Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

No właśnie się nad nią zastanawiałem,bo występuje częściej od Dragunowa. Tyle tylko,że bazowo ma mało kulek w magazynku.

Wiem,że już się powtarzam ale jeśli ktoś się jeszcze zastanawia nad kupnem The Division,to naprawdę ta gra jest warta każdych pieniędzy. Już dawno tak się nie wciągnąłem. W odstawkę poszly Uncharted i Tomb Rider.
Pisano że gra solo jest nudna. Może jest mniej ekscytująca jak się gra w zgranym teamie. Ale i grając samotnie jest mnóstwo frajdy. Super jest,że oprócz tego że szukamy oczywiście zawsze najmocniejszego sprzętu,to równie ważna jest niekiedy taktyka wykonywania zadań. Dobranie najlepszych talentów i umiejętności pomaga nieraz wykonać zadania,które wydają się niewykonalne na naszym poziomie doświadczenia.
Doświadczeni Koledzy ofiarowywali swoją pomoc w osiągnięciu 30 lvl,ale postanowiłem sam go osiągnąć i powoli ciułam te kolejne poziomy. Ale to też sprawia ogromną frajdę.
Gorąco polecam,ja kupiłem grę za 80 PLn i była to świetnie ulokowana kasa.

Edytowane przez Sipap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dziewczyna dzwoni, że starzy właśnie wyjechali i jest sama w domu a ja mam jeszcze punkt odbioru do ogarnięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie polatałem trochę i wskoczyłem na ten 5 poziom świata i mam trochę sprzętu 256 itd... to już ogarnąłem... ale teraz mam pytanie odnośnie tych zielonych gear setów ---> który polecacie i czy w ogóle warto w to iść... mam tego nazbierane naprawdę sporo, oczywiście brakuje zawsze a to jednego a to drugiego do zebrania całego zestawu (muszę sobie spisać bo już w tym schowku burdel się robi)...

 

i drugie pytanie do wszystkich trophy whore... nie wpada mi trofeum za zaliczenie wszystkich misji na trudnym... jakieś rady jak to ogarnęliście... robiłem w grupie jako lider i solo i nic :/

 

trzecia sprawa podpowiedzcie jakąś maszynę do zabijania... ja latam na razie z LKM Pakhan... fajne bo mam 94 naboje w magazynku i ściągam nawet 3 bez przeładowania (jak headshoty wchodzą) ... ale może macie jakieś fajny sprzęt... poczytałem trochę i się wszyscy podniecają tymi Vectorami ale nie trafiła mi się chyba dobra wersja bo nic nie mogę tym ugrać

 

no i jak się przygotować do tego cholernego DZ bo wlazłem tam drugi raz i drugi raz się odbiłem... to tak nawiązują do filmu wyżej bo patrzyłem dwa razy i nadal nie wiem co tam się stało :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gearset zależy od twojego stylu gry i tu sam musisz popróbować.

Najlepsza kategoria broni to karabiny (M4, LVOA-C), po patchu 1.6 dojdą smg.

Do DZ trzeba mieć jak najlepszy sprzęt i ogarnąć mechanizmy tam panujące, na co potrzeba czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra panowie polatałem trochę i wskoczyłem na ten 5 poziom świata i mam trochę sprzętu 256 itd... to już ogarnąłem... ale teraz mam pytanie odnośnie tych zielonych gear setów ---> który polecacie i czy w ogóle warto w to iść... mam tego nazbierane naprawdę sporo, oczywiście brakuje zawsze a to jednego a to drugiego do zebrania całego zestawu (muszę sobie spisać bo już w tym schowku burdel się robi)...

