. Crafting nic nie daje w tym momencie.

3. Tylko to co masz w plecaku.

4. Musisz czekać bo inny gracz może odciąć line i zabrać loot.

5. Sprzedawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, bulet1408 napisał:

1. Czy od razu powinienem przejść na poziom 4 świata żeby zgarniać lepsze zabawki czy po kolei stopniowo podnosić poziom... a może 4 nie powinienem w ogóle ruszać? i czy później ewentualnie można w dół zejść?

 

2. Gdzie jest sprzedawca blueprintów za "feniksy"? widziałem kilka filmów na YT ale to chyba na starych patch-ach i nie ma go tam gdzie "powinien" jedyne co znalazłem to w terminalu ale on tam nie ma blueprintów tylko od razu broń... może powinienem to jakoś odblokować? Mam nazbierane sporo towaru ale ze te misje które robiłem (wiadomo nie ruszałem ambitnego) nic ciekawego nie wpadło i nie bardzo mam co tworzyć

 

3. Czy w tym całym DZ ktoś mi może zabrać to co mam przy sobie czy tylko to co mam w tym 9 miejscowym plecaku DZ?

 

4. Czy robiąc podjęcie w DZ muszę czekać aż śmigłowiec odleci czy po podpięciu do liny mogę już uciekać z lądowiska? 

 

5. Z waszego doświadczenia: lepiej rozmontowywać śmieci czy sprzedawać? w sensie ważniejsza kasa czy materiał na jakiś dobry sprzęt... tu wracamy trochę do pytania 2

Ad.1

Powinieneś wejść na 5 poziom. Ale z tego co pamiętam to albo musi ci ktoś wyświadczyć przysługe i zaprosić cię na 5 poziom wtedy leci dla ciebie dobre itemy.. W przeciwnym razie musisz po kolei przechodzić z poziomu świata 1 potem 2,3,4 i dopiero wtedy 5. Sysytem wpuszcza cię na wyższy poziom kiedy uzyskać minimum ekwipunku na konkretnym poziomie.

 

Ad.2

Sprzedawca jest w terminalu zaraz obok zejścia do podziemi.

 

Ad.3

Tylko to co znajdziesz w DZ. Jeśli uda ci się zabezpieczyć "supplay drop" to wtedy to co z niego wypada od razu jest twoje. W przeciwnym razie musisz wszystko wysyłać helikopterem do odkażenia. Wtedy staje się twoje. Więc spokojnie jak coś znajdziesz i bedzie już twoje to nikt ci nic nie zabierze. Chyba, że odetnie line :24_stuck_out_tongue:

 

Ad.4

Możesz uciekać.. ale do puki nie odleci to zawsze może wpaść jakiś "Janusz" i ci odetnie line.. wtedy dupa :24_stuck_out_tongue:

 

Ad.5

To zależy.. Ja z reguły sprzedaje. Aby mieć kase na rekalibracje ekwipunku.. albo na kupowanie skrzynek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Edmunt napisał:

Ad.1

Powinieneś wejść na 5 poziom. Ale z tego co pamiętam to albo musi ci ktoś wyświadczyć przysługe i zaprosić cię na 5 poziom wtedy leci dla ciebie dobre itemy.. W przeciwnym razie musisz po kolei przechodzić z poziomu świata 1 potem 2,3,4 i dopiero wtedy 5. Sysytem wpuszcza cię na wyższy poziom kiedy uzyskać minimum ekwipunku na konkretnym poziomie.

 

Ad.2

Sprzedawca jest w terminalu zaraz obok zejścia do podziemi.

...

Ad.5

To zależy.. Ja z reguły sprzedaje. Aby mieć kase na rekalibracje ekwipunku.. albo na kupowanie skrzynek..

 

1. Dobra to już ogarniam o co chodzi... czyli spokojnie sobie wskoczę na 5 poziom bo pewnie z moimi śmiesznymi pukawkami na kapiszony z kilkunastoma kilo dmg to nie mam co szukać na wyższych poziomach... :/ 

 

2 i 5 . No tak ale czy on sprzedaje blueprinty? bo ja ich u niego nie widzę? No i kolega wyżej napisał że crafitng teraz do dupy!?

 

czyli dobrego sprzętu mogę spodziewać się z DZ i grindowania misji na wysokich poziomach? dobrze rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bulet1408 napisał:

 

1. Dobra to już ogarniam o co chodzi... czyli spokojnie sobie wskoczę na 5 poziom bo pewnie z moimi śmiesznymi pukawkami na kapiszony z kilkunastoma kilo dmg to nie mam co szukać na wyższych poziomach... :/ 

 

2 i 5 . No tak ale czy on sprzedaje blueprinty? bo ja ich u niego nie widzę? No i kolega wyżej napisał że crafitng teraz do dupy!?

