Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

To akurat prawda.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W solo też jest super zabawa. Oczywiście jest trudniej,ale jaka frajda jak uda się ukończyć trudniejsze misje. I jak już tu Kolega napisał,gra wciąga na maksa.
Tak więc nie ma co się zastanawiać,tylko kupować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solo gra jest bardzo fajna, nie przeczę temu. Zwłaszcza jak się już ogarnia co i jak. Ja napisałem tylko iż DZ i nawalanie innych graczy w pojedynkę jest kiepskim pomysłem. Ale jak kolega kupi grę, pogra to sam dojdzie do wniosku czy warto rogalować w pojedynkę. Ja tam aż taki mocny nie jestem, może dlatego że jak Edmunt elektronikiem gram. Moby, bossy na Darku ok, ale z drużyną graczy , zwłaszcza wypasionych szans nie mam.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DZ nie jest ciężko tylko całą zabawe psują te gangi przygłupów. Biegają po 4 w alfabridge i zadowoleni bo szybko ubijają. A zerknij na mój filmik z poprzedniej strony albo z działu "buildy". I zobacz jak ładnie padają kiedy się nie spodziewali odwetu.. Może zrobią kiedy DZ PVE  ale słabo to widze póki co trzeba z takimi się męczyć.. Teraz w patchu 1.6 alfa bridge bedzie znerfione o 2 talenty leczenia znerfia wzasadzie wszystko znerfią :38_worried: więc może być ciekawie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, malyksg86 napisał:

Panowie, zacząłem bardzo intensywnie myśleć nad tym, żeby sobie sprawić tą grę. Oczywiście najlepiej grac w co-opie z tego co tu czytam ale moja sytuacja wygląda jak wygląda, że będę mógł sobie pograć od czasu do czasu w weekendy i na 99,9 będę solo. Jest radocha w tym z grania w singlu? Rozumiem, żeby postrzelać do "żywych" przeciwników to tylko w DZ po zdobyciu odpowiedniego levelu i oczywiście wyrobieniu sobie jakiś umiejętności. Przyznam, że grałem chwilę w betę i wówczas uznałem, że może kiedyś. Jak to jest dziś? Nie odbiję się od ściany?

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Kupuj kupuj ;) Ja też jestem w miarę nowy, grę zakupiłem w poświątecznej promocji za stówkę i pomimo tego, że początkowo gra mnie nie zachwyciła (jakieś dla mnie skomplikowane to było, ale już chyba ogarnąłem ;P) to teraz uważam, że jest świetna i tak jak ktoś napisał wciąga jak bagno :) 

Fakt najlepiej gra się w grupach, szczególne w DZ, ale solo też idzie się świetnie bawić. Sam sporo gram w pojedynkę dlatego wiem co mówię ;) Różnorakich misji jest od groma więc cały czas jest coś do roboty. Ja polecam, nie będziesz zawiedziony ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy już widzieliście sle to powinno pomóc w budowaniu postaci na 1.6

image.jpg

warto iść tylko w to a życie poprzez mody..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest prosta, armor zamienia się w health.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znana jest data wyjścia 1.6?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, narazie poszło na certyfikacje w sony i microsofcie.

Stawiam na 28 luty lub tydzień później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest ktoś chętny do wbicia i pomocy przy trofku:

"Wydobycie - Wykonaj podjęcie przedmiotu z każdego z 8 obszarów podjęcia" ???

Samemu ciężko to ogarnąć, dlatego też szukam małej pomocy.

 

BTW do @Edmunta wysłałem kilka wiadomości, ale rzadko odpisuje...

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny. Jeśli będę grał to pisz, chętnie pomogę i sam wbiję to trofeum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, gajer8 napisał:

Ja jestem chętny. Jeśli będę grał to pisz, chętnie pomogę i sam wbiję to trofeum

OK, w jakich godzinach Ci pasuje ? Ja przeważnie jestem po 19 każdego dnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, haobao_PL napisał:

OK, w jakich godzinach Ci pasuje ? Ja przeważnie jestem po 19 każdego dnia...

Generalnie po 21 można mnie spotkać, max do 23 (wiadomo do pracy trzeba chodzić ;P). W weekendy więcej czasu jest na granie, zwykle w przedziale 21.30-02.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, gajer8 napisał:

Generalnie po 21 można mnie spotkać, max do 23 (wiadomo do pracy trzeba chodzić ;P). W weekendy więcej czasu jest na granie, zwykle w przedziale 21.30-02.00

Napisz jak już będziesz, czym wcześniej tym lepiej. Jak się uda to zrobimy resztę trofków z DZ np. zabicie 20 zbuntowanych agentów itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak już będziesz, czym wcześniej tym lepiej. Jak się uda to zrobimy resztę trofków z DZ np. zabicie 20 zbuntowanych agentów itd.