 

i drugie pytanie do wszystkich trophy whore... nie wpada mi trofeum za zaliczenie wszystkich misji na trudnym... jakieś rady jak to ogarnęliście... robiłem w grupie jako lider i solo i nic :/

 

trzecia sprawa podpowiedzcie jakąś maszynę do zabijania... ja latam na razie z LKM Pakhan... fajne bo mam 94 naboje w magazynku i ściągam nawet 3 bez przeładowania (jak headshoty wchodzą) ... ale może macie jakieś fajny sprzęt... poczytałem trochę i się wszyscy podniecają tymi Vectorami ale nie trafiła mi się chyba dobra wersja bo nic nie mogę tym ugrać

 

no i jak się przygotować do tego cholernego DZ bo wlazłem tam drugi raz i drugi raz się odbiłem... to tak nawiązują do filmu wyżej bo patrzyłem dwa razy i nadal nie wiem co tam się stało :24_stuck_out_tongue: 

Do PVP polecam AlfaBridge, napastnika, Banshee i ewentualnie drapieżnika. Do PVE wybór jest spory, to zależy głównie od stylu jakim grasz. Mi najlepiej grało się wedrowcem.

Z broni na tą chwilę to chyba tylko LVOA-C, ewentualnie Famas.

Też miałem problem z trofeum za misję na poziomie trudnym, więc po prostu przeleciałem szybko te których nie byłem pewny czy je robiłem i trofeum wpadło.

I jeszcze jedna uwaga, nie wystarczy tylko znaleźć całego setu i wszystko będzie grało. Musisz jeszcze przede wszystkim znaleźć najlepsze elementy ekwipunku np masz kamizelkę o wartości 2100 a za parę dni znajdziesz taka co będzie miała 3200. Do tego trzeba jeszcze odpowiednio skalibrowac sprzęt itd. Trochę Ci to zajmie. To dla przykładu mój set a gram już jakieś 400h i dalej poluje na lepszą maskę, kamizelkę i rękawice.

Eeeee... sorry skasowałem niechcący zdjęcie z telefonu. Potem odpale ps4 to Ci pokażę

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, donsarcasm napisał:

..To dla przykładu mój set a gram już jakieś 400h i dalej poluje na lepszą maskę, kamizelkę i rękawice.

Eeeee... sorry skasowałem niechcący zdjęcie z telefonu. Potem odpale ps4 to Ci pokażę..

No faktycznie fotka by się przydała ale mimo to powiem ci, że ten RNG jest jednak spier**lony po całości. Bo dla przykładu ty już masz kompletny sprzęt ale nadal szukasz lepszego bo  jesteś świadomy, że to możliwe oraz to tylko kwestia czasu. A ja od września niezdobyłem żadnej maski / kamizelki obsługi taktycznej która by się w ogóle do czegoś nadawała.. Przed 1.5 to max w 2 tygodnie składałem taktyka a teraz mam wrażenie, że to niszowy set. Z bosów w otwartym świecie i DZ ostatnio leci mi tylko samotna gwiazda, napastnik, ostateczny środek albo firecrest oraz drapierznik.. problem w tym, że żadnego. Z nich nie zbieram :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie fotka by się przydała ale mimo to powiem ci, że ten RNG jest jednak spier**lony po całości. Bo dla przykładu ty już masz kompletny sprzęt ale nadal szukasz lepszego bo  jesteś świadomy, że to możliwe oraz to tylko kwestia czasu. A ja od września niezdobyłem żadnej maski / kamizelki obsługi taktycznej która by się w ogóle do czegoś nadawała.. Przed 1.5 to max w 2 tygodnie składałem taktyka a teraz mam wrażenie, że to niszowy set. Z bosów w otwartym świecie i DZ ostatnio leci mi tylko samotna gwiazda, napastnik, ostateczny środek albo firecrest oraz drapierznik.. problem w tym, że żadnego. Z nich nie zbieram :38_worried:

To samo ostatnio pomyślałem. Już nawet łapie się na tym, że sprawdzam czy mam dobrze poziom swiata ustawiony. Zrzuty w DZ i skrzynki przetrwania to jakieś żarty. Wszystko co dostaje to klaty 1800 wartości, kabury 900, nakolanniki 1400 a LVOA-Ca albo FAMASA to już wieki nie widzialem (aczkolwiek tych akurat nie potrzebuje bo już mam optymalny sprzęt pod swój set + kilka w zapasie czekających na 1.6 i ewentualne zmiany).