 

czyli dobrego sprzętu mogę spodziewać się z DZ i grindowania misji na wysokich poziomach? dobrze rozumiem

Powiem ci tak. Dodaj mnie PSN.: Michał_015 (015 nie mylić z wiekiem)

Dziś i jutro nie dam rady zagrać bo musze model do roboty skończyć więc lipa.. ale w środę myśle, że na spokojnie mogę cię przeciągnąć po bosach i zaraz będziesz miał gear score 256. Wtedy będziesz sobie farmił sam albo znajdziesz randomów i tyle.. (="."=)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Edmunt napisał:

Powiem ci tak. Dodaj mnie PSN.: Michał_015 (015 nie mylić z wiekiem)

Dziś i jutro nie dam rady zagrać bo musze model do roboty skończyć więc lipa.. ale w środę myśle, że na spokojnie mogę cię przeciągnąć po bosach i zaraz będziesz miał gear score 256. Wtedy będziesz sobie farmił sam albo znajdziesz randomów i tyle.. (="."=)

 

bez przesady :24_stuck_out_tongue: z całym szacunkiem i wielkie dzięki ale już ostatnio latałem z takim koksem to mi skubany latał na misjach jak szalony i wszystko zabijał... dla mnie zero zabawy... spokojnie dojdę sam z wyposażeniem do jakiegoś rozsądnego poziomu to ewentualnie możemy pograć jakieś misje na ambitnym... dzięki jeszcze raz wszystkim za pomoc... poczytałem trochę i już chyba zaczynam rozumieć o co tu chodzi... tylko jeszcze te hieny i gnoje strzelający w plecy w DZ... ale taka specyfika będę musiał przywyknąć ale nigdy nie zrozumiem ludzi którzy przyłączają się do mnie tylko po to żeby mi przy heli wyje**ć serie w plecy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć mam kilka pytań i myślę że jako doświadczeni gracze pomożecie  ja wbiłem dopiero niedawno 30lev porobiłem kilka misji na Hard a od DZ się odbiłem... dodam że na razie gram solo lub misje przez matchmaking i że nie czytałem praktycznie żadnych poradników itp więc pewnie wyda wam się to błahe ale zaryzykuje... cóż w tej grze jestem newbie i może jakby ktoś chciał pomóc też w samej grze to fajnie nick psn: bulet1408

 

1. Czy od razu powinienem przejść na poziom 4 świata żeby zgarniać lepsze zabawki czy po kolei stopniowo podnosić poziom... a może 4 nie powinienem w ogóle ruszać? i czy później ewentualnie można w dół zejść?

 

2. Gdzie jest sprzedawca blueprintów za "feniksy"? widziałem kilka filmów na YT ale to chyba na starych patch-ach i nie ma go tam gdzie "powinien" jedyne co znalazłem to w terminalu ale on tam nie ma blueprintów tylko od razu broń... może powinienem to jakoś odblokować? Mam nazbierane sporo towaru ale ze te misje które robiłem (wiadomo nie ruszałem ambitnego) nic ciekawego nie wpadło i nie bardzo mam co tworzyć

 

3. Czy w tym całym DZ ktoś mi może zabrać to co mam przy sobie czy tylko to co mam w tym 9 miejscowym plecaku DZ?

 

4. Czy robiąc podjęcie w DZ muszę czekać aż śmigłowiec odleci czy po podpięciu do liny mogę już uciekać z lądowiska? 

 

5. Z waszego doświadczenia: lepiej rozmontowywać śmieci czy sprzedawać? w sensie ważniejsza kasa czy materiał na jakiś dobry sprzęt... tu wracamy trochę do pytania 2 

 

na razie to mi przyszło do głowy z góry dziękuje 

 

a tak w ogóle to giera nieźle wciąga... to strzelanie jest tak przyjemne że masakra jakaś... no nie można przestać :24_stuck_out_tongue: 

 

Za jakąś godzinę mogę z Tobą polatac trochę to uzbierasz sobie trochę lootu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze widziałem to PTS dobiegł końca dziś w nocy. :) Teraz tylko trzeba czekać na date premiery 1.6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Czekamy.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako,że głownym sprzętem jakiego używam jest snajperka,to mam pytanie jaki karabin snajperski polecacie?
Szukam SWD,ale jakoś nie mogę go znaleźć i żaden ze sprzedawców uzbrojenia go nie oferuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swej strony - SOCOM M1A - Pierwsza Fala.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A używacie tego kalkulator do obliczania realnego DPS? jeśli tak to mogłbym prosić o link do niego?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Sipap napisał:

Jako,że głownym sprzętem jakiego używam jest snajperka,to mam pytanie jaki karabin snajperski polecacie?
Szukam SWD,ale jakoś nie mogę go znaleźć i żaden ze sprzedawców uzbrojenia go nie oferuje.

Ja polecam DT SRS :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×