Zrób matchmaking, będzie szybciej. We dwóch to trochę ciężko Was widzę z tymi zbuntowanymi agentami, bo oni przeważnie w czterech biegają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, donsarcasm napisał:

 

 

Zrób matchmaking, będzie szybciej. We dwóch to trochę ciężko Was widzę z tymi zbuntowanymi agentami, bo oni przeważnie w czterech biegająemoji6.png

 

Przyjacielu, ale wbijemy to przez ustawkę - będziemy nawzajem się killać ;) Szybciej się już nie da :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli można to ja też z chęcią polatam po tym DZ bo samemu to tam nic się nie zrobi a we 3 to już może przezyjemy z 15minut :D... w zasadzie to codziennie wieczorami jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
55 minut temu, haobao_PL napisał:

Przyjacielu, ale wbijemy to przez ustawkę - będziemy nawzajem się killać ;) Szybciej się już nie da :24_stuck_out_tongue:

O widzisz nie wpadłem na taki pomysł ;) powinno szybko wpaść tym bardziej że już kilku zbuntowanych mam zaliczonych ;)

 

51 minut temu, bulet1408 napisał:

jeżeli można to ja też z chęcią polatam po tym DZ bo samemu to tam nic się nie zrobi a we 3 to już może przezyjemy z 15minut :D... w zasadzie to codziennie wieczorami jestem

jasne zaproś do znajomych i jak będziesz mnie widział to pisz, polatamy po DZ ;) da się tam przeżyć tylko trzeba wiedzieć gdzie się nie zapuszczać ;)

 

Szukam też chętnych do zrobienia trofeum związanego z przejściem misji na poz. trudnym w drużynie, bez powalenia i podnoszenia. Pomożecie? ;)

Edytowane przez gajer8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bulet1408 napisał:

jeżeli można to ja też z chęcią polatam po tym DZ bo samemu to tam nic się nie zrobi a we 3 to już może przezyjemy z 15minut :D... w zasadzie to codziennie wieczorami jestem

Wysyłaj zapro i jedziemy! Będę dziś po 19, około 21 wbija @gajer8 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, gajer8 napisał:

Szukam też chętnych do zrobienia trofeum związanego z przejściem misji na poz. trudnym w drużynie, bez powalenia i podnoszenia. Pomożecie? ;)

 

jasne (miałem problem z tym trofeum ale w końcu za którymś razem wpadło)... ja się piszę na wszelkie aktywności ;) teraz jestem na etapie zbierania ostro danych żeby sobie pykać tygodniowe cele wysokiego ryzyka czy jak to sie tam nazywa po polsku... dobre rzeczy na tych "misjach" wypadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram set taktyka na nowego patcha aby było co kręcić a jak na złość nic nie leci :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zbieram set taktyka na nowego patcha aby było co kręcić a jak na złość nic nie leci :/

Widzę właśnie ze ostatnio po normalnych misjach latasz. Polujesz na weekendowe skrzynki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, haobao_PL napisał:

Wysyłaj zapro i jedziemy! Będę dziś po 19, około 21 wbija @gajer8 ;)

Powinienem być, ale jakbym się nie zjawił to proszę o wyrozumiałość ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, donsarcasm napisał:

Widzę właśnie ze ostatnio po normalnych misjach latasz. Polujesz na weekendowe skrzynki?

Głównie to bosów farmie.. Ale to mało.. Kupuje skrzynki zielone ale tam trafic coś godnego zostawienia to jak igła w stogu siana nawet HVT nie pomaga :38_worried:

 

trafienie taktyka to wygląda dla mnie obecnie prawie jak farmienie imiennych przedmiotów :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Głównie to bosów farmie.. Ale to mało.. Kupuje skrzynki zielone ale tam trafic coś godnego zostawienia to jak igła w stogu siana nawet HVT nie pomaga :38_worried:

 

trafienie taktyka to wygląda dla mnie obecnie prawie jak farmienie imiennych przedmiotów :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Nie lepiej survivala zagrać? Na szybko tylko skrzynki z armorem pozbierać? Ja tak teraz robię bo skrzynek czekających na 1.6 mam już pokaźny zapas. Aczkolwiek gdzieś na reddit wyczytałem, że liczy się czas zebrania skrzynek a nie otwarcia, więc całkiem możliwe że męczę się na darmo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×