Aha i coś dziwnego stało się z moją klata Barret. Jak mi wypadła kiedys tam (ale już po patchu 1.5) to jej wartość była ok 2100. Pamiętam dobrze bo mówiłeś, że Twoja ma 2900, więc pomyślałem że będę musiał jeszcze raz pofarmic. Do tej pory nie udało mi się zdobyć innej ale ostatnio zauważyłem, że moja klata nagle się zmieniła. Ale co gdzie i jak to nie mam pojęcia

9617a6d18a74a5c305296991b0deec84.jpg

dobra panowie polatałem trochę i wskoczyłem na ten 5 poziom świata i mam trochę sprzętu 256 itd... to już ogarnąłem... ale teraz mam pytanie odnośnie tych zielonych gear setów ---> który polecacie i czy w ogóle warto w to iść... mam tego nazbierane naprawdę sporo, oczywiście brakuje zawsze a to jednego a to drugiego do zebrania całego zestawu (muszę sobie spisać bo już w tym schowku burdel się robi)...

 

i drugie pytanie do wszystkich trophy whore... nie wpada mi trofeum za zaliczenie wszystkich misji na trudnym... jakieś rady jak to ogarnęliście... robiłem w grupie jako lider i solo i nic :/

 

trzecia sprawa podpowiedzcie jakąś maszynę do zabijania... ja latam na razie z LKM Pakhan... fajne bo mam 94 naboje w magazynku i ściągam nawet 3 bez przeładowania (jak headshoty wchodzą) ... ale może macie jakieś fajny sprzęt... poczytałem trochę i się wszyscy podniecają tymi Vectorami ale nie trafiła mi się chyba dobra wersja bo nic nie mogę tym ugrać

 

no i jak się przygotować do tego cholernego DZ bo wlazłem tam drugi raz i drugi raz się odbiłem... to tak nawiązują do filmu wyżej bo patrzyłem dwa razy i nadal nie wiem co tam się stało :24_stuck_out_tongue: 

To mój set AlfaBridge:

d91dec0e479ace36177aceea6005d7a2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdyby ktoś chciał kiedyś pograć wspólnie, polatać po darkzone (albo wykonać misję na trudnym poziomie), trochę postrzelać to jestem do dyspozycji :) Jestem trochę świeżakiem w temacie the division, dopiero niedawno udało się wskoczyć na 30 level  i trochę level podnieść w DZ (chyba 29 czy 30). Póki co gram na 3 poziomie świata. Niesamowicie wciąga ta gra, w ogóle się nie nudzi :)) Cały czas chce się więcej i więcej. I pomyśleć że przed zakupem, czytając recenzje gry, miałem straszny dylemat czy brać czy też nie... 

 

Wracając do tematu to mój psn id to gajer8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, gajer8 napisał:

Witam. Gdyby ktoś chciał kiedyś pograć wspólnie, polatać po darkzone (albo wykonać misję na trudnym poziomie), trochę postrzelać to jestem do dyspozycji :) Jestem trochę świeżakiem w temacie the division, dopiero niedawno udało się wskoczyć na 30 level  i trochę level podnieść w DZ (chyba 29 czy 30). Póki co gram na 3 poziomie świata. Niesamowicie wciąga ta gra, w ogóle się nie nudzi :)) Cały czas chce się więcej i więcej. I pomyśleć że przed zakupem, czytając recenzje gry, miałem straszny dylemat czy brać czy też nie... 

 

Wracając do tematu to mój psn id to gajer8

Możesz mnie dodać, chętnie porobię trofki związane z DZ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na odpowiednie nakolanniki predatora poluję cały czas i nie mam szczęścia. Gdzie to zdobyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze don. Że skończyłeś na około godzine przed moim wstaniem do pracy :22_stuck_out_tongue_winking_eye: masakra jak można tyle siedzieć. Ja po pracy jak siąde to max juz o 1 w nocy padam na pysk.. Gratulacje 6/6 zapewne survivalowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, haobao_PL napisał:

Możesz mnie dodać, chętnie porobię trofki związane z DZ ;)

