Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pamiętam, że ponad tydzień mieliłem wytwórnie napalmu i nic.. don dołączył do mnie pierwszy raz gramy razem i jemu od razu wpadła.. :1_grinning: na szczęście dla mnie, wypadła na elektronice itp.. więc mi ją podarował :1_grinning: dzięki ziom :) a na kolejną musiałem farmić ponad tydzień po kilka godzin non stop.. łączeni moja samodzielnie zdobyta pierwsza maska wypadła po blisko 180 napalmach.. Lexa już nie licze tam nic nie leci :24_stuck_out_tongue: za to mam dwie klaty jedna z survival cache oraz z skrzyni bojowej :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się pytał to we wtorek 28 lutego uderza 1.6 z Last stand. Dodatkowo będzie dodane pełne wsparcie ps4 pro.

Patch notes w poniedziałek.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to super, w końcu będzie sens grać, i się na nowo uzbrajać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wracam po mału po ponad półrocznej przerwie do TD. Jestem na levelu 182, poziom świata gry mam na 32 ustawione. Ostatnio ukończyłem misję która daje dostęp do podziemi. Mam pytanie odnośnie tych zielonych setów (trochę się tego narobiło od czerwca :-p) - co doradzacie? Czytam ostatnio ze po patchu 1.6, który zaraz wyjdzie warto iść w health. Które sety byście polecili? Dodam że jeśli chodzi o rodzaj mojej gry to głównie pve, czasem wlecę do DZ lub jakiś coop. Gdzie najlepiej farmic jakiś dobry loot? Może jeszcze jakieś rady? Trochę się pozmieniało, ale ochota na ponowną grę wróciła :-) Będę wdzięczny za rady :-) Dodam jeszcze staty: broń palna - około 3200, wytrzymałość - około 3000, elektronika - coś koło 1450 jeśli dobrze pamiętam. 

Edytowane przez marcinart23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jak wyglada sprawa, gdy mam tylko kupiony dodatek Survival i nic więcej. Co mam kupić, żeby mieć dostęp do final stand? jest już gdzieś dostępne do kupienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz kupić Last stand, jak już dodadzą go do sklepiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ok thx

 

a kojarzy ktoś czy są gdzieś teraz promocje lub bedą na całe DLC?

Edytowane przez nenesior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku marca wychodzi edycja Goty, więc na allegro może pojawić się wysyp kodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to samo (gold edition) tylko cena niższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu gold edition chodzilo po 129zl, wiec chyba i tak spoko cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas odkurzyc set wędrowca na następny tydzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don ciebie nie pytam bo ty jesteś gotowy :22_stuck_out_tongue_winking_eye: jak tam panowie farma przed patchem? Ja już mam do średnio 4-5 elementów taktyka wię jestem gotowy :)

 

zastanawia mnie tylko czy jak miałem w MDR zmieniony trzeci talent na zniszczenie to czy po patchu zostanie jak jest czy bedzie zmieniony automatycznie na ten taki z ośmiornicą?? -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Don ciebie nie pytam bo ty jesteś gotowy :22_stuck_out_tongue_winking_eye: jak tam panowie farma przed patchem? Ja już mam do średnio 4-5 elementów taktyka wię jestem gotowy

 

 

 

zastanawia mnie tylko czy jak miałem w MDR zmieniony trzeci talent na zniszczenie to czy po patchu zostanie jak jest czy bedzie zmieniony automatycznie na ten taki z ośmiornicą?? -_-

 

 

 

 

Na reddit piszą, że wszystkie kalibracje egzotycznych broni będą cofnięte i chyba nawet będzie zwrot feniksow, które wydałes na rekalibracje. Tylko, że pewnie dalej będzie można miec max 2000. Lipa bo na kalibracje samych famasow wydałem chyba kilkadziesiąt tysiecy feniksow.

