Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne ładnie.. ja niemam ani ochoty ani czasu na survival.. ale masz pokaźny magazyn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie trofki wbite :listek: Zeszło do 2 w nocy, a o 6 do roboty :siara: Ale warto było, lubię takie posiedzenia.

Dzięki @bulet1408 za pomoc, sporo razem ugraliśmy.

Jak już poszedłeś po 21 to znalazłem jeszcze amerykańca w społecznościach, do tego znajomy z listy (dzięki raz jeszcze xil - naprawdę masz mega skilla) i poszło. Podjęcia z 8 obszarów, do tego killnięcie 10 elitarnych bossów, co w grupie nie było takie łatwe :listek:

 

BTW Muszę to napisać.

Tak naprawdę obcy gracze przejawiali więcej chęci pomocy niż "znajomi" z listy... Normalnie grają w The Division po kilka godzin, a nie pomogą. ŻAL. Muszę zrobić przewietrzenie listy, bo niby ponad 200 osób, a pełno w nich zwykłych botów... 

Nawet tutaj jak zaczynałem zabawę w The Division kilka osób deklarowało chęć pomocy. I na tym się niestety skończyło. Masakra. Żeby nawet na wiadomości nie odpisać ?

Koniec wylewania żalów, ale w żadnej innej grze nie miałem takich problemów ze "znajomymi"... :trap:

 

P.S. @gajer8 żałuj, że o 20 poszedłeś w kime :pazura:

Bez odbioru! :rydzy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
30 minut temu, haobao_PL napisał:

 

Dzięki @bulet1408 za pomoc, sporo razem ugraliśmy.

 

 

Spoko fajnie było... te emocje przy tych podjęciach ;) już wszystko ładnie ogarnięte posprzątane... gruby z ekipą ubity a tu nam wpadają na kilka sekund do odlotu i pozamiatane... i dobrze że ogarnąłeś to cholerne podjęcie z tego otwartego placu bo wczoraj nam tam te 4 głąby krwi napsuli trochę  :1_grinning: i rozumiem że te podjęcia po śmierci normalnie zalicza ? także zostały mi jeszcze 2 punkty do ogarnięcia... wiem że masz już dość DZ pewnie po wczorajszym ale jakbyś chciał to ja nadal chętny do latania tam bo też muszę ubić tych 10 elitarnych... dzisiaj tak samo jak wczoraj 19-21 będę... zresztą jak będziesz online to się odezwę

Edytowane przez bulet1408

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, nenesior napisał:

edmunt killer arabów :1_grinning:

Ładnie walczyłęś wczoraj.. Ale mimo to miałem wrażenie, że często nie zaliczało ci trafień.. Ale jak zaliczało to typ schodził jak szmata :24_stuck_out_tongue: Ja wczoraj przywdziałem set Bunshee na elektroniku.. Miałem 150 wytrzymałości 47% pancerza ale za to 387 elektroniki.. kulki co ~6 sekund i 114K dmg na kulke. Więc jak wbił rogala to puszczałem kulki i padał :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, bulet1408 napisał:

 

Spoko fajnie było... te emocje przy tych podjęciach ;) już wszystko ładnie ogarnięte posprzątane... gruby z ekipą ubity a tu nam wpadają na kilka sekund do odlotu i pozamiatane... i dobrze że ogarnąłeś to cholerne podjęcie z tego otwartego placu bo wczoraj nam tam te 4 głąby krwi napsuli trochę  :1_grinning: i rozumiem że te podjęcia po śmierci normalnie zalicza ? także zostały mi jeszcze 2 punkty do ogarnięcia... wiem że masz już dość DZ pewnie po wczorajszym ale jakbyś chciał to ja nadal chętny do latania tam bo też muszę ubić tych 10 elitarnych... dzisiaj tak samo jak wczoraj 19-21 będę... zresztą jak będziesz online to się odezwę

No rogale to największe pały, zawsze wszystko psuły :24_stuck_out_tongue: W 4-ch biegają leszczuchy i cwaniakują.

Co do śmierci przy podjęciu - wszystko normalnie zalicza. Po naszej grze brakowało mi 2 podjęć, zrobiłem tylko je i trofek wpadł. A przecież padłem raz przy podjęciu jak mnie nie zdążyłeś wskrzesić :24_stuck_out_tongue: 

Oczywiście pomogę Ci z resztą podjęć i elitarnymi bossami. Dziś muszę odespać zarwaną nockę, ale jutro już normalnie będę. Szkoda, że tylko do 21 biegasz... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, haobao_PL napisał:

Oczywiście pomogę Ci z resztą podjęć i elitarnymi bossami. Dziś muszę odespać zarwaną nockę, ale jutro już normalnie będę. Szkoda, że tylko do 21 biegasz... :/

 

Muszę spać trochę więcej niż ty :1_grinning: Zresztą tv jeden królewna też by chciała Netflixa odpalić itd.  w tygodniu to ciężko z czasem poza tym wczoraj grałem od 16 to już dość miałem... a teraz jeszcze przez 3 dni meczyki do oglądania... jak żyć?! Fajnie jakby ktoś się jeszcze dołączył skoro we 2 wczoraj w 3 godziny tyle zrobiliśmy to co to będzie jak nas będzie 4 :24_stuck_out_tongue: panowie jak ktoś chętny to zapraszam HS jest... nie piszczę... dziecko w tle nie wyje... nie znam rosyjskiego...  nie śpiewam arabskich piosenek... i pomagam jak tylko umiem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Edmunt napisał:

Ładnie walczyłęś wczoraj.. Ale mimo to miałem wrażenie, że często nie zaliczało ci trafień.. Ale jak zaliczało to typ schodził jak szmata :24_stuck_out_tongue: Ja wczoraj przywdziałem set Bunshee na elektroniku.. Miałem 150 wytrzymałości 47% pancerza ale za to 387 elektroniki.. kulki co ~6 sekund i 114K dmg na kulke. Więc jak wbił rogala to puszczałem kulki i padał :24_stuck_out_tongue:

 

Ci kolesie byłi dobrzi, jeden 13k zabitych rogali, inni po 4-6k, aczkolwiek schodzili :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek dropsa. Robię sobie drugą postać i są kolesie którzy na 29lvl maja 99lvl darkzone. Leszcze nie mają odwagi pobawić się z dużymi chłopcami :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, haobao_PL napisał:

 

 

P.S. @gajer8 żałuj, że o 20 poszedłeś w kime :pazura:

 

 

 

Poszedłem o 21 :1_grinning:

Mam nadzieję że mimo to pogramy jeszcze kiedyś tam i pomożesz ogarnąć podjęcia z 8 obszarów( i nie tylko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, gajer8 napisał:

 

 

Poszedłem o 21 :1_grinning:

Mam nadzieję że mimo to pogramy jeszcze kiedyś tam i pomożesz ogarnąć podjęcia z 8 obszarów( i nie tylko)

O 21 to ja trzeciego browara otwieram  :pazura:

Oczywiście jestem zawsze chętny do pomocy. Ogarniemy temacik, jak będę online to pisz śmiało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haobao_PL masz mnie w znajomych, potrzebujesz pomocy jak gram to zaproś a nie gadaj głupot o botach. Jeżeli będę sam to pomogę, jeżeli gram w grupie to głupio kumpli zostawiać. Skąd ja mam niby wiedzieć( albo inni) co Ty akurat robisz i czego Ci trzeba?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny dzisiaj do grania po Man City - Monaco to śmiało pisać na@donsarcasm. Mogę polatac 1-2 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, rgomez napisał:

Haobao_PL masz mnie w znajomych, potrzebujesz pomocy jak gram to zaproś a nie gadaj głupot o botach. Jeżeli będę sam to pomogę, jeżeli gram w grupie to głupio kumpli zostawiać. Skąd ja mam niby wiedzieć( albo inni) co Ty akurat robisz i czego Ci trzeba?

Jezusie kochany akurat do Ciebie nie mam żadnych zastrzeżeń! Jak ja grałem to Ciebie nie było i nawet do Ciebie nie pisałem...

Moja wypowiedź była skierowana do innych "znajomych", którzy tu w temacie oferowali pomoc, a jak do nich napisałem co konkretnie potrzebuję to mi owłosionego rowa wystawili...

Ale na szczęście są na tym świecie jeszcze ludzie z klasą i z pełnym wiadrem życzliwości, pomogli mi i dziś w nocy był happy end :listek:

Oczywiście @rgomez jak będziesz online to chętnie z Tobą zagram! :newell:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie zrobisz całego zestawu alphy? Wydaje mi się że nie masz wszystkich talentów na giwerach odblokowanych. Trochę mało elektroniki

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bulet tego screena dla platyny wstawił :qk2LI17: Być może ma już głęboko w rowie całe te sety i talenty :antonio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niech wrzuci jeszcze screena z każdego zdobytego trofika na swoim profilu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rgomez napisał:

Czemu nie zrobisz całego zestawu alphy? Wydaje mi się że nie masz wszystkich talentów na giwerach odblokowanych. Trochę mało elektroniki

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

Nie wszystko jeszcze mam a poza tym jakoś nie mam ciśnienia na caly set... wystarcza 3 rzeczy coby odblokować to co trzeba... tak telenty nie odblokowane ale już dzisiaj udalo sie dobić i się odblokowaly... jestem na etapie eksperymentów i w zasadzie co kilka chwil sobie zmieniam set... w tym momencie akurat mialem taki i faktycznie moze nie wygląda to najlepiej ale daje rade...

 

41 minut temu, Nath_147 napisał:

to niech wrzuci jeszcze screena z każdego zdobytego trofika na swoim profilu :)

 

Wrzuciłem screena nawiazujac do tego że kilka osób tutaj pomaga sobie i mnie przy okazji i taka krótka informacja że udało sie bez wiekszych glitchy ogarnac platyne... tyle... nie jesteś zainteresowany i w temacie to po co wycieczki robisz w moją strone....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, donsarcasm napisał:

A survival i podziemia? emoji6.png

 

Nie posiadam jeszcze... nie mam w zwyczaju kupowania przepustek gdy nie jestem pewien czy mi gra podejdzie... poczekam chwile może bedzie jakies promo na psstore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 30 runów Lexington i oczywiście klaty brak. Łącznie z 200 razy już to zrobiłem, chyba nie ma to sensu :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo z maską Ferro. Zrezygnowałem. Kamizelka Barreta za to wpadła dosyć szybko i dawno to było a nie mogę jej niczym zastąpić. Taka dobra skubana.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×