Szkoda, że dopiero teraz przeczytałem bo wczoraj trochę pograłem ;) dwie misje na trudnym wykonane. Zostało jeszcze kilka... :)
Jasne, dodam Cię do znajomych jak będę dostępny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze don. Że skończyłeś na około godzine przed moim wstaniem do pracy :22_stuck_out_tongue_winking_eye: masakra jak można tyle siedzieć. Ja po pracy jak siąde to max juz o 1 w nocy padam na pysk.. Gratulacje 6/6 zapewne survivalowe

Eeeee bez przesady, zacząłem o 22, skończyłem o 3 rano. Bywalo dluzej

Skrzyneczki zawsze survivalowe, uzbieram ze 40 i poczekam z nimi na 1.6, może będzie coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad jedną rzeczą. Jakieś 10 minut temu ze skrzyni polowej wpadła mi klata berreta.

image.jpg

I teraz niewiem co z nią zrobić wykręcić pancerz i grać już teraz czy podbić elektronikę i zaczekać na patch 1.6 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabiutki roll pancerza niestety. Dodatkowo w 1.6 trzeci talent zwiększający pancerz straci na mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy elektroniki nie masz już za wysoko? Nie ma tam czasami jakiegoś limitu że już nic więcej nie daje to że jest wyżej? Chyba się powtarzam bo mam wrażenie że już to pisałem :) Swoją drogą tak wysoko elektronika daje kopa do działka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne połączenie 3xFC + 3xT daje najlepsze połączenie ale ja lubie tyle mieć. Cooldown jest w granicy 10sek na kulki / stacja z ammo / nadleczenie (defibrylacja), 20sek. na sticka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1.6 będziesz musiał pójść bardzo w skill haste żeby utrzymać takie wyniki. Sam skillpower już tego nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się nad jedną rzeczą. Jakieś 10 minut temu ze skrzyni polowej wpadła mi klata berreta.

image.jpg

I teraz niewiem co z nią zrobić wykręcić pancerz i grać już teraz czy podbić elektronikę i zaczekać na patch 1.6 ??

Schowaj ja do skrytki i czekaj na 1.6. I rzeczywiście slabiutki roll pancerza. Ale ja też miałem lekko ponad 2000 i nagle podskoczylo na chyba 3200. Nawet nie wiem jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo nie podskoczyło. I tak Ci dobrze wyszło jak na rolowanie po pijaku.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zacząłem bardzo intensywnie myśleć nad tym, żeby sobie sprawić tą grę. Oczywiście najlepiej grac w co-opie z tego co tu czytam ale moja sytuacja wygląda jak wygląda, że będę mógł sobie pograć od czasu do czasu w weekendy i na 99,9 będę solo. Jest radocha w tym z grania w singlu? Rozumiem, żeby postrzelać do "żywych" przeciwników to tylko w DZ po zdobyciu odpowiedniego levelu i oczywiście wyrobieniu sobie jakiś umiejętności. Przyznam, że grałem chwilę w betę i wówczas uznałem, że może kiedyś. Jak to jest dziś? Nie odbiję się od ściany?

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, zacząłem bardzo intensywnie myśleć nad tym, żeby sobie sprawić tą grę. Oczywiście najlepiej grac w co-opie z tego co tu czytam ale moja sytuacja wygląda jak wygląda, że będę mógł sobie pograć od czasu do czasu w weekendy i na 99,9 będę solo. Jest radocha w tym z grania w singlu? Rozumiem, żeby postrzelać do "żywych" przeciwników to tylko w DZ po zdobyciu odpowiedniego levelu i oczywiście wyrobieniu sobie jakiś umiejętności. Przyznam, że grałem chwilę w betę i wówczas uznałem, że może kiedyś. Jak to jest dziś? Nie odbiję się od ściany?

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Spokojnie kupuj, ja fabułę grałem tylko solo, dopiero po jej skończeniu zacząłem grać z ludźmi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solo DZ i strzelanie do graczy do raczej średni pomysł. Ale reszta ok.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko jest jedna sprawa :) Ta gra wciąga jak bagno ;)

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×