 

 

Szkoda mi tylko tej Alfy...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę,czy moglibyście w prosty sposób wytłumaczyć na czym polega rozgrywka w DZ. Powoli zbliżam się do 30 lvl i zastanawiam się co potem . Czy w DZ można (czy ma to w ogóle sens) bawić sie solo,czy walczy się tam tylko z botami,czy też z żywymi userami ? Czy po śmierci możesz stracic zgromadzony ekwipunek?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mam prośbę,czy moglibyście w prosty sposób wytłumaczyć na czym polega rozgrywka w DZ. Powoli zbliżam się do 30 lvl i zastanawiam się co potem . Czy w DZ można (czy ma to w ogóle sens) bawić sie solo,czy walczy się tam tylko z botami,czy też z żywymi userami ? Czy po śmierci możesz stracic zgromadzony ekwipunek?

 

 

 

 

 

 

Możesz grać solo i możesz grać z ludźmi, Twój wybór. Booty są generalnie silniejsze, looty teoretycznie lepsze (przynajmniej na poczatku). Gracze są raczej nieprzyjazni, więc musisz nastawić się na walkę. Zebrane rzeczy są zakażone, więc jak zbierzesz jakieś itemy (max 9) to musisz wezwać helikopter, który Ci to zabierze hm... do schowka. Dobrze by było gdybyś grał w DZ zaraz jak osiągniesz 30 level a jak będziesz miał jeszcze poniżej 230 klasy pancerza. Będzie Ci trochę łatwiej...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oki już trochę ogarniam. Ale czy  jak nie będę atakował innych graczy i skupię się na bootach,to będę atakowany przez innych graczy. Takich zwykłych,bo z tego co wyczytałem,to są też tacy tzw. łotry którzy atakują innych i na tym się skupiają.
No i jesli tak jest,że wszyscy mogą cię zaatakować,to jak się zginie to moga ukraść twoje wyposażenie(chodzi o to co mam na sobie i to co zdobyłem w DZ,jeszcze przed wysyłką helikopterem.
Gdzie mogę odczytać ten level pancerza?

Edytowane przez Sipap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oki już trochę ogarniam. Ale czy  jak nie będę atakował innych graczy i skupię się na bootach,to będę atakowany przez innych graczy. Takich zwykłych,bo z tego co wyczytałem,to są też tacy tzw. łotry którzy atakują innych i na tym się skupiają.

 

No i jesli tak jest,że wszyscy mogą cię zaatakować,to jak się zginie to moga ukraść twoje wyposażenie(chodzi o to co mam na sobie i to co zdobyłem w DZ,jeszcze przed wysyłką helikopterem.

 

Gdzie mogę odczytać ten level pancerza?

 

 

 

 

Zbuntowani gracze mają koło swojego ID czerwona czaszkę, więc wtedy wiesz, że albo musisz uciekać albo walczyć. Powiedziałbym, że 70-80% napotkanych graczy nie będzie przyjaznych, a szczególnie jak latają w grupkach. Mogą Ci ukraść tylko to co zdobyłes w DZ (plus trochę DZ waluty) i nie zdążyłes wywieźć helikopterem, więc spokojnie Twój ekwipunek jest bezpieczny. Klasę wyposażenia sprawdzisz wchodząc do ekwipunku na zakładke postac, będzie po lewej stronie

 

Dopóki nie zdobędziesz co najmniej 230 gear score w DZ powinno być w miarę spokojnie, powyżej 230 będziesz już grał z wszystkimi, więc dopóki nie ogarniesz sobie odpowiedniego buildu to będzie ciężko.

 

Pamiętaj też że wraz ze wzrostem klasy wyposażenia, będziesz mógł zmieniać poziom swiata co oczywiście jest wymagane jeśli chcesz zdobyć maksymalny GS 256

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram sprzęt, z nastawieniem na parametr zdrowie, nie roluję nic. Akurat patch wychodzi przed 1 marca więc jako posiadacz sezon pasa i posiadacz czterech postaci liczę na skrzynki ze zrzutów.

 

 

 

 

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Sorry, post nie w tym temacie

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Jeśli chodzi o DZ - masz fart, na serwerze jest pusto od debili ,to walisz boty, bosów i spokojnie robisz podjęcie. Nie masz farta i rogale robią polowanie na graczy, nic nie zrobisz, nie powalczysz, nic nie wywieziesz i się tylko zdenerwujesz. Tak to już jest z DZ. Wtedy odpuść , przyjdź w innym czasie. Ja rzadko trafiam na nieogarniętych ( czytaj - z levelem mniejszym niż 99) rogali. I zazwyczaj trzeba spindalać.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ma sensu teraz farmić sprzętu. Parametry na setach będą zmienione  i tylko nowe rzeczy będą miały te nowe role.

Cytuj

Q: How do my items Change once 1.6 drops?
This is the recalibration information from the PTS patch notes - this is not final, but a good indication of things to come:
 
It is important to note that “new bonuses” will not all be available on existing gear when recalibrating. Some will be automatically changed, others will be available when recalibrating, and others won't be available at all. A more detailed list will be published later.

 

 

Jedyna zmiana na starym sprzęcie to armor na zdrowie. Najlepiej teraz kolekcjonować skrzynki. Cap na feniksy będzie zwiększony do 5000.

 

 

 

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sensu teraz farmić sprzętu. Parametry na setach będą zmienione  i tylko nowe rzeczy będą miały te nowe role.

Q: How do my items Change once 1.6 drops?

This is the recalibration information from the PTS patch notes - this is not final, but a good indication of things to come:

 

It is important to note that “new bonuses” will not all be available on existing gear when recalibrating. Some will be automatically changed, others will be available when recalibrating, and others won't be available at all. A more detailed list will be published later.

 

 

Jedyna zmiana na starym sprzęcie to armor na zdrowie. Najlepiej teraz kolekcjonować skrzynki. Cap na feniksy będzie zwiększony do 5000.

 

 

 

 

Za tymi skrzynkami też może być lipa. Na reddit pisali ze ma być tak samo jak przy patchu 1.5 czyli liczy się moment w którym zdobyłes skrzynkę a nie kiedy ja otwierasz. Sam mam 80 skrzynek do otwarcia ale chyba meczylem się na darmo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jeśli to co piszecie to prawda to jest lipa na całej lini.. ja tu ostatnie 2 tygodnie nafarmiłem się obsługi taktycznej i nic nie ruszałem aby mieć sprzęt do rekalibracji zaraz po patchu a tu ch*j wielki dwa bąbelki.. wszystko od początku będzie trzeba zbierać.. jak będą takie cyrki robić to nie wiem jak długo wytrzymam.. pierdo*e co patch to wymiana całego ekwipunku na nowy.. ile można zbierać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ogólnie jeśli to co piszecie to prawda to jest lipa na całej lini.. ja tu ostatnie 2 tygodnie nafarmiłem się obsługi taktycznej i nic nie ruszałem aby mieć sprzęt do rekalibracji zaraz po patchu a tu ch*j wielki dwa bąbelki.. wszystko od początku będzie trzeba zbierać.. jak będą takie cyrki robić to nie wiem jak długo wytrzymam.. pierdo*e co patch to wymiana całego ekwipunku na nowy.. ile można zbierać?

 

 

 

 

Tak się przedłuża życie gry

 

No i nie martw się na zapas tymi rekalibracjami. Kiedyś było mówione, że egzotyki będzie można kalibrowac a ostatnie info mówi że jednak nie, Alfa Bridge na poczatku PTSow dobrze działała z jednym talentem od FAMASA a potem stwierdzili że zmieniają FAMASA na egzotyka, czyli już nie dla psa kiełbasa itd. Jeszcze tak na 100% nie wiadomo co będzie można a czego nie kalibrowac. Dziwi mnie tylko czemu zrezygnowali z jakichkolwiek nowych pancerzy. Przydałaby się jakaś świeża krew...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×